Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość duża mery

Mój chłopak jest nierozmowny w towarzystwie i dlatego jest gorszy?

Polecane posty

"zamknięci w sobie i nieśmiali faceci bardzo często są bardzo wrazliwi i uczuciowi" Takich nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
no wlasnie, czy jak jetescie sam na sam to dobrze ci ie rozmawia czy tez sie irytujesz? bo jezeli chodzi wylacznie owrazenie jaki sprawia na rodzinie, to chyba nie powinno miec juz az tak duego znaczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfasd
>Inteligentny człowiek zawsze znjadzie temat do niezobowiązującej konwersacji. zawsze znajdzie ale czy warto tracić czas na pierdolenie o niczym >Jesli mało mówi to znaczy, że nie ma nic interesującego do powiedzenia albo nie chce zniżać się do tak żałosnego poziomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziwne
w końcu większość ludzi uwielbia gadać o sobie i rybka im, że ktoś nie gada ważne żeby ich słuchał. Pewnei twoi znajomi mają to samo i on ich stresuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMISJA PRZYZNAWANIA
NAGRODY NEKROFIL 2010. przyznaje ją użytkownikowi o nicku: to ja jestem posrdodku za odkopanie i konsumpcję 4 letniego tematu :classic_cool:🖐️ ps. pamiętajcie nie odkopujcie trupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z nim na ten temat a nie uciekaj się do takich drastycznych metod, może twoi znajomi go nie zgadują ? nie wiem a byc może nie ma żadnych zainteresowań, albo go o to nie pytasz, albo zwyczajnie jak się na czymś nie zna to nie będzie robić z siebie głupka, porozmawiaj z nim na ten temat nie wstydzcie się rozmowy a moze ona go otworzy czego Ci życzę!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Przeczytałam ten stary wątek i uważam że małomówny chłopak to najgorsze ścierwo na dłuższą znajomość a już pokazywać się z kimś takim w towarzystwie to absolutna porażka. To stary wątek i już na pewno z nim zerwałaś nieśmiały facet to taka cipka która jest dobra tylko pod warunkiem że ma dużą kasą i daje ci chętnie prezenty i zabiera cię wszędzie i spełnia twoje finansowe zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki chłopak na początku jest mało rozmowny, potem trochę się rozkręca, ale zawsze ty będziesz mówić więcej. Nie licz, że to się zmieni, albo ci to odpowiada albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×