Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wycinek z gazety

Kinga Rusin

Polecane posty

wycinku z gazety : to jest moje zdanie ..Zresztą szczerze Ci powiem ze ja na 100 % nie jestem pewna że Lis i Hnka nie mieli zadnego motywu ..tak uważam i myśle ..acha kiedys na jakiejs na stronie internetowej znanej bylo ośwwiadczenie /sprostowanie Lisa ze śmiac mu sie chce iz ludzie wierzą w te brednie ,i ze robił wszystko by rozwód był dyskretny a zwlaszcza by brednie nie trzymały sie jego i jego ex -żony Co by nie było to są juz po rozwodzie ,nie ma znaczenia kto kogo zdradził - bo były i podejrzenia na Kingusie .. Moim zdaniem jesli zdradzil i Hanka to spowodowała to świat się o tym dowie -kwestia czasu ....A swoją drogą Lis i Kinga mają fantastyczne i prześlicznie córeczki - i żal mi ich troche bo dorosną i będą sluchac herezji na temat rodziców .. a Kinge i Tomka i tak lubie mimo ze im się nie powiodło pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
mąz i ona nie byli często ze soą, ona swoje robiła Lis swoje i jak on miałby byc zazdrosny?nie miał czasu nawet bo ciagle praca polsat i hanka:) mysle ze coś się tez wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienne czyzby to byla firma
Top2000????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a jesli byście cos chciały wiedziec to pytajcie o Kinge i Tomka bo sporo czytałam i duzo faktów z ich życia znam ..... Hanka i jej byly mąz mecenas Smoktunowicz byli świadkami na ślubie który odbył sie 3 czerwca 94 roku w Józefowie Slubu udzielał przyjaciel Lisa -ojciec Maciej Zięba = dominikanin A Danuta Rinn - jest matka chrzestną Kingusi pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
jezu jakie szczegóły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka mała
wiem, tez czytam zycie na gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swatką była Kasia Dowbor - to ona poznała Tomka z Kingą Kinga skończyla italianistyke na UW ..... na rocznice ślubu Kinga i Tomek często jezdzili do Rzymu do Naszego Wielkiego JP II na prywatne audiencje :(( zmykam wpadne wieczorkiem pzdr zwłaszcza wycinek z gazety :)) fajna jestes babka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kojarzę
w dupach im się poprzewracało i tyle a nie niezgodność charakterów, forsa i sława to tylko się dla nich liczy, a wywiadach głupoty opowiadaja o uczciwości, wzniosłych uczuciach i rodzinnym cieple; mają tak dużo, że niejeden im zazdrości, zamiast wyluzować się i żyć spokojnie to im jeszcze mało.... koniec świata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuciubabka
:D zuzia - lalka ni e duza, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe bardzo
Kinga fajną laską - sorry Cameronko,ale muszę Ci otworzyć oczy - to nadęta, rozkapryszona, zarozumiała i niemiła w obyciu kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
właśnie czytałam, ze będzie Kinga w "Tańcu z gwiazdami" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×