Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość lisia
Dziewczyny,wstrzyknęłam botox w czoło i tą lwią zmarszczkę,jestem tydzień po zabiegu.Czoło piękne bez zmarszczek ale opadły mi powieki!Czy któraś tak miała ponieważ ja mam bardzo głęboko osadzone oczy i czy zatem mogło się tak stać.Teraz nie mogę podnieść powiek nawet jakbym chciała ponieważ czoło już nie działa.Proszę o radę,może czymś da się podnieść powieki typu no nie wiem wypełniacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Do "zyta32" Piszesz,że opadły ci powieki po botoxie,to tak jak mi.Proszę cię o kontakt,podaj mi do Ciebie adres mailowy bo chcę dowiedzieć się co dalej,jak ten problem rozwiązać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Do LISIA Po botoksie na czoło mogą opaść powieki , ale trwa to krótko -około 2 tygodni, wiec na razie się wstrzymaj z paniką i napisz za tydzień, czy już Ci minęło. Wszelkie tego typu uwagi są mile widziane na tym forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Do tola68 Możesz iść do Juweny "w ciemno". Pani dr.Pawełczyk jest swietna.polecam Daj znać jak bedzie po wszystkim. Nie bój sie jest delikatna i wszystko Ci wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Dzięki Inka35 za słowa pocieszenia.Napewno napiszę za tydzień by inne dziewczyny także wzięły sobie moje uwagi do serca bo może im się to też przytrafić czego nie życzę.Ogólnie jeszcze to byłam bardzo spiąca po botoxie i bolała przez pełne 4 dni po zabiegu głowa.Te bóle ustąpiły i senność także.Poczekam jeszcze tydzień,może te moje powieki się podniosą faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola68
Do A ja robiłam Dzięki, nareszcie ktoś odpisał! Będę teraz spokojniejsza. A co Ty robiłaś w Juwenie, jeśli można wiedzieć? I jakie są tam ceny? Zdaję sobie sprawę, że to musi kosztować, ale jestem zdania, że lepiej odpuścić sobie kolejną bluzkę (czy nawet kilka) i zainwestować w to, co najbardziej widać. Tylko nie wiem, jak te ceny mają się do innych gabinetów. A z drugiej strony lepiej nie ryzykować u niepewnego lekarza. Dlatego pytałam na forum. Jeszcze raz dziękuję :) Napisz coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Do LISIA Niestety, dopytałam dokładniej. Może Ci się ten efekt opadniętych powiek utrzymać nawet 6 tygodni, jeśli jest wynikiem zbyt nisko podanego botoksu. No nic, poczekaj i napisz, jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Do tola68 Takich specjalistów dodatkowo nie powinno sie reklamować. Ja robiłam Volumę czyli modelowanie owalu twarzy.Powiększenie kosci policzkowych oraz powiekszanie ust. jestem zadowolona,poza tym wiem że Pani doktór szkoli innych lekarzy w tej dziedzinie a to o czymś świadczy. Narka P.s:napisz jakie sa ceny na teraz ,ja byłam rok temu i jestem ciekawa czy coś sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia12345
Ja tez chce robić botox i wypełniacze w Krakowie. Moja kolezanka robiła u Dr. Lis w Krakowie. 1200 góra tzn kurze łapki, czoło, lwia zmarszczka i wypełniacze bruzdy nosowe wokół ust tez 1200,- . Lekarz jest ok. dermatolog Na razie jest wszystko ok. Jak długo bedzie trzymać to sie okaże Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorita3333
Czy dr. Turczyńska robi wszystko od razu? Napiszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssspadaj
Do Seniority3333 Jesteś pracownicą jej gabinetu? Już był spokój i znowu powracają te upiory z reklamy dr Tur...... A kto tutaj o niej pisze? Udajesz głupa a tak na prawdę chodzi ci o to żeby znowu pojawiło się jej nazwisko na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita3333
Ssspadaj chce sie czegoś dowiedzieć na nie. Bo do tej pory było na tak. Więc może cos ktos wie i napisze. Jestem tu od niedawna, przeczytałam całe forum i natrafiłam na jej nazwisko i dobre opinie. Więc czekam , bo na beauty nie wszystkie kobiety sa zachwycone botoksem i wypełniaczami. A chce to zrobić. Po co ta agresji. Nie da sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineszka
Dr.Turczyńska nie umawia się na kontr.wizyty,a idiotki (ja też)jadą z całej Polski ,więc kontroli nie ma bo daleko.Jej reklama to blef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssspadaj
Nie rozumiem w jakim celu ktoś jedzie 40 kilometrów od Berlina nad granicę robić sobie zabiegi które może wykonać u siebie w,blisko domu. To co wyczytałaś na tym forum o dr.T jest w dużej części pisane przez pracownice gabinetów kosmetycznych w których ona dorabia.A jest ich kilka i zależy im na obrocie i nowych klientkach.Główną siedzibę ma w Sulęcinie nad granica z Niemcami. Sprawdziłam to że wiele wpisów na tym forum to kryptoreklama tej pani .Nie wiem czy za jej zgodą czy bez ale moim zdaniem to forum ma inny cel. Wielu lekarzy wykonuje podobne zabiegi dobrze a nawet lepiej niz dr.T . Nie musisz tam jeździć .Ale jeśli chcesz to twój wybór. Jeśli policzyć to że ma dumpingowe ceny na niektóre zabiegi to należy dodac do tego straconu czas ,koszty paliwa ,noclegu i to ze nie będziesz mogła być na wizycie kontrolnej jeżeli przyjechałas np:z Biłgoraja czy innej Ostrołęki.Bo to po prostu straszna udreka jechac pół Polski. Jesli szukasz kogoś dobrego w okolicy to po prostu wejdź na stronę http://www.dermatologia-estetyczna.pl i poszukaj dobrego specjalisty. Zdziwiło mnie twoje pytanie o dr.T bo dawno juz tu o niej nikt nie pisał i forum zaczynało nabierać znamion normalności czyli obiektywizmu. Przecież chodzi nam o swobodna wymiane poglądów czyż nie? Myślę w że niedaleko twojego domu pracuje dobry ,doświadczony specjalista w tej dziedzinie i będziesz zadowolona z jego czy jej zabiegów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie odebralam pytania o tę lekarkę,jako reklamy,nie uwazam, ze takie gabinety muszą się specjalnie reklamowac,sprobuj się gdzies umowic na drugi dzien-nie ma mowy,terminy są zajęte... a moze ktos,kto tu czyta,jest z tamtych okolic? wiec mu się przyda? od mojego botoksu minęlo prawie 5 miesięcy,przestał działać,nie wiem,czy całkowicie,w kazdym razie widzę,że jak podniosę brwi,to całe czoło mam w \'falach\'-robiłam lwią zmarszczkę,chyba oduczyłam się sciągać brwi,w ten sposób,ze mi tą zmarszczkę pogłebiały,jest mniejsza niż była (znacznie mniejsza),ale po swiętach umowie się chyba na kolejny botoks,albo przynajmniej na konsulatację,niech mi lekarka doradzi,nie chciałabym przesadzać,a ładne czoło niestety kusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz13
Masz racje botox jest beeeeeee.Kobiety darujcie sobie po botox wyglądacie gorzej niz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza040
Dziewczyny czy wiecie kto jest sprawdzony ....pewny na terenie Lubuskiego????Proszę napiszcie...mam straszne bruzdy nosowe i muszę coś z tym zrobić:-( Często też jeżdzę do Warszawy ..może być też tam ...PROSZE O DOBRY ADRES. CZY SŁYSZAŁYŚCIE COŚ O DR MARCINIE AMBROZIAKU??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegusek_
Czytam forum od czasu wstrzyknięcia sobie botoxu i najwięcej skorzystałam z rad szeptuchy_.Rzecowe odpowiedzi,znajomość tematu.14 lutego robilam botox mam 57 lat .jestem bardzo zadowolona przestałam marszczyć czoło (może się oduczę) nauczyłam się jeść wolno ponieważ miałam botoz nad górą wargą i przy szybkim jedzonku były problemy.Zrobię to znowu tylko nie wiem jak często można.Twarz mam nauralna.Lekarka radzi mi wypełniacz zamrszczek ale boję się bo spię na brzuchi ,że mi się przesunie w pierwszych dniach.Szeptucha poradz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiecie gdzie
Pomóżcie. Chcę jak najszybciej zrobić Botox w Opolu.Dzwoniłam do "Katarzyny" ale tam trzeba czekać ponad 2 tygodnie a ja nie mam czasu.Może ktoś inny robi albo koło Opola albo w mieście i ma jakieś ludzkie terminy.Podajcie namiary ! Będę wdzięczna.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibe
kobiety,nie dajcie się nabrać na dr Turczyńską,ja głupia tak na tym topiku się o niej naczytałam,że nie patrząc na nic pojechałam do niej,dzisiaj miesiąc po zabiegu nie widać,żeby cokolwiek było robione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pieniądze poszły w błoto!!!!!!!!!jestem tak wściekła na siebie za swoją głupote że szok,nie rubcie tej głupoty co ja!!!!!!!!!!!!!!jeżeli nie jesteście pewne lekarza nie idźcie do niego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziu
witam, mam prosbe o kontakt na botox do dobrego dr z warszawy, jakiś czas temu ktos chwalił lekarza z ursynowa gdzie cena za czolo byla ok 400 zl? moj akosmetyczka polecala mi dra Ambroziaka z panoramy ale koszt jest makabryczny,dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piegusek,nie jestem znawcą,mowię o swoich doświadczeniach i o tym,czego dowiedziałam się od lekarki (oczywiscie połowy nie pamiętam,bo taka byłam zestrachana) :-) wypełniacze są oparte na bazie kwasu hiluronowego-czy jakoś tak,który jest składnikiem komorek ciała,kwas,który jest wstrzykiwany jest nieco zmodyfikowany,żeby za szybko się nie wchłonął moja lekarka mówiła,że po kwasie od razu można robić fikołki,nie trzeba uważac,jak przy botoksie i efekt widać od razu (może ona i widziała od razu,bo ja nie bardzo :-))-wiec spanie na brzuchu nie powinno zaszkodzic miałam ślady po ukłuciach-ale tylko ślady,bez siniaków (chociaż mogła podczas wstrzykiwania uszkodzić jakies naczynko-ale tego to się raczej nie przewidzi),przy bruzdach miałam też robiony jakiś delikatny piling chemiczny na twarz-zabieg robiłam we środe,a w piątek miałam wyjazd i śladu nie miałam po zabiegu,tylko dużo,dużo płytsze bruzdy (i krótsze) lekarka mowiła,że mogłaby dostrzyknąć jeszcze trochę,koło nosa,ale wtedy nos wydawałby się szerszy,więc-własciwie to ona zdecydowała,że nie,a ja sie na wszystko zgadzałam-po prostu uznałam,że ona wie lepiej nie mam efektu maski,nie mam zgrubień,po prostu zadnych efektów ubocznych-tylko mniejsze -płytsze i o połowe krótsze bruzdy-zabieg robiłam 4 miesiące temu a Ty piegusek najlepiej o swoich wątpliwosciach porozmawiaj z lekarką,mysle,ze zaufanie do lekarza,w którego ręce się oddajesz to podstawa,ja w kazdym razie i botox i bruzdy będe powtarzac i jakby sie ktos pytal,to nie wiem dokladnie,co mam wstrzyknięte i ile ml,efekt ma się utrzymac do roku (hm,hm-pewnie nie bedzie tak dobrze),no i jestem zadowolona z efektów pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziu
do iza 040 : ja slyszalam od mojej kosmetyczki,polecała mi jego jak zapytalam o botox, ale powiedziale ze w tym zakladzie tylko jego zna i poleca, ale sobie botox robila gdzies za granicą ,ja w kazdym razie szukam troszkę taniej, tam mwiono mi ze zmarszczka mimiczka czola 700zl, slyszalam ze są tansze, czy ktos zna namiar w dobre miejsce do dr w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
do Kiziu Ja robilam botoks kurze łapki za 450 zł, lwia kosztuje tyle samo i czoło ( zmarszczki poprzeczne )tyleż samo. Jeśli robisz dwie okolice, jest taniej. Robiłam w Studio Light w Ząbkach pod Warszawą, jedzie się tam od kina Femina autobusem nr 190 okolo 40 minut. Polecam, bo jest taniej i jestem zadowolona z tego, co zrobilam. Jeśli chodzi o botoks, to najlepiej umówić się na ten dzień, w którym botoks jest przygotowywany, jest to zwykle piatek ( ja czekalam 2 tygodnie na botoks ), bo trwałość zabiegu zależy też od świeżości preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, juz to pisałam - nie ma czegos takiego jak cena za czoło!!! jedna ma krechy na czole jakby grabkami przejechał, druga ma jedną cienką, a trzecia nie ma wcale i tak jest z całą twarzą - jest cena za ampułkę, z tego co ja słyszałam, najtaniej to jest 400zł za jedną ampułkę - oczywiście, kiedy robi nam to lekarz, bo słyszałam także, że robią to kosmetyczki i u nich kosztuje to taniej, ponieważ bardzo rozcieńczaja ampułki, a że efektu nie widać, to już druga sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
Aga0506, jak Twoje zmarszczki , Ty robiłas jakis czas temu u lekarki , do której chce pojsc tylko z lwią zmarszczką ... pls napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
mam jeszcze pytanie, czy jak juz raz masz wstrzykniety botoks to czy trzeba to powtarzac? czy mozna zrezygnowac z dalszych wstrzyknięć i np czoło czy lwia zmarszczka wraca do poprzedniego stanu , czy jest gorzej niż przed zabiegiem .... mam mieszane uczucia czy isc czy nie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza040
DO KIZIU : Dzięki. pojadę do Ambroziaka na konsultację a potem pomyślę co dalej....A co sadzicie o AMBROZIAKU on kiedyś był w telewizji w "pytanie na śniadanie"może on????ciekawe gdzie robią się np.aktorki czy inne Warszawskie gwiazdeczki?????.....Czy któraś z Was coś wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×