Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość piegusek_
Jestem bardzo zadowolona z botxu lekkie ukłucia.pani dr.dobra mi taką dawkę,że czoło i kurze łapki wgladają naturalnie ekekt świetny.Jeden munusik czasami czuje takie dziwne uczucie w czole że nie mogę go zmarszczyć:)terz myślę o wypełniaczach ale bardzo boję się bólu i sztucznego efektu.Może któras robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegusek_
O rany TEŻ przepraszam za bład ale troszke spie i nie trafiam w klawisze chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Do Piegusek Ja wypełnilam bruzdy nosowo wargowe, powiększyłam też usta. Na poczatku był spory obrzęk i wydawało się , że wszyscy zauważą, że coś zrobiłam, ale obrzęk po 3 dniach zszedl. Nikt zupełnie nie zauważył, że coś się zmieniło. nie zamierzam im tego mówić. Natomiast ja widzę bardzo dużą różnicę i jestem zadowolona. Ból da się znieść. Miałam robione w znieczuleniu EMLĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam wypełnianie bruzd ze znieczuleniem emlą,nie tyle bolało,co było nieprzyjemne,slady po ukluciach minimalne,mezowi nawet nic nie mowilam-nie zauwazył,za to powtarza od czasu do czasu,ze sie wcale nie starzeję (hehe) i botox i bruzdy będe powtarzac,mam nadzieje,ze nie strace zdrowego rozsądku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
do Aga0506, pisałas o gabinecie w Chotomowie, mozesz podac adres? ile zapłaciłas za 1 dawke botoxu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegusek_
dzieki inka i szeptucha zastanawiam sie nad pojeciem..znieczulenie stomatologiczne moj stomatolog znieczulal mi beziglowo taka strzykawką jak do insuliny czuje sie delikatne uderzenie ,ale czy tym mozna.jak długo utrzymuje się efekt po wypełniaczu i jak czesto można robic botox bo coraz bardziej sie sobie podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dt :) płaciłam 400 zl za dawkę. Napisz do mnie maila to podam Ci tel. bo adresu nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonkagie
Jutro na 10.30 jadę na wstrzyknięcie botoxu do Studzionki w woj.śląskim koło Pszczyny do doktora Simki.Moja znajoma robiła u niego i jest rewelacja.Ampułkę podobno otwiera świeżutką przy tobie,przynajmniej mam gwarancję,że botox będzie świeży.Umówiłam się z nim przez maila,że koszt całej twarzy (czoło,kurze łapki,okolice ust) to 1000zł.Zobaczymy :) Dam Wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulka
a ja ide pierwszy raz za tydzien. niestety sa kolejki... czy ma ktos namiary na sprawdzonego lekarza po stosunkowo niskiej cenie? w wwie? ja place 750, fajnie byloby taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szukam kogoś chetnego na botoks 19 marca -sroda ok.17:30- 18 w Krakowie u dr. Kasprzyka . koszt całego czoła ok 600 zł - tak płaciłam do tej pory . moj kom 606 90 04 94 od soboty .Iwonko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonkagie
Lara dziękuję :) Jestem już po botoxie i powiem Wam że doktor Simka faktycznie otworzył przy mnie ampułkę i wszystko było tak jak ustaliliśmy wcześniej,piszę tu o cenie.Poza tym Pan doktor to bardzo ułożona i miła osoba,powiedziałabym,że bardzo łagodna.Zabieg trwał niedługo,troszeczkę bolało,ale jest to ból do zaakceptowania,ciut boli głowa już po zabiegu,ale to normalne.Będę pisać do Was jakie efekty choć już widzę po 3 godz.że zmarszczki na czole się gubią i zacierają się linie.Gdyby,któraś chciała namiary na Pana doktora Simka to chętnie podam,jest to za Pszczyną około 12 km,a Pszczyna jest około 30 km od Katowic (podaję to tak dla Was gdybyście chciały wiedzieć gdzie trzeba jechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z zabiegu- krótko, prawie bezboleśnie. Robiłam kurze łapki, trzy wstrzyknięcia po jednej stronie, trzy po drugiej. Myślałam, że będzie więcej. Też tyle miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
hipcia37 - ja mialam robione kurze lapki (chciaz malenkie byly) i mialam po 4 wklucia z kazdej strony. Ponadto mialam jeszcze po 3 mikro-wklucia pod oczetami (bo tak naprawde to z liniami pod oczami tam przyszlam ale w koncu skusilam sie na kurze lapki ) czyli w sumie mialam 14 wkluc... normalnie botoxu nie wstrzykuje sie pod oczy ale powiedziala ze sprobujemy zrobic takie malenkie-malenkie daweczki zeby mi sie za bardzo nie sparalizowaly miesnie pod oczami i zebym mogla normalnie sie usmiechac. Efekt jesttaki ze po kurzych lapkach ani sladu a linie pod oczami sie zmnijszyly ale ja wciaz je widze....mysle o wypelniaczu ale nie wiem co jest lepsze - restylen czy kwas hialuronowy moze ktoras mi podpowie? prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
do AGA0506, prosze napisz jak sie czujesz i co myslisz o tym gabinecie w Chotomowie, mam zamiar tam pojechac ale czekam na twoją opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno: Czego nie powinnam robić po wstrzyknięciu botoxu. Pani doktor powiedziała, żeby nie myć dziś włosów. A co z aktywnością fizyczną? Codziennie godzinę pedałuję na orbitreku? Mogę jutro? A alkohol? Byłam taka oszołomiona, że zapomniałam zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy któras z Pan zna dobry i sprawdzony gabinet w Gdyni???? znalazłam kilka w internecie, lecz interesuje mnie tylko sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegusek_
Po wstrzyknieciu botoxu przez 3 dni nie schylałam nagle głowy i nie cwiczyłam yogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in1212
HEJ. Jestem z Elbląga, zależy mi na pozbyciu się zmarszczek mimicznych, są one bardzo widoczne i to mnie krępje. Myślę o botoxe lub innym wypełnieniu zmarszczek. Czy mógłby mi ktoś polecić dobry gabinet w Elblągu. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipcia zdecydowanie min 6 godzin nieschyla sie łepka i nie dzwiga ciężkich przedmiotów, ja zrezgnowałam tez na 2 dni z treningu - po co ma mi się przemieszczać nie tam gdzie trzeba , no i solarium tez na jakis czas precz , co do alkoholu nie wiem ale jak wyrzeczenia to może na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dt :) w Chotomowie robilam sobie usta, tzn. makijaż peramenentny bez wypełniania, tylko usta robiła mi Pani kosmetyczka, a na botox przyjeżdża Pani dr chirurg. No cóż, wizyta przy botoxie trwa 15 min, ukłucia są bardzo króciótkie, wiec wszystko migusiem. Nie rozumiem niektórych jak piszą o cenie, że umówili się na maila ;) Przecież, żeby to dobrze zrobić to dr obejrzy i oceni ile musi być ampułek żeby był odpowiedni efekt. Ja tez jechałam z innym nastawieniem, uważałam że za te pieniądze co sobie przeznaczyłam będę miała dużo więcej, ale Pani dr mnie przekonała, że musi byc inaczej. Jest solidna, mówi to co mysli, nie owija w bawełnę. Ampułki otwiera przy Tobie i wszystko jest ok. Tyle tylko, że miałam małego krwiaczka pod okiem bo peklo mi naczynko przy ukłuciu, ale jestem juz tydzień po i nie ma śladu, a mój wygląd też jest spoko, teraz już sama widzę :) I podkreślam - nie ma czegoś takiego jak cena botoxu na kurze łapki albo na czoło... jest cena za ampułkę. Nie róbcie u kosmetyczek !!!! Lekarz i tylko lekarz!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt
do aga0506 dziękuje Ci za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in1212
Dziewczyny, żadna z was nie zna dobrego miejsca na zrobienie sobie botoxu w Elblągu lub okolicach. Bardzo zależy mi na dobrym gabinecie. Dajcie znać jak coś wiecie. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczona kasia
dziewczyny, nie mam siły czytać ponad 30-tu stron topiku, szukam sprawdzonego specjalisty na botox w tychach. Któras coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSzCzęDnaA
Nie zróbcie tego błedu co ja. Chciałam sobie zaoszczedzić. Zrobiłam kurze łapki a pozałowałam kasy na zmarszczki pdo oczami i zadziałały kurze łapki, a pod oczami zaczęło mi sie ciagnąć jak sie usmiechałam. Poszłam do lekarki z pretensjami a ona na to ze proponowała mi, żeby zrobic dolna powiekę, bo jest ewentualność, że bedzie sie pod okiem marszczyć. Zatkało mnie bo o tym zapomniałam. Głupio mi było bardzo. Chciałam zaoszczędzić 2 stówki i wyszłam na idiotkę. Tu nie ma oszczednosci, jak ci lekarz mówi tak trzeba zrobic, on sie na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona039
Ja jestem umówiona w Warszawie na Mokotowie w centrum handlowym Panorama u dr Marcina Ambroziaka.Czy ktoś wie czy to dobry adres bo traiłam tu przypadkiem i nie wiem czy iść.Mam zrobić bruzdy nosowe kwasem hialurynowym,Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola68
Dziewczyny! Idę za tydzień na konsultacje (albo nawet zabieg) do Juweny. Przyjmuje tam pani dr Krystyna Pawelczyk - Pala. Czy któraś może cos o niej wie? Czytałam jej artykuły w Internecie, ale nie znam żadnej pacjentki. Nie wiem, co będę robić, ma to ocenić pani doktor. Czy ceny w Juwenie (gabinety na całym Śląsku) są porównywalne z innymi? Nie mam żadnego doświadczenia, wszędzie ceny zabiegów są od-do, więc trudno porównać. Jestem trochę spanikowana... Moją zmorą są zmarszczki i zwiotczała skóra pod oczami. Co jest najlepsze pod oczy? Poradźcie coś, bo nawet nie wiem, o co pytać w gabinecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×