Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wycinek z gazety

Kinga Rusin

Polecane posty

Gość wycinek z gazety

Bardzo lubię Kingę i lubiłam Lisa. Do czasu jak lis poszedł do Smoktunowicz. Podobno były przyjacółkami. Boże strzerz mnie od takich przyjaciółke i mężów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
najwyraxniej Lisowi znudziła się kobieta- dziecko :P ale poczuł mięte przez rumianek do kobiety- olbrzyma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
Kobieta-dziecko:) dobre, nigdy tak o niej nie pomyśłałam:) widzocznie tak, wolał kobietę zepsutą i nadgryzioną przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiii
A która to kobieta-olbrzym--- Smoktuunowicz-- przecież to super laska, ma piękne włosy, figurę i klasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
I krzywi ryj jak czyta wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do krzywego, zarozumialego ryja to tez sie zgodze ;) ale Rusin tez nie cierpie, zachowuje sie jak bachor, ciagle wszystkim przerywajac w programie Dzien dobry tvn 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne babska
mozecie czyscic buty Hani S. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
a ty jej komin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
nie lubie smoktunowicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze ona ma klase
swietna prace, zarabia niemale pieniazki a wy leczycie swoje kompleksy w domu przegladajac kolejny numer Gali z reguly nie lubi sie kogos, komu sie zazdrosci od taka polska mentalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
specjalnie to nie mam jej czego zazdrościć ani to ładne ani mądre co chwile inny facet zadnej stabilności, lojalności, uczciwościw stosunku do siebie i własnych dzieci a kasa to nie wszytsko, tylko, że ci z pierwszysch stron gazet to mają wiecej kredytów i długów niż możemy sobie wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze im
czy przegralam zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
sama sobie odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kojarzę
czy mam rozumieć, że teraz Lis jest ze Smoktunowicz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
Dokładnie Lis został żonę +2 córki i poszedł do Smoktunowicz+2 córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
Dokładnie Lis został żonę +2 córki i poszedł do Smoktunowicz+2 córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kojarzę
ale patafian, swoją drogą Hanna s. jest bardzo kochliwa w facetach z kasą Lis jest teraz członkiem zarządu Polsatu, wcześniej mec Smoktunowicz co to się wyrabia na tym swiecie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
dokładnie cała Hanna raz ten raz tamtem ale swoja droga myslałam, że ten lis jest mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louriee
pracuję w redakcji Polsatu, ale my widzimy to inaczej, ale niech ludzie gadają :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
lis i smoktunowicz w romansiku , ciekawe czy slubem się skończy a Rusin to "Zuzia lalka nie duza" z kręconymi loczkami szmaciana laleczka z oczkami jak monety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
to se pracuje w tej redakcji, twoja sprawa smoktunowicz jak bedzie widziała korzyśc ze ślubu z lisem to na bank takiego sie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
Z Kuziarskim się hanka spotyka yez, tez z lisem, nie ma ona umiaru chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoktunowicz spotykała się kilka lat temu z prezesem pewnej dużej, znanej firmy, (nota bene zabójczo przystojnym) której moja firma świadczyła usługi finansowe. Ich wspólne zdjęcia z bankietów długo krążyły po całym biurowcu, przekazywane z rąk do rąk i pozwalały na chwilę oderwać sie od szalenie monotonnej pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
ale jaja nie wiedziłam niezła z niej sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
myslałam ze się ustatkowała po porodzie a tu patrz rozija związki. Smoktunowicz jej ex ma zonę zosię ragankiewicz która kiedys była laseczką ibisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
ja piernicze co to sie wyprawia w tym światku rozposty kazdy z kazdym jak w modzie na sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie : a więc tak od samego początku tj, od 93 roku sledze losy K.Rusin - bo ją lubie ,więc takze i Lisa...Czytałam mase artykułów ,zapisków czatów z Lisem i moge jedno stwierdzic: romans z Hanką jest plotką - wyssaną z palca ...TO NIE BYŁA PRZYCZYNA ROZPADU ICH MAŁŻEŃSTWA ...a na pewno nie bezpośrednia... Pewne jest ze sie rozwiedli ale nikt nie podal tego jako powodu rozstania ,co więcej Hanka wciąż jest z tym swoim Jackiem ... romans Lisa i Hanki to ploty i brednie ...Rozstali sie bo był bardzo apodyktyczny ,zazdrosny o kazdy komplement dla Kingi od innego faceta ,generalnie miał wladczy charakter ...Co więcej żaden nawet brukowiec -zdolny do wszystkiego nie ma zdjęcia Lisa i Hanki a przeciez gdyby byli razem nawet przelotnie i krotko to zdjęcia by ujrzały światło dzienne .. poza tym czytałam wszystkie chyba Lisa książki i moge stanowczo stwierdzic że gośc sznował i kochał żone widac jak o niej pisze ..ponoc RÓŻNICA CHARAKTERÓW I BRAK CZASU był przyczyną rozwodu Lisa i Rusin aha i pobierali sie zaledwie po roku znajomosci ... zakladalam kiedys yu topik o Lisie -= bo go cenie i podziwiam Kinge to UWIELBIAM a ta Hanka Smoktunowicz- TOTALNE ZERO która juz ma chyba 3 męza i wszystko co osiagnęła zawdzięcza protekcji tatusia ministra niegdys ,i pieniądzom byłych mężów A z tą swoją końska mordą i wadą wymowy nie dorasta delikatnej i ślicznej Kingusi do małego palca u lewej nogi...i nigdy jej nie dorówna .... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
tere fere brak czasu i takie tam wszyscy wiedza ze smoktunowicz maczała w tym swoje palce i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
fakt ze gazety nie maja na nich dowodów i to mnie dziwi nadal. No ale coś byc na rzczy musiało. z jackiem jest juz po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×