Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłamie w żywe oczy

prosze o komentarz do słow faceta

Polecane posty

Gość ładna żona przystojnego męża
jak dla mnie tekst o przyjaźni oznacza 1. nie kocha, ale ma ochotę na numerek od czasu od czasu i dlatego nie chce zrywać kontaktu- typ egoisty i drania.... 2. nie kocha, ale chce być delikatny i nie ranić za bardzo- taki wrażliwiec 3. nie jest gotowy/ przekonany do tego związku- faceci to tchórze niestety ;) i się asekuruje przyjaźnią..... takie mi możliwości przychodzą do główki.... ale nie znam sytuacji dokładnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamie w żywe oczy
ładna żono! jak się okazało to bedzie raczej typ nr 1, bo faktycznie przedwczoraj proponował mi seks, jakoby "ten ostatni raz...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna żona przystojnego męża
w sumie szansa na coś więcej to tylko nr3.... więc jak 1 to raczej radziłabym zerwać kontakt dla dobra własnego zdrowia psychicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamie w żywe oczy
właśnie tak zrobiłam, choc cięzko, bo byłam troszke zaangażowana, ale tekst o seksie po tym jak powiedział że nie kochą pognał mnie nad muszle klozetową.. obrzydlistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna żona przystojnego męża
niestety i tacy się zdażają.... a serce nie sługa.... grunt to zachować zdrowy rozsądek i nie pchać się w coś co nie ma przyszłości.... ps podziwiam ludzi którzy potrafią się przyjaźnić po rozstaniu.... ja jakoś chyba bym nie potrafiła, no nie wiem tak się spotykać na piwie z byłym chłopakiem z liceum i mężem np..... uważam jednak, że po rozstaniu kiedy emocje bardzo jeszcze buzują....niezależnie od tego czy chce się pozostać w kontakcie czy nie.... powinno się sobie zrobić przerwę w kontaktach.... no tak żeby złapać dystans do sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamie w żywe oczy
jestes nie tylko bardzo ładna, ale i bardzo mądra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×