Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santanico Pandemonium

to co? pogadamy? bo wieje nudą...

Polecane posty

Pajęczak, to podrywaj mu sekretarkę - nie dość, że się rozerwiesz, to jeszcze skandal wybuchnie, bo się wszyscy będą zastanawiali czy Ty nie jesteś czasem homo sapiens - murowana rozrywka do jesieni, a przecież nie musisz od razu zmieniać orientacji ;)) a propos homo sapiens - podobno duża częśc ankietowanych na ulicy, na pytanie co y zrobili gdyby się okazało, że ich przyjaciel to homo sapiens, odpowiadała, że zerwałaby stosunki, przestała zapraszać do domu itd itd ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu właśnie sprawdziły się moje najgorsze z najgorszych przypuszczeń - w poniedziałek pracuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę własnie wypróbowywać swój niewątpliwy urok osobisty na szefie - niosę podanko o urlop w poniedziałek Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać jak ci poszło, ja się zbieram baaaardzo poooowooooli bo za pól godziny kończę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak z tym urlopem, udało się? Mam nadzieję, że tak, ale moze warto było się nie zdradzać, tylko \"z nienacka\" wziąć w poniedziałek na żądanie? swoją drogą co to jest \"nienacek\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kojarzy z \"niemacek\" czyli nie ma macanek ... z szefem na przykład ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby był jakiś przystojniak u mnie to czemu nie ;) mały flirt jeszcze nikomu nie zaszkodził...trzeba sobie życie urozmaicać a co! wszystko w granicach dobrego smaku...a co do urlopu na hmmm \"życzenie\" ;) to moja prezesowa dostałaby palpitacji serca! oni sobie wszyscy biorą urlopiki w centrali a my oddziały mamy siedzieć na dupencjach i się nudzić...dobrze że mam punkt w centrum miasta to sobie chociaż na przystojniaków popatrzę mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknię za czasem kiedy można było po prostu iść na wagary... to niesprawiedliwe, że rodzice nie mogą pisać usprawiedliwienia za nieobecność w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłoby fajnie :D Np - zapowiada się kociokwik w pracy, spotkanie z upierdliwym klientem - nie przychodze i na drugi dzień przynoszę kadrowej karteczkę od rodziców: Prosże o usprawiedliwienie nieobecności mojej córki z powodu.. choroby np ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo przychodzisz rano, siadasz za biurkiem i zgłaszasz nieprzygotowanie - i cały dzień masz spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D to mi się podoba Wyobrażam sobie ich miny. Dzięki. A ja zapewne łaskawie usłyszę tuż przed wyjściem - masz wolne w poniedziałek. Ale dla dramaturgii mnie przetrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będę wstrętna i się pochwalę - ja mam w poniedziałek wolne ;))) ale z a to pewnie będe odrabiać w jakąś sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhh pamiętam takiego nauczyciela z liceum, starego kawalera, jak nie byłam przygotowana na lekcje (a pytał codziennie) no podchodziłam i mówiłam \"proszę pana ja się dzis trochę źle czuję bo dostałam okres\" a on się robił purpurowy na twarzy i mówił \"o jej to może koleżanka niech cię odprowadzi do domu\" i szłam, tak to autentyk...szkoda że teraz nie działa ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
coz z tego ze poniedzialek akurat mam wolny skoro mam szefowa stara k***e i przechodze terror w pracy...jeszcze nie ma co robic a ta pinda kaze mi siedziec 6 godzin...o ludzie skad sie biora takie baby....!!!!!! jest tak falszywa, tak to sie usmiecha tymi sztucznymi zebami a jak cos zle zrobisz to cie do ludzi od malych kurew wyzywa, nieukow, niechlujow i smieci......Boze tylko ja nagrac i wniesc skarge.... na szczescie sa dwie babki ta pizda i jeszcze taka jedan rowna babka.....wporzadeczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl - ta jędza ma na pewno menopauzę i zdradza ją mąż, a dzieci nienawidzą. Lepiej ;)))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
witam - przyjmiecie mnie do swojego grona zanudzanych w pracy ????? ( czy nie :-( ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) na plujące żółcią babole patrzę ze współczuciem i pobłażliwością. biedne są i nieszczęśliwe. i na pewno nie ma co z nimi dyskutować, bo nic nie zrozumieją. Olać i założyć płaszczyk ochronny przeciwko żółci. Wyobraźcie sobie- baba pluje jadem a ja się uśmiecham i mówię - oczywiście, tak, ma pani zupełną rację.... każda była usatysfakcjonowana i nie wyczuła ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
najgorsze jest to ze jak ma dobry humor to moglaby Ci wejsc w dupe wejsc...taka jest uprzejma...ale jak zrobisz cos nie tak albo ona ma zly humor to wyzywa sie na Tobie mimo tego ze nic nie zrobilas zlego.... juz mi normalnie psycha siada...na szczescie umowe mam do konca wrzesnia bo pozniej do szkoly.....i zapewne jak bede odchodzic po 8 miesiacach pracy to bedzie mnie sciskac i chwalic.....do dupy z takimi ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wam :D - okazało się, że jestem superpotrzebną osobą w firmie :) Ale.. król słynie z łaskawości i pozwolił nie przyjść 14-go :D Udanego nienudnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×