Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość do etttnaaa
A czy możesz napisac ile Ciebie kosztował taki zabieg, i czy rzeczywiście jest jakaś kolosalna różnica przed i po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna k
ylko botoks. 22:28 [zgłoś do usunięcia]lek.spec. Drogie Panie moim skromnym zdaniem lepszy efekt po botox-ie otrzymacie jeżeli decyzję ile i gdzie podać podejmie lekarz z doświadczeniem w tej dziedzinie. U mnie za czoło , lwie , kurze i poprzeczne podstawy nosa przeciętnie pacjentka płaci 650 PLN. Za podanie 1 amp. 1ml kwasu hialuronowego 650 PLN. i odpowiednio 2 amp. 1100 PLN. 3 amp. 1600 PLN. Jeżeli pacjentka chce zrobić coś co moim zdaniem nie ma sensu wtedy odstępuje od wykonania zabiegu i polecam inny gabinet. Warszawa 22.07.2012 lek.spe\\ Proszę o podanie danych kontaktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena 77
szukam dobrej kliniki w Krakowie,gdzie można wykonać zabieg botoksem.proszę o pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti29
Do Magdalena 77 Witaj. Jakies 3 tygodnie temu robilam sobie botox i zabieg kaniula u Pani dr. Anny Grodeckiej w Krakowie w gabinecie MEDestetis na ul.Odrowaza tj przecznica od ul. Wroclawskiej. Musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona jezeli chodzi o efekt i o cene. Wczesniej co pol roku sie ostrzykiwalam u unnego doktora, ale efekty nie byly tak widoczne. Pani doktor Ania Grodecka wszystko Ci wyjasni , doradzi i zrobi naprawde z Twoja twarza cud. Za pol roku znowu sie do niej wybiore bo wiem ze warto, sama sprobowalam na swojej twarzy. Polecam Ci ja szczerze. Nie wiem czy tu na forum moge pisac szczegoly, tel itp ale jak chcesz wiecej wiedziec to napisz do mnie na maila to podam Ci do Pani doktor kontakt. Pozdrawiam Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti29
Do Magdalena 77 to moj mail : beatabeti29@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem tu nowa i nie ukrywam, że zalogowałam się tu po to bo mam nadzieję, że uzyskam od was odpowiedz na nurtujące mnie pytanie. Zapisałam się na wstrzyknięcie botoxu. Chcę pozbyć się kurzych łapek oraz lwiej zmarszczki między brwiami. Przeczytałam mnustwo artykułów oraz pozytywnych opinni na temat tego zabiegu. Nie wątpie, że jest on skuteczny. Nie wiem natomiast co się stanie z moją twarzą w momęcie gdy botoks przestanie działać i nie będę chciała powtarzać zabiegu. Boję się, że działanie botoxu na moją twarz przez 3-4 miesiące spowoduje trwałe zmiany nie koniecznie pozytywne i moja twarz nie wróci do stanu z przed zabiegu. Boję się, że żeby dobrze wyglądać bedę skazana na botox. Czy ktoś jest w stanie mi pomuc w tej kwestii? Czy może ktoś z was był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do anysz NIc się nie bój! Po tym jak minie efekt dzialania toksyny Twoja twarz wróci do absolutnej "normy", czyli stanu przed zabiegiem. Wtedy zdecydujesz, czy powtórzysz zabieg, czy nie. Wiele pań powtarza zabiegi, bo podobają sie sobie bez zmarszczek :) Przy bardzo przewlekłym stosowaniu toksyny (kilka lat) trzeba zachowac ostrozność- ale to juz inna bajka. pamiętaj, że w dobrym gabinecie lekarz zawsze odpowie na Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliowści :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaaaaaaaaaaaaaa
nawet możesz wyglądać lepiej, bo skóra odpocznie od marszczenia tylko oczywiście należy pamiętać, że o skórę nadal należy dbać, tak jak przed botoksem tylko sprawdź dobrze lekarza, nie szukaj okazji cenowej-żebyś się nie przejechała, to w końcu twarz a nie tyłek, który możesz schować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo mówi mi mój mąż:) Dzięki dziewczyny, wizyta dziś więc idę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie
po pierwszym i drugim razie zastosowania botoksu na czoło i lwią twarz wracała po roku do wyglądu sprzed zabiegu, natomiast po trzecim i teraz czwartym razie moje czoło wygląda jak niewyprasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derrrka89
Ja mam pytanie o dr. Ornatowską z Bona Dea w Krakowie... Czy może ktoś z Was korzystał z takiego zabiegu z botoksem ? Polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
Ja slyszałam ogólnie że to bardzo dobry gabinet. Owszem masz w Krakowie bardzo duży wybór,ale musze powiedziec ze ja przy wyborze tego odpowiedniego gabinetu jednak również sugerowałabym sie w 100% opiniami i to znajomych. A moja własnie miala w wymienionym gabinecie botoks- czoło i dolinę łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna-54
Ja robiłam botox u dr Pirowskiej na cracovii, poleciła mi ja znajoma i nie żałuje.ma trochę pozytywnych opinii na forach wiec to chyba nie tylko moje zdanie. chyba się skusze tez na zabieg sculptry u niej-duzo mi opowiadała o nim wiec powoli sie juz nastawiam na niego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
to nie gabinety wykonują zabiegi a konkretni lekarze , dlatego lepiej się dowiadywać o nazwiska lekarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
pomino że mnie tu wszyscy ignoruja chcę cos napisac: trapi mnie że zaplacilam za mało za botoks kurze lapki, czolo i lwia (700zl) czy moze się ktos wypowiedziec na ten temat? byłam w nym gabinecie niz zawsze bo w poptzrdnim wydawalo mi sie za drogo (1200)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenne
wiesz anitaa, to dosc niska cena za botox, ale bez przesady. ja robilam w dermamedzie we wroclawiu, gdzie mieli promocje i za kurze lapki i lwia zaplacilam 758 zl (379 x 2). tak wiec wydaje mi sie, ze to zalezy od gabinetu czy tam kliniki. dzieje Ci sie cos na twarzy? jakies alergie, stany zapalne itp.? moglo byc tak, ze substancja byla nizszej jakosci, a moze po prostu taka cena oplacala sie lekarzowi. ciezko powiedziec, ale mysle, ze jak Ci sie nic nie dzieje, to nie ma co panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliiiiiiiiitaaaaa
anitaa- znalazłąm w necie coś takiego: " W Internecie pojawiają się ogłoszenia firm, które tanio wykonują zabieg botoksu. Różnica w cenie jest często znacząca, dlatego ludzie bez zastanowienia decydują się na nie. Wystrzegaj się takich praktyk, pamiętaj, że oszczędzając na jakości zabiegu ryzykujesz zdrowie, a nawet życie. Na świecie komercyjną postać jadu kiełbasianego produkuje tylko 8 koncernów, przed zabiegiem upewnij się, że dany gabinet kosmetyczny posiada produkt z ich ofert." ja płacę 600zł za jedną okolicę- bo tylko jedną robię, możliwe, że przy kilku miałabym rabat (bo miałam w tym gabinecie mezoterapię i zapłaciłam 100zł mniej niż w cenniku), ale wątpię że byłaby dużo mniej na twarzy nie warto oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
no nic mi się nie dzieje ale powiedzialam to kolezance a ona mi wyjechała że niektórzy lekarze robią jakąś chińszczyzną!!! Jesli jest tu jakis lekarz to proszę o wypowiedz... robiłam to dopiwero wczoraj w sumie muszę poczekać na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
Poza tym ja byłam w normalnym gabinecie, w którym jest wiele innych poradni a nie żadnej firmie ,,kogucik,, Więc moze nie robią jakiejś popeliny... No i to nie jest jakies duże miasto więc też ceny nie są wygórowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
do Anitaa Zapłaciłaś faktycznie niewiele. Ale cena zależy od ilości jednostek- może jestes młodą osobą z płytkimi zmarszczkami i małą aktywnością mięśni mimicznych? Wtedy zużywa się niewiele produktu.Jeżeli zabieg wykonywał lekarz, to prawdopodobieństwo podróbki jest raczej niskie. Poczekaj na efekty jeszcze kilka dni i zoabczysz, czy był powód do zmartwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
mam prawie 41 lat ale wiem że to o niczym nie świadczy, to kwestia genów jakie mam zmarszczki :-) ale faktem jest że tych ukłuć nie było wiele... dr. Ania- czy mysli Pani,że jacyś lekarze robią ,,chińszczyzną?,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
cena botuliny wyprodukowanej przez dobrą znaną na rynku firmę , potrzebnej do zrobienia czoła , lwich zmarszczek i kurzych łapek wynosi 320 PLN. Jeżeli pacjentka płaci 1200 PLN to prowizja lekarza wynosi 880 PLN. i odpowiednio przy 900 PLN prowizja 580 PLN. przy 600 PLN prowizja 280 PLN. przy 500 PLN prowizja 180 PLN. przy 400 PLN prowizja 80 PLN. lek.spec. W-wa 29-08-2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
Szczerze mówiąc osobiście nie spotkałam się z "Chńszczyzną",czyli podróbkami. Na rynku jest kilka toksyn-droższych i tańszych, ale mnie podróbek nikt nie oferował, więc nie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm znów się muszę wtrącić... Wszystko zależy od tego w jakiej cenie kupiony jest botoks i ile jednostek należy zużyć na daną okolicę. Cały czas będę się upierać, że nie można generalizować. Wiadomym jest, że kliniki wykonujące te zabiegi wręcz masowo - mają niższe ceny niż Ci, którzy kupią jedną fiolkę na miesiąc. Mówimy o zarobku. Pamiętajmy, iż toksyna botulinowa w zakupie obarczona jest 8% VAT'em, a zabieg z jej użyciem jest "sprzedawany" z 23%... do tego podatek dochodowy - 19%, opłaty dotyczące wynajmu/czynszu, personel, marketing, etc... Może nie róbmy ze wszystkich zdzierców. A co do "chińszczyzny" - to niektórym opłaca się wstrzyknąć sól fizjologiczną... o czym niestety coraz częściej donoszą nowe pacjentki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna k
Czy mogę dostać kontakt do dr Ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamilusia
A ja robilam botox w krakowie u dr Tyc-Tyka w Mtestetica na Prochowej. Jestem kompletnie niezadowolona. Po pierwszym wstrzyknieciu-zero efektu(!), po drugim bardzo slaby. Trzymalo ok 6 tygodni.Co to bylo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa
ja już czuję efekt bo nie mogę zmarszczyć czoła więc nie mam soli fizjologicznej ;-) dr Aniu - dziękuję za ciekawą informację bo zawsze mnie to ciekawiło. Ja z tego co pamiętam płaciłam 15 zł za jednostkę czy to jest dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Anito, 15 zł/ jednostkę to rzeczywiście dobra cena. Z tego co Pani pisała 700 zł za trzy okolice, to wychodzi 46 jednostek, czyli widocznie nie wymagała Pani dużej ingerencji. Średnio na 1 okolicę wstrzykuje się 20 jednostek Botoxu, w przypadku Azzaluru i innych preparatów są inne przeliczniki, zatem wszystko zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×