Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

o co chodzi z tym PiSem?

Polecane posty

mam pytanie Bo dla mnie wieje jakąś dziwną sprzecznością O co chodzi? Wszyscy wokół narzekają na PiS, wszyscy moi znajomi, a jest ich wielu, cała rodzina, znajomi rodziny, ludzie na forach internetowych, ludzie komentujący artykuły w portalach www, ok. 80% prasy publicystycznej w Polsce i ludzi piszących listy do tej prasy, a ich poparcie wciąż rośnie, więc się pytam, O CO CHODZI? Jakim cudem? Gdzie są ci ludzie, którzy CBOSowi itp. mówią, że im się rząd i to wszystko wokół podoba? Przed wyborami też wielu było na NIE dla PiSu, i co? Dlla tych ludzi może to wstyd , że ich popierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzials sobie na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie przestają wierzyć
w te dziennikarską propagandę ! A ośmieszanie kogoś z powodu jego przywar ,czy też wzrostu po prostu budzi niesmak . Do tego dochodzi to ,że nagle nie słychać o przekrętach władz co w naszym kraju było do tej pory niesłychane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziobro zrobił przez 8 miesięcy
więcej, niz lewica przez 4 lata :) a ten kto tego nie widzi jest głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto wierzy ....
w sondaże :-D ? Zawsze podaja inne dane a potem okazuje się, że to ......... wielka lipa :-D, tak jest od lat, nie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiSem
ja tez sie nad tym zastanawiam i dziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sondaże to odrębny temat - moja opinia jest taka, że gdyby ich nie było, to ludzie głosowaliby zgodnie ze swoim sumieniem, nie myśląc \"nie zagłosuję na nich, bo oni i tak nie wejdą do parlamentu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy wszystko od postawionego pytania....w sondażach. A poza tym każdy niezadowolony uzewnętrza swoje niezadowolenie, zadowolony tak nie robi..... z ciekawości zapytam, co takiego zrobił ziobro?????? ja jakoś nic nie zauważyła, chyba tylko obsuwę jeszcze w nadawaniu nominacji sędziowskich i różne sprzezne sygnały z ministerstwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Anouk...
ludziom wystarczaja POZORY dzialania zeby wychwalali pod niebiosa ;) i troche populizmu od czasu do czasu /ostatnio dosc sporo/ dlatego tak latwo motlochem w polsce rzadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że oni rzeczywiście moga mieć wysokie poparcie. Byc może środowisko w jakim Ty się obracasz nA nich nie głosowało, ale jest tzw. z całym szacunkiem \"Polska mocherowa\'\'. Oni nie korzystają z internetu, im może podobać się taki styl sprawowania władzy, to, ze \"ktoś robi w końcu porządek\'\', rozdaje becikowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że są ludzie, którzy uważają, że teraz będziemy w końcu sobą, godni i dumni. Ze Giertych miał słuszny cel, ogłaszając amnestię, zatrzymać młodych w kraju....tylko po tacy \"niepełni\" abiturienci mają iść na studia, po to, żeby się kolejny raz rozczarować? i w końcu i tak wyjechać. Dla mnie PiS to jedna wielka sprzeczność, zobaczmy, co dzieje się z lustracją, jest strasznie, ale też komicznie. Bo to, co nie miało mieć miejsca, stało się, jak pokazuje przypadek Gilowskiej. Tak samo jaks sprawa teczki Kaczyńskiego - miał to być wyjątek, a powoli okazuje się, że wyjątków są setki..... Pełno tu sprzeczności i niedorzeczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Anouk...
mam znajomych ktorzy glosowali na PiS... dzis pomstuja na nich i maja dosc wszystkiego..... ze tamci jak zwykle sie zajmuja pierdolami a nie tym co wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS mim zdaniem tworzy sam problemy, i rozwiązuje te wydumane, zamiast naprawdę coś sensownego robić.... taka moja ocena:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L. Wałęsa w jednym miał rację, powiedział kiedys, że ,,kaczory\'\' nie potrafią niczego zbudowac, wszystko niszczą, wprowadzają destrukcję i podejrzliwość. Zauważcie, że do łask wracają szaleńcy typu Maciarewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ankieterzy stoją pod kościołami? :O a co do PiSu i wspaniałej moherowej koalicji - tak, babciom się to będzie podobać, bo dostaną różne podarki od państwa ( w koncu państwo socjalne) bo państwo jest prorodzinne, katolickie i katolickich prawd się będzie trzymać i nimi kierować - ale brak wyobraźni nie pozwala im zauważyć, że przez taką właśnie politykę prosocjalną i prorodzinną gospodarka nie tylko nie rusza do przodu - wręcz się cofa. A później będą narzekać, że jak jadą autobusem, to takie dziuryyyy w drodzeee... Jak ma nie być dziur, jak pieniądze rząd przeznacza na budowę światyni ( 20 mln, pamietacie? ) a nie na infrastrukturę, szpitale etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym rzecz, że oni przywykli do państwa socjalnego, do tego przyzwyczaił ich socjalizm, uważają, że wtedy żyło się im lepiej i łatwiej, wszyscy mieli po równo. Poza tym wiesz, lud chce chleba i igrzysk (PIS o tym wie). Przy Pisie mają złudzenie, że bedą mieć to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Mufka10 Bądz uprzejma uświadomić mnie ciemnemu czym objawia się szaleństwo Macierewicza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mnie martwi to, że nie powinniśmy nazywać się IV RP ale II PRL... Zauważyliście te czystki w zarządach? Wszystko obsadziają PiSem... Ludzie, co pracowali w danym miejscu 30 lat muszą odejść albo nacieszyć się pensyjką nie przekraczającą 2.000 PLN ( brutto! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, to wychodzi ok. 1200-1400 na rękę, zwykła urzędnicza pensja, jeszcze biorąc pod uwagę ich wcześniejsze zarobki to tym bardziej dlań bolesne ( nie zapominajmy, że te 2000 pln brutto to zazwyczaj idzie na rodzinę a nie na osobę... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psseudo
Dobrze jeszcze gdyby brali takich cosię znaja, ale oni biorą tych co nie mają powiązań z PO i SLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co przepraszam
panstwo daje babciom ? Moze zjemy w innej Polsce / Bo ja widzę, że jest inaczej, lekarstwa drogie, zywność ma podrożeć, bo susza, tak jakby dawniej nie było lata i suszy ha ha, brak dostepu do lekarzy specjalistów, czeka się po miesiącu dwóch i więcej ... Emerytury głodowe, za malo żeby zyć, za dużo żeby umrzeć :-D Ludzie starsi nie sa szanowani, w mediach króluje tylko młodość i pieniadz i ... ble ble A przeciez emerytury ludzie sobie wypracowali i to nie jest zadna łaska. Zobaczymy co bedzie za kilkanascie lat, jak ci mlodzi ludzie, którzy dzisiaj nie pracuja bo nie maja takiej mozliwości osiągną wiek emerytalny, jaka dostaną emeryturę ? Nikt o tym nie mysli, za to podsuwa sie temat teczek, po co to komu, co to da, czy przeciętny człowiek z tego powodu bedzie mial lepiej, czy bedzie szczęśliwszy ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja to ona
metafora, Anouk, Mufka10, Myrevin----byliście na wyborach parlamentarnych, prezydenckich?Idziecie na wybory samorządowe? Ja trzy razy TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babcie nic nie dostają i dalej wierzą, tak jak w czasie wyborów, że jednak PiS im wetknie pieniądze do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, byłam i będę Cholera, gdyby ludzie poszli do wyborów w październiku, to by do tego cyrku jaki jest teraz, nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja to ona
dokładnie.Młodzi ludzie nie chodza na wybory.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×