Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lost*

chłopak mnie dzisiaj zostawił serce mi pękło ...

Polecane posty

po 1,5 roku chłopak mnie dzisiaj zostawił bez zadnego uzasadnienia bez zadnych wyjaśnień czuje ze mi serce pękło tak bardzo go kochałam i nadal kocham jest mi tak zle :( wszystko starciło dla mnie sens :( pękło mi serce.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiarek************
mi również jest przykro :( trzymaj się jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irasiad.
zdradz nam swoją wagę ok? może ci odpowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mi przykro...
...ale skoro bez wyjaśnienia kompletnie, to musiał być cholernym chamem i draniem! Trzymaj się. Nie był wart twoich łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaa
lost chyba niedawno wrózka na forum cos Ci wróżyla,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
c'est la vie! nie rozpaczaj tylko buduj w sobie siłę na takie i gorsze momenty jesli szybko sie otrząsniesz i obudzisz w sobie poczucie pewności,ze zaden meski osobnik nie bedzie powodem Twoich łez i rozpaczań,bedzie o wile łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_19_lat_i_wielki_celulit
jakie masz BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaa
czemu myslicie ze przytyla??? chyba taki płytki on nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lost*
dokladnie 2 tyg. temu spotkalo mnie to samo... w pierwszej chwili chcialam doslownie umrzec... :( ale pozniej ogarnela mnie taka zlosc, ze powiedzialam sobie "dosyc"!. nie bede przez niego rozpaczac. Wiem, ze jest Ci ciezko i bardzo zle-w koncu sama przez to przechodzilam i nie ukrywam, ze wciaz przechodze. Zlosc minela ale pozostal zal... Zal o to, ze nie potrafil powiedziec mi w oczy, ze to koniec (zrobil to przrz sms), ze nie wyjasnil dokladnie co i jak... Z poczatku mialam jeszcze nadzieje, ze sie odezwie do mnie, ze bedzie jakis kontakt. Ale pozniej doszlam do wniosku, ze nie chce tego. Teraz nie wiem, czy bede potrafila mu to wybaczyc. Wiem, ze jezeli tego nie zrobie, to nie dam rady normalnie funkcjonowac. Wciaz bede sie zadreczac. Mam jednak nadzieje, ze kiedys nadejdzie taki dzien, w ktorym znow bede sie smiala tak naprawde... Zycze ci powodzenia, trzymaj sie dzielnie! musisz byc silna! Na pewno spotkasz kogos, kto zasluguje na Ciebie i Twoja milosc. Ja wierze, ze i mnie to spotka. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopata*
biedactw..:(czasami tak bywa,moze jeszcze wroci..na kolanach.a moze tak ma być....nie jest wart Ciebie?! dlaczego pytacie o jej wage?😠 to gowno ma do tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lost*
Zapomnialam napisac, ze my bylismy razem prawie 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_15_lat_i_wielkie_piersi
BMI to podstawa przy analizie wszystkich kobiecych problemów jeśli dziewczyna miała bmi 17,5, a nagle ma 24 to co sie dziwic ze facet ją rzucił facet musi mieć się z kim pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bez wyjaśnienia-boże skąd ja to znam.Musisz niestety swoje odcierpieć,ale uwierz mi będzie dobrze.Może to potrwać,ale każdy dzień będzie przybliżał Cię do końca żalu.Ile lat ma Twój ex?Jeżeli 25,to niestety,ale popieprzony rocznik(jeśli chodzi o facetów oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj, choc w tej chwili nie masz dla kogo i czego zyc to pociesz sie, ze jeszcze bedziesz szczesliwa i niech ta mysl bedzie dla Ciebie najdzieja. Choc ten bol wydaje sie niewyobrazalny to tak naprawde prawie kazdy go przechodzi w swoim zyciu, ludzie go przezywaja i potem zapominaja, tak tez bedzie z Toba. Przygotuj sie na lzy, ale z czasem bedzie tylko lepiej. Tez kiedys bylam w takiej sytuacji, chcialam umrzec, ale odbilam sie od dna, a teraz jestem bardzo szczesliwa i tamtego bolu prawie nie pamietam, tak tez bedzie z Toba, bo tak po prostu musi byc, trzymaj sie, buziaki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_22_lat_i_wielka_ochote
No to co z tego, ze cie zostawil. Czy o na prawde az taki problem W Afryce ludzie głodują, na świecie deficyt wody, wycinanie lasów na równiku! A Ciebie chłopak rzucił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetheart
nie martw się:) głowa do góry jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie
nie powiem ci że jutro będzie lepiej, ani za tydzien ani kiedyś tam. przykro mi i współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma waga do tego ? waze 58 kg przy wzroście 172 nie jestem gruba ani nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka - tak wróżka mi na forum wrózyła wielką zmiane ale myślałam ze jest to bardziej na pozytyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaa
czyli jednak cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to przykre
jesteś kimś 2 lata ... myslisz ze rozumiecie sie bez słów ... a on tak oschle odchodzi ....albo wysila siena sms ... żalosne typy . Wspólczuję ogromnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada - dziękuje za słowa otuchy jednak dzisiaj ciężko mi myśleć że jeszcze będe szczęśliwa i wszytsko bedzie ok dzisiaj jest mi po prostu zle i smutno mam_22_lata_i_wielka_ochote - zgadzam sie ze są gorsze problemy ale cierpimy najbardziej przez te które nas dotyczą i które w nas uderzają :( czarny charakter - dziękuje to i tak duzo dla mnie zwłaszcza ze teraz czuje sie kompletnie sama tym bardziej ze jestem w anglii i teraz nie mam tu dosłownie nikogo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne ze cie zostawił
kto cie teraz bedzie sponsorowac,kto cie bedzie wozić bryką,kto ci bedzie kupował ciuszki i inne bzdety,co ty teraz zrobisz jak nie znajdziesz nowego sponsora(chłopaka)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lost, a w jakiej jestes miejscowosci? Ja jestem w Portsmouth, jesli Ty przypadkiem tez to mozemy sie spotkac i pogadac, nie powinnas byc teraz sama. Wiem dokladnie jak sie czujesz, w sumie nie da sie przeskoczyc cierpienia, swoje musisz wyplakac. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynkaaa- przepraszam pomyliłam cie z panną która czepiala sie o wage.... no jak widac cos w tych wróżbach jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada - jestem w braintree pracuje na stansted , przyjechałam tu dla niego dla niego chciałam miec dziekanke na studiach a teraz nie wiem czy nie wracac do kraju nie mam tu po prostu nikogo :( ani zadnych znajomych polaków ani rodziny To straszne uczucie gdy planujesz z kims przyszłośc a ta osoba z dnia na dzień zostawia cie bez zadnego wyjasnienia serce mi pękło dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×