Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość kasik82
botox faktycznie po 2 tygodniach wygładził mi kurze łapki jednak pod oczy nie zadziałał, być może zbyt mała ilość została podana dzis jadę dopełnić zmarszczki wypełniaczem Surgiderm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
jestem rozczarowana (envy (envy niesety usłyszałam dzis ze moich zmarszczek pod oczami nie można potraktować ani botoxem bo sie zrobią wory pod oczami i będzie jeszcze gorzej ani wypełniaczem- bo to zmarszczki mimiczne no i co teraz już mam tak zyć z tymi zmarszczkami?? :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik , zmarszczki pod oczami z cala pewnoscia mozna wypelnic kwasem hialuronowym, ale musisz znalezc lekarz, ktory potrafi to robic a takich jest niewielu. W wiekszosci gabinetow nie robia tego, bo to trudna robota ale mozna. A jesli lekarz ci tak powiedzial, to ja bym sie zastanowila nad zmiana lekarza, bo troche on chyba niedouczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
ehhh juz sama nie wiem co o tym myśleć te zmarszczki maja charakter mimiczny więc raczej w takich wypadkach stosuje się botox, a że miejsce jest raczej newralgiczne to moze faktycznie sie nie da :((( załamaana jestem ale faktycznie poszukam rady u innego lekarza ma ktos sprawdzonego lekarza z okolic śląska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie potrzebuję botoxu, ale jestem bardzo zainteresowana tematem. Dużo się słyszy sprzecznych informacji na ten temat, więc z zaciekawieniem śledzę ten wątek. Znalazłam ostatnio fajne zestawienie mitów i faktów dotyczących botoxu. Dowiedziałam się na przykład, że po zabiegu mogą występować objawy jak podczas grypy, miałyście tak? http://www.facebook.com/profile.php?id=1351987488#!/note.php?note_id=136828879673217&id=123134581055675&ref=mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
tak coś w tym stylu ja się źle czułam przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działania niepożądane - ból w momencie iniekcji - małe krwiaki, które mogą powstać w miejscu wstrzyknięcia jeżeli igła natrafi na niewielkie naczynie - zbytnie obniżenie brwi lub zbyt duże uniesienie w przypadku leczenia zmarszczek czołowych - mały, przejściowy obrzęk z pojawieniem się delikatnego mrowienia w miejscu iniekcji - nadmierne zwiotczenie mięśni - ból głowy, ustępujący po zastosowaniu preparatu przeciwbólowego. Uwaga: Reakcje te mają charakter przemijający, większość z nich ustępuje na ogół po kilku dniach. Efekt nadmiernego zwiotczenia mięśni może utrzymywać się 2-6 tygodni. Nie istnieje ryzyko żadnych blizn bądź uszkodzeń, a miejsce wstrzyknięcia jest niewidoczne. Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych zależy od mięśnia, do którego podaje się preparat i powinno być szczegółowo omówione z lekarzem przed wykonaniem zabiegu. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet. W praktyce mężczyźni coraz częściej decydują się na leczenie, by wyglądać młodziej. Skuteczność w usuwaniu tzw. linii smutku powoduje, że metoda ta jest popularna wśród wielu biznesmenów, ponieważ zapewnia zrelaksowany i wypoczęty wygląd oraz pogodny wyraz twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Generalnie myślę, że wiele osób odpisujących tu nie ma pojęcia o temacie. Ja robiłam w Krakowie u dr. Pospieszałowskiej, polecam. Dziewczyny, po jednej wizycie na konsultacji gdziekolwiek będziecie wiedziały wystarczająco dużo, aby podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gładkie czoło!
Czesć dziewczyny. Przeprowadziłam się teraz do Krakowa i też szukam dobrego i fajnego lekarza tutaj. W Lublinie chodziłam do Pani dr Kasi Łętowskiej i byłam mega zadowolona. Moja siostra zresztą też. Bo Pani doktor jest świetna i szczerze ją polecam, a robilyśmy u niej rózne rzeczy: botoks, wypenienia, moja siostra tez inne zabiegi - na kolana, uda, brodę - wyszczuplające efekty były super. Teraz szukam kogos tutaj. Piszcie kto tu jest dobry i nie za największe pieniądze. pzdr gg 9313542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam na sprzedaż kartę rabatową 5% dla Artplastica w Szczecinie za przystępną cenę, jeśli ktoś ma zamiara wykonać zabieg za 5 tys czy 10 a może i więcej myślę ,że to dobra inwestycja, karta jest wazna jeszcze przez 6 miesięcy od dnia dzisiejszego i mogę ją przepisać na dowolną osobę. mój mail : arachnoidea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratka
witam. Jestem tu nowa i od piątku z botoxem na czole. Opowiem jak było, może komuś się przyda: W piątek po południu byl zabieg. Trwał może 10 min, pani dr ampułkę przy nie otworzyla (co mnie zdziwiło, ale z forum wiem ze tak ma być). Najpierw zamroziła mi czoło i w czoło byly chyba 4 wkłucia,potem zamrozila skronie i po jednym w końce zewnętrzne brwi. No i kazała nie schylac sie 24h, spac na wznak dzisiaj, nie pić alkoholu, malo pić następnego dnia, a potem wszystko normalnie .Strałam się nie schylać ale poszlam na zakupy i jakoś do auta musiałam je dać. Potem wyjąc no i spadlly mi kluczyki więc z przykucu z podniesioną głową je podnosilam. Niestety w domu rozbilam szkalnkę no i powiedzcie jak pozamiatać szklo z calej kuchni bez schylania się, na dodatek nie mam dużej miotły tylko zmiotkę. No więc wymyśiłam żeby szkło odkurzaczem a większe kawałki szkła zbierałam z przykucu z podniesioną głową. Mogłam zostawić szklo aż ktoś z domownikow przyjdzie ale na zabiegu bylam w tajemnicy. No i jeszcze musiałam dac kotu jeść i się zchylić bo nie dam mu przecież na stole. Mam nadzieję że mi nie zaszkodziło?! Potem poszlam spać na plecach na wysokiej poduszce. Nawet się wyspałam. Następnego dnia poszłam do pracy (praca biurowa) zadnej zmiany nie byłło oczywiscie widać. tJak mialam się schylić to mowiłam że w korzonki mi wlazło. W sobotę rano też nic nie widać. Tzn wydaje mi się że mi powieki obwisły bardziej niż były obwiśnięte. Tak na rzęsach się opierają. Zrobilam makijaż jak zwykle. Co chwilę gapię się do lustra czy to już i za bardzo nic nie widać. Chociaż, chociaż - przymierzalam w sklepie sukienkę i jak spojrzałam do lustra to wydawało mi się że jakby oczy mam większe. Brwiami ruszam, zmarchy na czole troszeczke jakby mniejsze. Czekam. jutro napiszę czy wreszcie coś widać. aha mam 50 jakby co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratka
sorki. Zabieg miałam w czwartek coś sklerozę od tego botoxu dostałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do roratka Witaj, ja botox mialam wstrzyknięty 02.04.2010 i jeszcze jakos się trzyma chociaż już po mału zaczyna puszczac. Myslę, że z tym schylaniem się to przesada. Tak przynajmniej powiedział mi mój dr, u ktorego robilam. Ponieważ to był moj pierwszy raz wypytywalam się go o wszystko, o co się dalo. Powiedział, że z tym schylaniem to jest bardziej mit - aby naprawdę była jakaś szansa powikłań to cytuję "ktoś by musial chyba na głowie stać". Ja pamiętam tego dnia wymieniałam kołpaki w samochodzie :) A skoro już ponownie jestem na tym forum, to muszę przyznać, że z botoksu jestem bardzo zadowolona - czuję się młodo, wyglądam ładnie. Pamiętam, jak na początku pisałam o sztywnym czole, niemożności podnoszenia brwi - po jakis dwoch tygodniach przyzwyczaiłam się do tego i jest gitarka. Mam 33 lata i powodzenie, jakiego nie miałam przez całe życie (nawet wsród dwudziestolatków) - wiem, że to nie zasługa samego botoksu ale podejscia do samej siebie. A botoks dal mi własnie większą pewność siebie. Na razie gorzej u mnie z kaską ale myślę, że najpóźniej na wiosnę wstrzyknę sobie ponownie. Piszecie kobitki o kwasie hialuronowym - u mnie botoks (czolo + kurze łapki)+ 2 razy w tygodniu maseczki+ krem+ zdrowe odzywianie zdzialały na tyle, że mi wystarcza :) Chociaż pewnie i za jakies 2,3 lata sięgnę po kwas. Zabieg robilam w klinice w Grudziądzu i eg mni był przeprowadzony profesjonalnie. Pozdrawiam wszytski forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratka
dzisiaj 4 dzień po. Brwiami ruszam no i jak je tak do góry podciągnę to nawet ladnie. Ale na dobrą sprawę róznicy za bardzo nie widzę. TZN. mam na pewno gladsze czoło i między brwiami. Powieki juz mi tak nie wiszą, jakby o pół milimetra wyżej. Nie mam zmarszczki w kąciku oka jak się śmieję tylko niżej i może trochę płytsze (no ale w miom wieku jakieś muszę mieć). W ogóle to mam taki odruch, którego nigdy nie miałam, że jak patrzę do lustra to podnoszę brwi. Miałyście cos takiego? Gdyby o parę milimetrów się uniosły to byloby nieźle. Majko B- może wiesz czy one mi się jeszcze same podniosą czy trzeba będzie dodać botoxu? jak czytalam na forum to w większści babki mają jakby zablokowane brwi i czoło. Ja normalnie ruszam, i nie wiem czy tak ma byc? Generalnie to chyba mi się podoba, jakby tylko te brwi troszeczkę jeszcze podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratka
czy tu ktoś zagląda? No więc cd. Dzisiaj już jakby widać różnicę. przede wszystkim zewnętrzne kąciki jakby się podniosly. Podoba mi się. W zwiazku z tym poszłam za ciosem i dzisiaj pani dr wstrzyknęła mi kwas w bruzdy kolo ust, na brodzie w marionetki i troche w środek twarzy i podniosła kąciki ust. Co prawda jak zobaczyłam się zaraz po zabiegu w lusterku -o matko -wyglądałam jak Joker. No ale przyjechałam do domu i nie pokazywalam się nikomu do wieczora bo w ogóle nie bylam do siebie podobna. I teraz jak patrzę do lustra to BOMBA. Co prawda mam siniaczka z jednej strony ale zamalowałam korektorem. P. dr mówiła, że jutro mi spuchnie broda bo dala mi więcej w chomiki żeby poprawić owal. Jak tu na forum jest jakaś kobitka w moim wieku (chociaz niestety takie stare rzadko na fora wchodzą) to niech się nawet 5 minut nie zastanawia. Normalnie 10 lat mniej, co ja mówie nawet 15. Jutro jeszcze posiedze w domu i napisze cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake3333
dzis zrobiłam botoks i kwas hialuronowy.....w końcu się odważyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake3333
nie było tak źle....w czoła 6 razy chyba się wkuwała, później kwas w bruzdy nosowe i odrobina w dolinę łez i tam gdzie się chomiki robią.....myślę, że kiedyś zdecyduję się na Volume....zapłaciłam za wszystko 1400 zł, to chyba nie tak źle, jak myślicie? ....Ale ja się bałam.....maaatko.....ale już po wszystkim, efekt kwasu już widoczny, twarz pełniejsza, myślę, że będzie jeszcze ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake3333
Do Majki;) W jakiej klinice w G-dzu? ja też robiłam w G-dzu;) może wymienimy się info o cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Roratka - w 4 dniu po zabiegu trudno mowic o konieczności dostrzyknięcia botoksu ponieważ układa się on do dwoch tygodni. Po tym czasie lekarz podejmuje decyzje czy poprawiać czy nie. Ja pamiętam sześć dni po wstrzyknięciu dzwoniłam do lekarza ponieważ prawa część czoła jakby była mniej podatna na botoks tzn. lewa i środkowa część czoła gładka a na prawej jeszcze były zmarszczki. Jednakże po około 8 dniach już było dobrze :) Roratka poczekaj jeszcze :) do Snake 3333 - byłam u doktora Modrzyńskiego. Moim zdaniem to profesjonalista i jak bede ponownie "robic" botoks to u niego mimo, że muszę dojechać okolo 60 km. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że za całe czoło+ kurze łapki dałam rowne1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-azzalure
jezu 1000 pln myslałam, że ja przesadziłam cenowo za czoło i kurze łapki najnowszym preparatem toksyny botoksowej azzalure zapłaciłam w Poznaniu w Solumedzie 600pln wydawało mi sie , że to dość drogo. lekarz powiedział mi ze ampułka jest na jednego pacjenta i nie potrzeba zbierac pacjentów jestem tydzień po zabiegu i jest dobrze. myslę, że jestem zadwolowa. delikatnie, bezboleśnie i myślę, że na trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratka
dzieki Majko za odp. masz rację, trzeba zaczekać, ale i tak jestem zadowolona. Tylko mnie zmartwiłaś, że masz od kwietnia i już będziesz powtarzać. snake 3333- na jednej wizycie robił ci dr. botox i kwas? bo mi lekarka mówila żeby odczekać parę dni. A powiedz mi czy w miejscu gdzie masz chomiki na dole twarzy masz takie jakby kuleczki? Bo mi dr. powiedziała że jutro mi to spuchnie bo to jest bardzo gęsty kwas a od środy mam rozmasowywac intensywnie. Też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake333
No właśnie tam gdzie są chomiczki mam kuleczki, ogólnie lubią robić mi się niespodzianki i sama już nie wiem, czy to od igły, ale chyba tak;) ja mam robić masaż przez 3 ni wieczorem od dołu brody pociągając rękoma do góry po bruzdach nosowych. Aha miałam robiny od razu botoks i kwas, czytałam sporo i nie spotkałam się z opinią, że nie można tego łączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake333
Jednak chomików nie zlikwiduje kwas, chyba lepsza będzie Voluma, bo to przecież policzki trzeba podnieść, żeby chomików nie było....myślę, że zrobię później Volumę i dodatkowo dłużej trzyma....czy robił może ktoś taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Pytalam kiedyś chiruga plastycznego,czy volumą można podnieść chomiki.Powiedział,że nie ,bo kwas nie podniesie tak dużego ciężaru.Skutecznie podniesą złote nici( 8 tys.zł!!!) lub lifting(ale to już koszmarna operacja!!!)i dla kobiet zdecydowanie po 50. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snake3333
Ale jednak chyba efekt po Volumie będzie lepszy....Pani doktor która mi to robiłam, sama sobie ją robi i faktycznie całkowicie nie ma zlikwidowanych chomików ale policzki ładnie podciągnięte do góry, ja z efektu kwasu w bruzdy zadowolona jestem, jednak te chomiki mnie denerwują, łudziłam się, że będą mniej widoczne, fajny efekt jest też po wstrzyknięciu w dolinę łez, wstrzyknęła mi malutko, ale bardzo ładnie, następnym razem trochę wiecej tam poproszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roratka
dzisiaj od rana masuje te swoje wypełnienia. Pani.dr. mówila żeby te miejsca masować ruchem okrężnym i bardziej je ugniatać.Tylko że te kuleczki w chomikach mnie bolą :-( W ogóle to jak masuję to wszędzie mam pod skórą kuliste kształty, które tak jakby pod wpływem masowania robią się płaskie ale potem wracają do poprzedniej formy . Nie wiem czy tak to ma być. Owal muszę stwierdzić mam dużo lepszy. No i w kącikach ust też mam malutkie kuleczki.. Snake333 czy ciebie też bolą te kulki? I jeszcze na policzku zrobiła mi sie taka malutka grudka jak pryszczyk. nie jest żle ale jakby trochę obolała po twarzy jestem. Pomimo to czuję się dużo młodziej. Sama świadomość ,że mam mniej zmarszczek jest rewelacyjna. Oczy większe, gładsze czoło, lepszy owal. Byłam dzis na spotkaniu ze znjomymi. Nikt nic nie zauważył, żebym się zmieniła ale czułam sie dużo pewniejsza siebie, tak psychicznie młodsza, bez kompleksów starej baby, tym bardziej że obracam się raczej w towarzystwie młodszym od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg621
Witam dziewczyny. POMOCY!!!!Mam 45 lat i o zgrozo ,zauważyłam dzisiaj ze opadły mi brwi.Skóra na powiekach zwisa jak u starej babci.Co mam robić????Do tej pory wyglądałam młodo i fajnie a teraz :( Będę wdzięczna za każdą poradę .Pozdrawiam.Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×