Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość synergie

Puder brązująco - rozświelający dla bladej cery - POMÓŻCIE COŚ WYBRAĆ

Polecane posty

Gość synergie

Hej, jak w temacie - przymierzam się do kupna pudru brązujacego do twarzy z efektem rozświetlania (z połyskujacymi drobinkami). Mam baardzo bladą cerę i nie wiem jaki odcień byłby dobry. Jestem blondynką i mam niebiesko - zielone oczy. Naturalnie opalam się na żółto - jasnobrązowo (czy jakoś tak ). Chodzi mi o puder prasowany, taki raczej z wyższej półki. Poradźcie coś dziewczyny. Nie mam w tym roku urlopu i chciałbym nieco zatuszować swoją bladość ale w sposób jak najbardziej zliżony do mojej naturalnej opalenizny. Nie mam w tym żadnego doświadczenia bo wcześniej nie używałam żadnego brązera. Byłam juz na wizażu i tam dziewczyny zachwalją mozaikowy puder Guerlaina z edycji wiosennej z tego roku. Nie wiem czy jeszcze dostałabym go w perfumerii bo to ponoć była seria limitowana. Niebawem wybieram się do Niemiec to może jeszcze tam byłby dostępny. Wygląda to tak: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=14115 Używała go któraś z was ? Czekam na wasze opinie i wskazówki. Pamiętajcie, bardzo blada cera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bladej cerze parsowany brazujacy nigdy nei bedzie wygladal naturalnie, zawsze bedzie sie odznaczal! chociaz tego o ktorym piszesz nie mialam, jesli chodzi o rozswietlenie i wygladzenie to zainwestowalabym raczej w klasyczne Meteoryty- mam i kocham! a do tego pod kosci policzkowe jakis dobry roz :) ewentualnie podrobina pudru sypkiego na cala twarz, podstawa jest idealnie dobrany podklad ale nigdypuder prasowany, przynajmniej wg mnie daje on najmniej naturalny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
Dzięki za odpowiedź ;D Meteoryty mam ale one dają prawie w ogóle niewidoczny efekt... Pewnie, ze puder brązujący będzie się odznaczał na cerze - o to właśnie chodzi, żeby efekt lekkiej opalenizny był. Chodzi jednak o to, żeby ta "sztuczna" opalenizna była jak najbardziej zbliżona do naturalnej. Ktoś jeszcze coś poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa meteoryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa meteoryty
bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa meteoryty
ej powiedzcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego, jaj puder źle dobrany do cery! Nie powinnaś używac pudru brązującego, jak jesteś blada. Może pomyśl raczej o delikatnym samooplaczu, który wyrówna kolory całego ciała. Pomyśłałaś, jak taki puder będzie wyglądał przy linii włosów, szyi i dekolcie? Sztuką dobrego makijażu jest idealne dobranie pudru i podkładu. Mogą być w porywach o ton ciemniejsze. Inaczej po prostu to widać i wygląda nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa meteoryty
dowiem sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
no wlasnie, ja tez nie wiem... Niech ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa meteoryty
no ja pierwsze slysze i mnie to zaciekawilo nie ospuszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa meteoryty
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecalabym ci w kulkach
ja kupilam z Palomy puder w kulkach brazująci i transparentny, zmieszalam kulki razem i efekt zachwycajacy tez mam bladą cere ale te dwa zmieszane pudry sie uzupelniają i daja ekstra efekty i wazny tez jest pedzelek, ja kupilam taki dosc gruby cena jednego pudelka - ok. 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
No tak ale są przecież wersje takich pudrów dla blondynek, czyli bladziochów... A Meteoryty to puder w kulkach Guerlain. Może któraś z was miała ten puder, do kórego podałam linka ? Na wizażu piszą, że odcień bodajże 01 jest w sam raz dla blondynek..Poza tym pudrów brązujacych i rozświetlajacych używa się w minimalnych ilościach. Nie zamierzam "wypaćkać" dwumilimetrowej warstwy na twarz. Wystarczyłoby pewnie parę delikatnych muśnięć grubym pędzlem...Hmmm..no to już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLANE -PARiS mialo w swojej ofercie limitowanej taki delikatny puder brazujacy dla bladziochow,naturalny efekt caloroczny ,podobny byl do Teracoty Guerlaina nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam w kamieniu puder
Vipera brązujący. Sama mam jasna karnację i jak troszkę go nałożę - albo grubym pędzlem omiotę buzię, albo nałożę tylko na policzki wyglądam dużo lepiej. Puder jest niedrogi wiec warto kupić i poeksperymentować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
hej, a może jeszcze ktoś coś poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
haaaaaaalo, jest tam kto :) Nikt wiecej nic nie poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brayujacz Max Factor okolo 60 zl albo kulki z Avonu okolo 45 zl starczaja na rok lub nawet dwa codziennego uyzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulki avonu są doskonałe :)) nie hołduję tej firmie , nie mniej ten właśnie kosmetyk doceniłam zarówno za jakość , cenę jak i wydajność . Stosowany w odpowiedniej ilosci doskonale rozswietla i przyciemnia kazdą twarz . Najwazniejsze by nie przedobrzyć :(( efekt mulatki nie wyglada estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
Dzięki dziewczyny :) Jakby któraś z was miała jeszcze coś do dodania to chętnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja też o tej Terracocie słyszałam G. ale i ja szukam takiego pudru brązującego ale jednocześnie rozświetlajacego troszkę :) jak znajade dam znac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
hmmmm...byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
tego pudru którego podałaś link, już nie ma... :o ... seria limitowana nabyłam Teraccotę G. o numerze 01, taka w małym okrągłym pudełeczku, jednokolorowy, a nie mozaika jak tamten :) ale jestem b. zadowolona :) szukałam właśnie takiego nie ceglestego, ani brązowego bardzo, ani też z drobinami ogromnymi oglądanij sobie tester;) przed kupnem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergie
dzięki za pomoc. Jesteś kochana Może w Niemczech jeszcze go spotkam ;) Obejrzę też ten, który proponujesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba-buba
doskonaly jest teraz h&m w takim zlotym pudeleczku. Najlepszy jaki widzialam w zyciu!!! male lusterko i nie ma pedzla, ale jest super. Dobrze sie nabiera. Jakosc spokojnie wytrzyma porownanie z najwyzszymi polkami. Jesli koniecznie musisz wydac 250 PLN to wyprobuj Kanebo. Potem mozna reloadowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×