Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

do kasieńka75 Kasia, ja robiłam botox wokół oczu i w bruzdę pomiędzy brwiami, poszłam za przykładem koleżanki. W Artplastice, koszt 600 zł. Efekt naprawdę bardzo ładny, bo zmarszczki się wygładziły, teraz mogę się śmiało uśmiechać :D A co do wrażenia i efektu, na "wyłączenie" tych mięśni musiałam poczekać kilka dni (ok 5-ciu), wtedy efekt był już w pełni widoczny. Słyszałam, ża przy ostrzykiwaniach ważna jest wprawa i doświadczenie chirurga, najwięcej zależy od sposobu i precyzji podania preparatu. To nie tak hop-siup jak się niektórym wydaje. Trzeba mieć smykałkę. Ja jestem happy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Zrzesza najlepsze gabinety dermatologii estetycznej w kraju. SLDE jest członkiem europejskiego stowarzyszenia dermatologów. Gabinety są sprawdzone i wykonując tam zabieg macie pewność, że wykonujecie je u specjalisty. www.dermatologia-estetyczna.pl nie jest to reklama, ponieważ SLDE nie ma z tego żadnych korzyści. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hostess
miałam robione tym dopuszczonym w Polsce, kilka zastrzyków, trzy po każdej stronie oczu, zapłaciłam 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po botoksie na kurze lapki. I rzeczywiscie, efekt jest, calkowicie sie wygladzily. Niestety, sparalizowanie miesni po bokach spsowodowalo, ze pod oczami skora zaczela sie bardziej ciagnac i jakby pogleily sie zmarszczki. Lekarka wiec wstrzyknela mi go dodatkowo troszke pod oczami i w kacikach przy nosie i w efekcie od kilku dni mam spuchniete powieki i dodatkowo mi one opadly. W miedzyczas ie dowoiedzialam sie od innego lekarza, ze kiedy miesnie sa sparalizowane, skora w tym czasie nie jest odpowiednio odzywiana i nawilzana od wewnatrz. Chyba latwo sie domyslic, ze w efekcie oslabia ja to i moze przyczynic sie do wtornego poglebienia zmarszczek. Co do mnie, nigdy wiecej botoksu!!! :o zaluje, ze go sobie zrobilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodita u Szczubial?
robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 99
Witam, Proszę o informacje na temat lekarzy w Katowicach - jakości usług i cen botoxu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana03
kallina ile masz lat jesli mozna wiedziec? zastanawiam sie,czy nie jestem za stara na botox...mam prawie 40 lat ale wygladam na 60:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana03
ludzie co ja mam zrobic? chciałabym jeszcze wygladac jak człowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxapi
...tak,ja wstrzyknelam botoks w okolice oczu i...zaczal sie dramat,w doslownym slowa tego znaczeniu!Po aplikacji,a mialam wczesniej 2-e aplikacje/w odstepach9 m-cy/,dostalam potwornej pokrzywki na twarzy.Potem przyszlo zwiotczenie miesni twarzy,obwisla mi skora ,szyja,etc.Potem doszly problemy z pecherzem,potworny bol,krzyzy,nog/miesnie/,powlok brzusznych,plecow,rak ,klopoty z wyproznieniem.Poty i zmeczenie.Po 9-ciu miesicach doszlam,do sedna ,ze to botulina,niestety przedostala sie do krwiobiegu.Przez ten caly czas nie wiedzialam ,co sie dzieje z moim organizmem.Przerazenie,lek,i bol.Mija 13-ty miesiac ,powoli botoks puszcza.Skora na twarzy sie podnosi i na calym ciele.A mial byc to niewinny zastrzyk ,ktory doda mlodosci.Dzisiaj jestem pewna ,ze botoks nie dziala w miejscu podania,przedostaje sie do krwiobiegu ,i jego dzialanie nasila sie z kolejna aplikacja,dziala na nerwy obwodowe.Czas na refleksje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina katowice
do ania 99! polecam klinike dr Zieba,robie tam botox i kwas,jezeli chodzi o ceny to musisz sie umowic i wtedy pani doktor sie okresli,natomiast efekty po zabiegu rewelacyjne! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, tez mam czterdziestke. Ale wygladam mlodo, tyle, ze chcialam jeszcze mlodziej, jak 30. Botoks Ci odradzam, bo to ryzykowne, zwlaszza jesli masz zniszczona skore. Botoks moze jeszcze bardziej ja oslabic. Ja popelnilam blad. Zbyt pospiesznie sie zdecydowalam, bo wszyscy sie tak zachwycaja. Szczerze? Nie moge sie doczekac kiedy mi pusci i modle sie, aby powieki wrocily mi na swoje miejsce. U mnie tez botoks sie przemiescil, na szczescie tylko na powieki. Mam nadzieje, ze nie bedzie powiklan. Przepraszam, ale mimo tu waszych zachwytow, ja uwazam, ze botoks to paskudztwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsapi, wspolczuje... Powiedz, czy skora, ktora byla wczesniej zwiotczala wrocila na swoje miejsce? Bardzo dlugo cie trzymalo. Czy botoks robil ci ten sam lekarze co wczesniej? Moze cos zle wstrzyknal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina73
co sądzicie o galerii na www.botox.org.pl nie była przerabiana w photoshopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina73
co sądzicie o galerii na www.botox.org.pl nie była przerabiana w photoshopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina733
co sądzicie o galerii na www.botox.org.pl nie była przerabiana w photoshopie? jest tam tez kilka podstawowy informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 99
do Alina Katowice Dziękuje za informacje. Czy umówić sie z dr Małgorzatą Ziebą, czy z jakims innym lekarzem? serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Katowice
Do Ania 99! Umow sie z pania dr.Dranka, to swietna lekarka ,niesamowicie kontaktowa , doskonale potrafi doradzic i przeprowadzic sam zabieg,zreszta sama zobaczysz! Zycze Ci powodzenia i pozdrawiam! Jezeli chcesz o cos jeszcze zapytac ,to bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kalliny
Nie jestes zadowolona z botoxu nie dlatego,ze jest zly tylko zrobil ci go nieodpowiedni lekarz,ktory na dodatek zaczal eksperymentowac jak mu nie wyszło.Naprawde sama wiem z wlasnego doswiadczenia,ze jesli chodzi o botox to tylko nalezy isc do bardzo dobrego doswiadczonego lekarza ja mimo,ze na inne zabiegi chodze do roznych lekarzy to na botox tylko do jednego ,ktory jest naprawde super do zadnego innego bym sie nie odwazyla bo wiem ze zle podany botox to np opadajaca powieka albo wrecz zamkniete oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z botoxem to jest tak, że bardzo dużą rolę odgrywa lekarz. No i kwestia jeszcze tego, czy dostajemy prawdziwy botox, czy jakąś podróbkę. Zdarzały się takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 99
Do Alina Katowice Dziekuje ci bardzo. Chciałam botox na czoło, ale boję się całkowitego unieruchomienia. Jeżeli mozesz mi napisać ile zapłaciłaś za botox ( na stronie nie ma informacji nt cen) byłabym wdzięczna. Myslisz że lepiej umówić się na piątek, ze wzgledu na możliwość powstania siniaków? I jeszce chciałam zapytać jakie kwasy robiłaś? Ja ostatnio robiłam w DER-MED, ale niezbyt jestem zadowolona. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 99 a ty jakie kwasy miałaś?? z tym unieruchomieniem czoła bywa różnie wszystko zależy od dobrego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina katowice
do ania 99 : witam! jezeli chodzi o cene ,to za lwia zmarszczke i poziome na czole zaplacilam 850zl.,nie mialam zadnych siniaczkow,wiec wydaje mi sie ,ze nie ma znaczenia ,czy zabieg bedzie zrobiony w srodku tygodnia. umow sie na konsultacje,ktora nie jest platna,pani doktor wszystko ci powie i wtedy zadecydujesz. pierwszy zabieg mialam robiony 3 lata temu i jakos nie mam odwagi zaryzykowac i zmienic na tanszy gabinet,jestem zadowolona z efektow,zreszta nie tylko ja ,bo moje kolezanki tez sie tam obstrzykuja i wszystko jest w najlepszym porzadku.pozdrawiam serdecznie! p.s. moje gg6936423 gdybys chciala szybkiego kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Do Kalliny --> Poszlam do bardzo doswiadczonej lekarki w dodatku rekomendowanej przez wiele osob na forum i nie tylko. Nie potrafie tego wyjasnic, w kazdym badz razie wiecej eksperymentowac z botoksem nie bede chociazby z tego powodu, ze oslabia on skore. bede optowac w kierunku wypelniaczy nawet na mimiczne. A wy tez nie wierzcie wszystkiemu co lekarze mowia: zaden lekarz wstrzykujacy botoks nie powie wam: "prosze panai, owszem znikna pani na ten czas zmarszczki mimiczne ale w okresie jego dzialania skora jest nieodzywiana, co ja oslabia i wtornie sprzyja powstawaniu nowych zmarszczek"! Ile osob wtedy by sie na to zdecydowalo ? I zarobki lekarzy diametralnie by sie zmniejszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 8765
Kallino,a skad u ciebie taka pewnosc,ze botox oslabia skore.Pierwszyn raz to slysze choc robia go od lat nikt sie nie skarzy,ze ma po nim oslabioną skoręLudzie a nawet sami lekarze opowiadaja bzdury ja slyszalam,ze jest odwrotniie podobno jest to wlaśnie odpoczynek dla skóry,ktory opóżnia pojawienie się na niej nowych zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie słyszałam o tym, że botox źle wpływa na skórę. Można coś o tym poczytać? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. A jeśli idzie o działanie botoxu, to raczej zamraża zmarszczki - daje taki "hold" na ich tworzenie. Więc jak przestaje działać, wracamy do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie słyszałam o tym, że botox źle wpływa na skórę. Można coś o tym poczytać? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. A jeśli idzie o działanie botoxu, to raczej zamraża zmarszczki - daje taki "hold" na ich tworzenie. Więc jak przestaje działać, wracamy do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie słyszałam o tym, że botox źle wpływa na skórę. Można coś o tym poczytać? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. A jeśli idzie o działanie botoxu, to raczej zamraża zmarszczki - daje taki "hold" na ich tworzenie. Więc jak przestaje działać, wracamy do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie słyszałam o tym, że botox źle wpływa na skórę. Można coś o tym poczytać? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. A jeśli idzie o działanie botoxu, to raczej zamraża zmarszczki - daje taki "hold" na ich tworzenie. Więc jak przestaje działać, wracamy do punktu wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×