Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno droga i niezbyt mila...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno droga i niezbyt mila...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno droga i niezbyt miła...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno droga i niezbyt mila...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chala
czy w zachodniopomorskim też tanio odmłodzę sobie twarz/mam 58 lat/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was może mi polecić kogoś, kto robi Botox i wypełniacze w Trójmieście? Najlepiej w Sopocie. (Jest tu taka lekarka w "Krzywym domku", ale podobno nie za bardzo...) Może znacie kogoś bardziej przystępnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o Sopot, to jest pare miejsc. W krzywym domku dlugo sie czeka. Ja mam 29 lat i od 1,5 roku robie botoks u doktora Glinczeskiego - AG-estetica na Grunwaldzkiej w Sopocie i jestem bardzo zadowolona. Oplaca sie z nim zorganizowac w kilka osob botox party - wychodzi korzystniej z cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfanka botoksu
Jestem zdecydowaną przeciwniczką botoksu . Myślę, że to jednak jest obciążające - świadomość użycia trucizny dla polepszenia wyglądu. Któraś z dziewczyn napisala o SAFETOX - to urządzenie jest bardzo popularne na zachodzie bo likwiduje lwią zmarszczkę bez strzykawki. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać - po miesiącu następuje wygadzenie czola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaWasJa
Założyłam juz temat, ale odzewu nie ma:( Może ktoś pomoże.. Kochane. Proszę Was o pomoc. Dwa tygodnie temu wstrzykiwałam sobie botox na kurze łapki i restylanie w bruzdy około-wargowe (tak buło napisamne na karcie), a tak naprawdę takie zmarszczki z boku ust.. I z jednej strony, prawej, wyszło ok., zmarszka się wygładziła, natomista z lewej pozostała JUż po samym zabiegu wyczułam, że mam więcej wstrzyknięte po prawej stronie Doktor kazał robić ok. 2 razy dziennie masaże kremem, robiąc je również wyraźnie czułam , że w prawej str. jest więcej tego kwasu. W związku z tym pytanie.. Czy mam prawo prosić, zeby doktor dostrzyknął mi tą lewą stronę? skorygował? jestem załamana, wydałam tyle pieniędzy, a efekt jest tylko po jednej stronie.. Bardzo was proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyz
najwidoczniej na twoje bruzdy 1 ampułka to za mało - musisz dokupić jeszcze pół ampułki i dostrzyknąć. miałam podobna sytuacje, to nie wina lekarza, ani preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkahhi
ja tez robilam u dr Widerkiewicza z wawy i bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea1970
Własnie wróciła do domku po wstrzyknięciu botoxu (lwia zmarszczka i kurze łapki) i kwasu na zmarszczki między brwiami, któych faktycznie już teraz nie widać (a jest 2 godziny po) na wygładzenie czoła i kurzych łapek muszę poczekac kilka dni :) Robiłam to w Zabrzu u pani dr Wojsy (znalazłam ją dzięki temu formum) i jak na razie jestem pod wielki wrażeniem pani doktor :) Pozytywnym oczywiście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 37 Wroclaw
Witam! Ja korzystam z Keramedu we Wrocławiu. Botoks i wypelnienie. teraz zastanawiam sie nad lipolizą podbródka. Prowadzi to mile małżenstwo. Ja jestem zadowolona. Analiza twarzy i propozycja odpowiednich zabiegów to podstawa do poprawy wygladu a nie tylko wyciagania kasy. Dlatego bezplatne konsultacje u Dr Markowicza to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Jakie badania po powiększeniu piersi implantami? http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMÓŻCIE MI KOBIETKI !
mam botox już od miesiąca- rzeczywiście zmarszczki na czole prawie niewidoczne- resztki tylko pozostały po tych najwiekszych bruzdach ale : botox mi bardzo tak jakby ciąży i zrobił mi zmare miedzy brwiami ! MAM PYTANIE CZY TO SĄ ODWRACALNE SKUTKI??? CZY JAK MI TERAZ "PUŚCI" TO BĘDĘ MUSIAŁA POWTARZAĆ ZABIEG??? CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ A WSZYSTKO WRÓCI DO NORMY Z PRZED ZABIEGU???? POMOCY CHCE WIEDZIEĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea1970
do POMÓŻCIE MI KOBIETKI ! najlepiej zapytać o to lekaza< ktory Ci to robił. Kazdy organizm jest inny wic trudno Ci tak jednoznacznie odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomózcie mi kobietki
nic sie nie martw wszystko bedzie tak jak przed botoksem.Nie musisz pytać sie lekarza bo wiem o tym z własnego doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta4
Ja jeszcze nie,ale to nie znaczy ,że nie zdecyduje sie na ten zabieg.Mam nawet juz wybrany gabinet http://www.medycyna-estetyczna.biz Znalazłam go, kiedy szukałam czegoś sprawdzonego z naprawdę dobrym lekarzem. Mam tylko pytanie-ile w waszych miastach kosztuje wstrzyknięcie botoxu w okolice "kurzych łapek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMÓŻCIE MI KOBIETKI !
dziekuje za odpowiedzi na moje pytanie, ja już sama nie wiem, zobaczymy za parę miesięcy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 rok Feelbeauty.eu
To już 1 rok minął naszego Forum Feelbeauty.eu Zapraszamy wszystkich do opisywania a tak że do komentowania zabiegów z medycyny estetycznej , chirurgii plastycznej , stomatologii estetycznej, dermatologii oraz ortopedii. Na naszym portalu znajdziecie katalog spa, specjalistów, klinik oraz gabinetów. Zapraszamy serdecznie !!! www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 82
4 czerwca idę na botox do dr Simki - kurze łapki i okolice ehh 27 lat i silna mimika twarzy, jak się uśmiecham to jest tragedia, nie mogę już na to patrzeć boję się strasznie że zrobią mi się oczy jak u Chińczyka ;/ albo o zgrozo jedne zmarszczki się wyprostują ale za to powstaną załamania w innych miejscach;/ no i obawiam się sińców... co ja powiem ludziom, że mnie ktoś pobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki 25
witam, mam 25 lat, chcę wstrzyknąć sobie botox, a może lepszy będzie kwas ? mam tylko mały problem, Nie wiem jaka jest zależność ale mam bardzo tłustą cerę, nie mogę używać kremów bo odrazu wyskakują mi krostki na twarzy. Niestety nie mogę sobie z tym poradzić . Czy w związku z tym mogę obawiać się efektu wstrzyknięcia botoxu? Gdzie ewentualnie w Warszawie mogę to zrobić i za jaką cenę na czoło (poziome zmarszczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela90
Jeśli chodzi o "dolina łez" to ja robiłam to u Pani Moniki Pawłów w Legnicy. Zapłaciłam około 1000zł.Rewelacja.Powiem Wam ze zadnymi kremami nie zrobicie tak jak po profesjonalnym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×