Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lost*

chłopak mnie dzisiaj zostawił serce mi pękło ...

Polecane posty

Gość Iost*
no bede musiała znalesc nowego sponsora(chłopaka) a jak nie znajde to zaczne pracować w burdelu,zawsze o tym marzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iost*
wystarczy mi 200 funciaków miesiecznie od sposora i dziura w sercu się załata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie komentarze odnosnie sponsora!!!! nie potrzebuje od faceta ani złotówki sama na siebie zarabiam sama sobie CIUSZKI kupuje wiec sie odwal z takimi tekstami bo to nie o pieniądze chodzi tylko o coś zupełnie innego bryczką nie jeżdze jeżdże autobusami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny harakter
w dziecinstwie doiłem krowy na pastwisku w zamian za swieze jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODSZYWACZE - JESTESCIE BEZNADZIEJNI NIE WIDZICIE ZE NICK JEST ZAREZERWOWANI I GDY JA PISZE JEST CZARNY A GDY WY SIE PODSZYWACIE JEST POMARANCZOWY ? ZYCZE BY SPOTKALO WAS TO SAMO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iost*
mamlam psie knagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulsujący Stefan
mnie tez zostawił moj chłopak Roman jak po 30-tu latach współzycia pekła mi dupa :( dobrze że serce całe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała yo
Wiem doskonale jak to jest gdy serce pęka... Musisz teraz się mocno trzymac... nie bedziesz potrafiła nie myślec i niestety będzie bolec - zawsze tak jest ale przejdziesz przez to i wiedz ze teraz będzie już tylko lepiej! Musisz myślec o tym, że to przejściowy stan... Znam to wszystko z troszkę innej strony ale uwierz mi po kilku dniach poczujesz się silniejsza! 3maj się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wierzyłam że miłośc jest najważniejsza- nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała yo - nie potrafie teraz sie pozbierac ani myslec optymistycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w podobnej sytacji... Z tym ze on nie klamal, po prostu przestal mnie kochac z czasem. Dlugo nie moglam sie pozbierac, plakalam, upijalam sie zeby nie myslec, krzyczalam... no odbijalo mi. Serce krwawilo, sens zycia odszedl, masakra normalnie, zwlaszcza ze to pierwsza i jak dotad jedyna milosc byla. Poboli, poboli i przestanie choc troche czasu musi minac. Za swieze to jest zeby dac wiare zapewnieniom ze bedzie dobrze, wyplacz sie dziewczyno, odzaluj swoje na swoj sposob... wracaj na studia jesli jestes tam tylko dla niego!!!!!!! Masz cale zycie przed soba, pamietaj i tego.... badz twarda nie mietka:) pozdrawiam bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGI92
mnie zostawił przed wczoraj a byłam z nim 6 laT przezywam to strasznie ale jakos sie trzymam boli mnie serce strasznie i mnie sciska bo go bardzo kocham płacze juz trzeci dzień i tez niewiem co mam robic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×