Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santanico Pandemonium

to co? pogadamy? bo wieje nudą...

Polecane posty

Gość pajęczak
a u mnie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajęczak
może trzecią kawę? :o uzależniłam się chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajęczak
olivia - seks oralny byłby bardzo teraz wskazany.. I dużo zdrowszy od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, tego siedzenia w pracy.;) Ja przynajmniej mam wakacje, ale za to remont w domu :D 🖐️ Pozdrawiam wszystkich zapracowanych od rana do nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się pożalić? szefostwo każe przyjść w poniedizałek do pracy. Chyba żeby sobie w oczka patrzeć tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze w pracy sama fakt
nudno strasznie a gdzie do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieje nudą na maksa - ja to już się chyba zacznę udzielać na forach jawnie prowokujących... np. założę topic na ciążowym, że dzieci to pasożyty, hehehe ale pewnie się zagotuje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez siedzę w pracy i NIC sie nie dzieje. pajęczak - ja tez nie mam co liczyć w poniedziałek na wolne, a dodatkowo od połowy sierpnia będę siedzieć w niedziele, nie wiem po co, chyba na ściany sie gapić bo szefostwo nie na miejscu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 💤 ja tez w poniedzialek do pracy, ale moze to i dobrze bo i tak pewno nie bedzie pogody, a w poniedzilek bedzie luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaaaak, ale w sumie te inwektywy to sobie możemy już same wpisać, bo i tak wiadomo co napiszą ;)) jak jest tak nudno to ja się do tego strasznie leniwa robię... boszszsz aż mi smutno, że tak czas marnotrawię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefostwo może mieć oczka najpiękniesze w świecie :D - ale w pracy tylko zawodowe stosunki pielęgnuję Cholera - bądź tu człowiekiem z zasadami - całkiem całkiem te oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee - szefostwo to raczej jak król, a nie książę. Król ojciec. I niech tak pozostanie - bo jeszcze z tej nudy sezonowej jakieś głupstwo palnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee - szefostwo to raczej jak król, a nie książę. Król ojciec. I niech tak pozostanie - bo jeszcze z tej nudy sezonowej jakieś głupstwo palnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej coś się będzie działo i opowiadać nam będziesz miała o czym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A same sobie romansujcie w pracy :):) I opowiadajcie :d Romansować trzeba poza pracą, choć wcale nie znaczy że nie w godzinach pracy. ale motam chyba jednak wybiorę tę kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×