Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

I jak Mała Kitty ? Jakie samopoczucie po botoxiku? Myślałam, żeby umieścić gdzieś zdjęcia jak ja reaguje na botox, ale teraz się złuszczam po kwasach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrunetka
Dziś wstrzyknęłam sobie po raz pierwszy botoks :) robiłam to w Poznaniu u dr Sebastiana Kuczyńskiego. Mam 34 lata i dośc spore zmarszczki wokól oczu. Efekty mają byc za 2-3 dni. Płaciłam 500 zł. Mam nadzieję, że coś będzie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Dzisiaj miałam dostrzykiwanie botoxu i mezoterapie.Ja jestem bardzo zadowolona,10 lat mniej!Polecam Panią Magdalene Tyc Kraków MTTESTETICA.Dla mnie rewelacja.Zabieg prawie bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamila
jestem prawie 2 tyg po azzalure i nie jestem zadowolona. Na czole czuję opaskę,w ogóle czoło jest jakby zabetonowane, kurze łapy zeszły pod oczy.Mialam 2 razy botox i wszystko było ok. Teraz tak jak ty Monia, źle się czuję we własnej skórze, jestem z tego wszystkiego nerwowa i boję się że tak mi zostanie. Czy może iśc od solarium, może efekt tego paskudztwa się zniweluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
witam serdecznie i melduje sie po wizycie kontrolnej u lekarza. Kasiu, co do uczucia opaski na czole tez ja mam nadal, co wkurza mnie po prostu niemilosiernie. Lekarz powiedzial mi, ze tak moze byc przy pierwszej iniekcji, takie uczucie dyskomfortu i nawet nazwal to uczuciem "opadajacego czola" czy jakos tak... Trzeba sie przyzwyczaic do tego i tyle... Cala nadzieja w tym, ze to efekt przemijajacy i trzeba jakos to przebiadowac. Jednak Ty mialas juz Botox wczesniej (wiec nie jest to pierwsze podanie jak u mnie) i nie mialas takiego odczucia, wiec ja obarczam to, moze nieslusznie, Azzalure... Ze nam po prostu nie sluzy. Pytalam tez czy maja botuline o nazwie "Botox" - odp. ze owszem. Wiec zapytalam dlaczego jej nie uzylismy tylko Azzalure - odp. ze w sumie to to samo. A ponadto Azzalure jest w mniejszych ampulkach, co pozwala na biezaco otwierac je dla Klientek, wiec jest gwarancja "swiezosci" produktu. Pytalam takze oczywiscie o moje zle samopoczucie po zabiegu - odp. ze nigdy nikt wczesniej nie zglaszal mu czegos takiego. Oczywiscie sa rozne skutki uboczne mozliwe do wystapienia, jednak producent takich w ogole nie wymienia. Takze ta kwestia nie zostala rozstrzygnieta co to bylo. Jedno jest pewne, ze wizualny podoba mi sie bardzo. I bede kontunuowac te zabiegi, ale juz nie zgodze sie absolutnie na Azzalure. Za pol roku, bo tyle czasu pewnie minie, az miesnie zaczna byc ponownie ruchome, sprobuje botuliny, ale Botoxu. Podoba mi sie tez to, ze kazdy widzi zmiane, ale nie wie o co chodzi - nie obnosze sie przeciez z tym, zem ostrzyknieta :) Wiec wszyscy twierdza, ze wiosna przyszla i Monia kwitnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrunetka
Gratuluję efektów ;) Ja jestem dwa dni po botoksie w okolicach oczu. na razie widzę poprawę, ale zmarszczki jeszcze są! liczę, że jutro będzie jeszcze lepiej. Czy to jest tak, że po botoksie zmarszczki mimiczne (chodzi mi tylko o te, które tworzą się podczas uśmiechu) wygładzają sie zupełnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti29
Hej dziewczyny. Powiem wam szczerze ze ja botox wstrzykuje od 3 lat i niby efekt ma sie utrzymywac 6 mies....guzik prawda...po 2 mies nie ma sladu botoxu, ale ciagle go powtarzam i ciesze sie efektem chociaz te 2 mies... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_1354
2 m-ce...? Z jednej strony, w mojej sytuacji, gdzie czuje okropny dyskomfort na czole, to dobra informacja... Ale z drugiej kiepsko, bo to jednak nie jest zbyt dlugi czas. Pocieszajace jest jednak to, ze przez czas dzialania botoxu miesnie odpoczywaja i nie poglebiaja sie nam zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamila
Ja też datego tak się denerwowałam, bo tym razem jakoś inaczej było. Może więcej tego botoxu mi p.doktor dała, bo też miałam więcej wstrzyknięc niż poprzednio. Denerwuje mnie też to zdrętwiałe czoło. Wcześniej tak nie miałam. Pytałam o te wcześniejsze objawy neurologa i podobno mogą byc jako skutki uboczne opisane ogólnie w ulotce jako złe samopoczucie. Powiedział żeby brać jakieś lekkie środki uspokajające i że to przejdzie. Ale ogólnie czuję sie tym zmęczona i chyba botox pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takanika
A możecie kogos polecic z Warszawy? Poki co mieszkam we Wroclawiu i botox robie u mojej niezastapionej dr Kulczyckiej, ale w czerwcu sie przeprowadzam i mam nadzieje, ze znajde kogos zaufanego takze w wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania
beti 29 Dwea miesiące to zdecydowanie za mało. Efekt powinien utrzymać się minimum 3 miesiące. Bardzo rzadko mam pacjentki u których efekt jest krócej niż 4 miesiace. W kwestii Azzalure- substancja czynna ta sama co w Botox, ale z dośwadczenia wiem, że nieco inaczej migruje po podaniu. To znaczy, że trzeba mieć naprawde duże doświadczenie w jego podawaniu, żeby uniknąć efektów niepożądanych. Co do "świeżości"- Botox można kupic w mniejszym opakowaniu (nazywa się wtedy Vistabel) i też będzie "świeży", bo ma porównywalną ilość jednostek co Azzalure. Jest tylko jedna różnica- jest prawie 2 razy droższy. Dla mnie to nieporozumienie, że pacjentka płaci tę samą cenę i dostaje dwa razy tańszy preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picantus
Jestem po wizycie u dr Kuczyńskiego w Poznaiu. Miałam robioną "lwią", poziomą na czole ( tylko jedną, żeby wyszczuplić optycznie twarz) oraz zmarszczki na rzuchwie ( postarzające bardzo). Jestem bardzo zadowolona, lekarz podchodzi bardzo rozsądnie, doradza co można skorygować, a co zostawić naturalne. Calkowicie zmarszczki, czy te po kwasie, czy po botoksie calkowicie nie znikaja. Czy tak wlasnie bedzie? Najbardziej podoba mi sie, ze mi mimika "siadla" w okolicy lwiej i nie jestem juz taka grozna ;) Na pewno bede powtarzac zabiegi, bo uwazam, ze warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrunetka
Ja też byłam u dr Kuczyńskiego i też jestem zadowolona, chociaz zmarszczki wokół oczu nadal jeszcze mam. Nie wiem czy one powinny zniknąc zupełnie czy nie :) idę na kontrolę za kilka dni i się dowiem :) zamierzam sobie jeszcze cos tam zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zabieg z toksyną botulinową nie wystarczył zapewne są to już zmarszczki utrwalone i należałoby wykonać albo zabieg frakcjonowania laserowego laserem CO2 - ale na efekty trzeba poczekać, albo wypełnić bruzdy kwasem hialuronowym, czasami włącznie z subtelnym konturowaniem ust, przykładowy efekt z botoxem i kwasem przedstawia fotografia 8: http://www.botokspoznan.pl/powiekszanie_ust.html Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Aleksandry: Mam ten sam problem co ty-zmarszczki palacza-co za paskudztwo! Próbowałam już wszystkiego: od botoksu (po nim nie moglam mówić ani jeść przez miesiac,lekarz chyba źle mi go podał,bez efektu),potem był kwas hialuronowy,też bez efektu,warga napuchła i przez parę dni zrobił mi się tzw."kaczy dziób". Ostatnio pytałam emailowo dr.Kruka czy to można usunąć.Zalecał 2 metody:albo wypełnienie(ale nie wiem jakim kwasem),ale ważny jest sposób ostrzykiwania: nie wzdłuż zmarszczki,ale w poprzek) oraz laser.Tylko laser strasznie boli,przynajmiej mnie.Ostatnio jakąś plamkę usuwałam,to mialam wrażenie jak by mnie żywcem podpalali.A usta,to tak wrażliwe miejsce!!!.Lekarz powiedział,że wtedy znieczula to miejsce nie kremem emala tylko normalnym znieczuleniem stomatologicznym.Tylko z tego co wiem,to potem proces gojenia jest długi,bo robi się normalna rana(w końcu to poparzenie),potem zamienia się w strup i odpada,więc chodzisz przez parę tygodni jak z opryszczką.Jeśli chcesz zrobić laser,a np.za 2 tyg.masz jakieś ważne wyjście,to lepiej nie ryzykować.A poza tym boję się,żeby to miejsce po laserze nie odbarwiło się,w końcu to górna warga,widoczna wszyscy patrzą ci na twarz rozmawiając z tobą.Byłabym skłonna przeżyć i ten ból i długi proces gojenia,gdybym tylko miala pewność,że się tego pozbędę.!!!!Wiem jak to dokucza.USTA JAK U STAREJ BABCI!Na pewno na coś się zdecyduję i wtedy ci napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Przczytałam jeszcze raz emaila od dr.Kruka.Wprowadziłam cię w błąd.Pisze tak: "zmarszczki palacza na ogół nie maja nic wspólnego z paleniem papierosów, jedyna skuteczna metoda na ich usuniecie to laser Frkcyjny CO2 w znieczuleniu przewodowym. Jak u denstysty lub powiekszaniu ust. Dobrze jest wtedy "odswiezyc" cała twarz, zeby nie było widocznej róznicy w fakturze skóry. Każdy wypełniacz da w tej okolicy efekt masy niezaleznie jak wprowadzony"Efekt masy,czyli to co pisałam wcześniej,grubieje warga i robi się kaczy dziób.Z tego wniosek,że najlepszą metodą na zmarszczki palacza jest jednak mało przyjemny laser:(.No cóż,trzeba będzie i to przeżyć:)Czego my kobiety nie robimy dla urody i dobrego samopoczucia.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś robił ostatnio botox u dr Katarzyny Nielepkowicz we Wrocławiu? Szczególnie ineteresują mnie opinie osób, które skorzystały z groupona na tę usługę - sama tez go kupiłam i zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam. Z góry dzięki za odpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Jestem po 4 wypełnianiu kwasem w Mediconcept we Wrocku jest ok ale zawsze mnie boli ale na buzi już są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti29
do dr.Ania Witam Pani dr. pod koniec lipca bede w Polsce i bardzo chetnie skorzystam z Pani uslug. Jezeli moge prosic o adres gdzie Pani przyjmuje. Podam swoj adres email : beatabeti29@interia.pl Pozdrawiam serdecznie Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaarek30
Witajcie ,zamierza zrobić botox 1-raz,szukam sprawdzonego gabinetu w Krakowie,możecie kogoś polecić,piszcie,pozdrawiam agaarek30@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 44lata
właśnie po raz 3 zrobiłam botoks jest super tak naprawdę to dopiero za tym 3 razem lwia bruzda jest prawie niewidoczna a była nie do opanowania żadnym wypełniaczem chyba 15 lat temu miałam większą. pierwszy raz botoks trzymał się 3 miesiące drugi raz prawie 5 i żeby nie wypadła mi ważna "impreza" to jeszcze bym poczekała. efekt jest niewspółmierny do kosztów samopoczucie super jak nam kobietom mało potrzeba do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botokx
to cudowna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaaaakasakaska
No właśnie a ile na to wydajecie? Na oczy i ile na czoło? A nie jest tak że to już inwestycja do koca życia? Bo wydaje mi się że po tych 3 miesiącach trudno znowu patrzeć na zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaaaakasakaska
No właśnie a ile na to wydajecie? Na oczy i ile na czoło? A nie jest tak że to już inwestycja do koca życia? Bo wydaje mi się że po tych 3 miesiącach trudno znowu patrzeć na zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja..
Ja robie botox od 4 lat raz do roku na wiosnę i nie mam z tym problemu, że zmarszczki powoli powracają, a jestem po 40. Zazwyczaj botox utrzymywał mi się min 6 mcy, a potem powoli ustępował. W zeszłym roku zrobiłam go we Wrocku , w Derma Pulsie i miałam tylko 2 mce i zmarszczki bardzo szybko zaczęły powracać, no i to mnie wkurzało. Zrób raz i zobaczysz jak będziesz się z tym czuła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×