Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reallyecstasssy

Temat dla kreatywnych kobiet

Polecane posty

Witam!:) To temat dla kreatywnych dziewczyn :) ... Otóż chciałabym abyśmy dzieliły się tu radami jak przerobić zwykłe ciuszki na coś odlotowego :). Będziemy sobie wzajemnie pomagały. Więc może pierwsze wyzwanie. Mam ciemne proste dzinsy bez żadnych dodatków...Co ciekawego można z nimi zrobić? Co doszyć?:) Czym przyozdobic? :) Hmmm...? :) Zachęcam do wypowiedzi i gorąco pozdrawiam :*!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 15 lat
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolcia1234
swietny temat :) i co do tyych dzinsow to tez bym chciala przerobic swoje ;P dziewczynki piszcie!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie wyciąć z jakiegoś materiału kształt dłoni i przyszyć na tyłek, albo na nogę. Możesz też poprzypinać jakieś ćwieki. Wyszyć jakiś hafcik, jesli potrafisz. Naszywki możesz przyszyć. Kieszonki ponaszywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym dodac do nich cos zlotego ale nie mam pojecia co ;> :D myslalam nad jakimis gwiazddkami ze zlotego sprayu ale nie wiem jak to zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda Ci się w pasmanterii kupić złote gwiazdki, albo jakieś złote koraliki, którymi powyszywasz spodnie. Teraz wszelkiego rodzaju zdobienia są modne, byle nie przesadzić. A tak swoją drogą to bardzo ciekawy topik, szkoda tylko, że tak mało dziewuszek się odzywa. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popszyszywałam sobie kiedyś tam dawno :P cekiny złote na czarny zwykły top ( tzn nie był on z bawełny rzecz jasna, ale z jakiegos nieco lepszego śliskiego materiału) wyszyłam sobie cekinami napisa \" I ❤️ you\" zrobił furrore na sylwestrze:) może również i w twoim wypadku cekiny poskutkują??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też różnego rodzaju gotowe aplikacje np ażurowe :) wiedziałam naszyte na dolnych zewnętrznych nogawkach i fajnie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelelele
Qrcze nigdzie nie moge znalezc owego sprayu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
polecam takie małe pasmanteryjki;) mozna tam kupic cudne wszelkiego rodzaju i koloru naszywanki ;)w Legnicy na Złotoryjskiej kolo przedszkola i na rynku w uliczce za poczta;)naprawde maja cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×