Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

o co chodzi z tym PiSem?

Polecane posty

Gość PO siała PRL-owską
propagandę nienawiści i teraz zbierają tego owoce ! Zresztą widać ją też na Kafe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehevb
no tak tak.... te reklamy spadajacych pluszakow :P wredna PO ....... naobicywala 3 mln mieszkan a motloch kupil :P "ciemny lud wszystko polknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej pięknie było
zaraz po wyborach,jak PeOwcy najpierw nie chcieli zrozumieć ,że przegrali,a potem że nie będą mogli dalej kraść ! A taka reklama była !!! Tylko zapomnieli ,że ludzie którzy żyli w poprzednich czasach nauczyli się być bardzo sceptyczni i mili już dawno takie motto "Kit wciskać -to MY,a nie NAM !!!" Zresztą po takich machlojach tylko jakieś nidojdy im wierzyć ! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheb
szkoda tylko ze polski ciemny lud kupil gruszki na wierzbie hehehhe i krasc beda teraz inni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz wczesniej zauwazyla
mufka -zwolennicy PIS, tym bardziej jego koalicjantow rzadziej korzystaja z internetu, czesciej pochodza ze wsi, maja nizsze wyksztalcenie, stad byc moze nie ma ich w waszym otoczeniu. Glosowali glownie ludzie wychodzacy prosto z mszy na " katolicki rzad", Sluchacze Radia Maryja - idp - byli zdyscyplinowani, powiedziano im ,ze powinni glosowac i dano do zrozumienia na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie juz wisi kto
wygral.... smieszy mnie tylko jak niektorzy wierza w PiS :P po tyum co juz pokazali heheh i pokazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...metafora .
Nie wszystkie babcie, nie wszystkie dziecinko, nie wiem dlaczego tak uogólniasz ? Babcie przezyły juz swoje i swoje wiedzą, nie wszystkie sa na tym samym poziomie jak te, które wierzą w o. Rydzyka , moje babcie na pewno sa inne i oczy ze zdziwienia by tobie wyszły z orbit:-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Najbardziej pięknie był
Wiesz, żal mi ciebie, obudź się człowieku, jak mozna wierzyc w takie bzdety ..., zal mi ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety niektórym wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety niektórym wystarczy
gadka-szmatka ,opalenizna i krawat,oraz kit wciskany że Unia nam z własnej woli coś da i będą wierzyli w to święcie pomimo afer ! Gratuluję niezłomnej wiary w ŁADNYCH polityków JEDYNIE PO -SŁUSZNEJ PARTII i drugiej SLD -Partii Mercedesów z białą tapicerką ze skóry ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie wszystkim babciom, moi dziadkowie bardziej kur%ują na koalicję od kogokolwiek kogo znam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×