Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomózcie mi proszę...

Mój mąż powiedział, że jak się nie chcę z nim kochać to będzie walić sobie ...

Polecane posty

Gość biedactwo..
ijejku, ale macie problemy:/ noale powiem co wiem :D, czytałam wypowiedzi seksuologów na ten temat iiiii okazuje się , że onanizacja zarówno u mężczyzn i kobiet nie jest niczym zły, jest po prostu sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego:) Droga koleżanko, pomysl, że lepiej żeby Twój facet sam sobie ulżył w zaciszu waszego domu niż żeby miał szuakć "rozluźnienia" gdzieindziej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi proszę...
ale mi chodzi głownie o te słowa,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi proszę...
on mówi, że pomiędzy tym co powiedział, a tym co według mnie powiedzieć powinien nie widzi różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szczery i uczciwy inny nic by nie powiedział tylko poszedł do jakiejś która cię zastąpi hmmm.. gdyby mój partner nie chciał się ze mną kochać, usłyszałby coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet nie mówi tego \"co powinien\" twoim zdaniem, on mówi to co myśli, i ciesz się że ostrzega bo mogłoby być inaczej, nie wierz po prostu w to że jest idealny i to dokładnie tak jak ty to sobie wymyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, świetny temat :D normalnie...nieźle się pośmiałam..ale masz problemy dziewczynko, ja tam czasem lubię popatrzeć jak mój facet się tam tarmosi :D:D my to w ogóle odwalamy akcje :P czasem sami sobie robimy dobrze trzymając się tylko za ręce..ale to jak totalnego lenia mamy jak nie chce nam się brykać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, nie powinien tak mowic. mysle ze to zwylke skurwysynstwo. jak chce -niech wali, kazdy ma prawo. ale po co taki szantaż? mysle ze wet za wet, ale co - nie mam pomyslu. nie daj robic z siebie jego prywatnej lali do dymania. ze zona - rozumiem, ale to nie znaczy ze musisz isc z nim do lozka na kazde jego zyczenie. a poza tym - po to mu chyba bozia rączki dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja jestem w trakcie czytania...tzn..generalnie lubuję się w thrillerach medycznych :D ale ostatnio w ogole nie mam czasu na czytanie :/ praca, praca, praca...;) JAK WIDAĆ :D hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinien był tak gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi72
A twój mąż to ile wiosenek liczy ? Co to za mężczyzna, który nie potrafi zapanowac nad swoim popędem seksualnym ? Zapytaj go co bedzie jak bedziecie musieli się np. rozstać na pewien czas , czy nie bedziecie mogli współzyc z jakiegos powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi72 ale po co ma się hamować ? Co to średniowieczna asceza czy co ? A jak nie będą mogli uprawiać jakiś czas, to terz sonbie kapucyna potarmosi... :-0 Co to ślepotą grozi czy co ? :-0 Astaroth, ja niestety też mam na czytanie coraz mniej czasu. Polecam E.A. Poe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×