Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to w takim razie

Co myślicie o sklepie H M ?

Polecane posty

Gość no to w takim razie

Co myślicie o tym sklepie, obsłudze i jakości ubrań tam sprzedawanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie uwielbiam ten sklep ;) Stylowe rzczy, eleganckie ;) fajne dodatki;) miła obsługa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój facet dwa razy reklamował sztruksy...były zajebiste w sensie kroju, ale gatunek okazał się żenada... po dwóch dniach noszenia się wycierały... ostatnio jakieś same szmaty tam widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltakaczuszka
swietne i tanie rzeczy! niestety, nie ma go u mnie w miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HM...usa
hmm,wiec moze tak..czasem trafiaja sie tam naprawde fajne ciuszki i dodatki....ale ostatnio to albo to nie byl moj dzien na zakupy albo...cos nie tak z towarem..jakies takie dziwne fatalaszki....ogolnie lubie tam zagladac,rytmiczna muzyka dodaje energii do poszukiwan...ale w wiekszosci wychodze z niczym albo z jakims drobiazgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo mam rzeczy stamtą, choć trzeba przyznać, że czasem czuję się tam jak w lumpexie, tyyyyle ciuchów jakby z poprzedniej epoki :D uwielbiam ich wiązane kopertowe letnie bluzki, skompletowałam już chyba 5 ;) mam jeansy, spódnicę białą a\'la hippiska, jakieś swetry, topy (kiedyś dorwałam taki fajny z cekinowym wykończeniem na biuście i ramiączkach), na dziale dziecięcym kupiłam biały top ze świetnej gatunkowo bawełny, dobrze, że ich rozmiarówka zahacza o 170cm :D mają fajną bieliznę, kostiumy - polecam, no i cudeńka biżuteryjne, na tym punkcie mam bzika :D ostatnio kupiłam też niesamowitą chustę, akurat na teraźniejsze wieczorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście lubię tylko dodatki - ubrania do mnie średnio przemawiają :) Jak mi się już coś podoba to okazuje się niesamowicie drogie, a przystępne są natomiast ubrania które mi nie pasują... Powiedzcie mi natomiast jak czytacie nazwę :P bo ja z angielskiego mówię: \"Ejcz en Em\" Natomiast ostatnio rzuciłam tak do znajomego i zupełnie nie wiedział o jaki sklep mi chodzi :P jak powiedziałam, że H i M to od razu skojarzył :) Zastanawiam się jak jak czyta się poprawnie :) Długo nie wiedziałam jak czyta się Quiosque, a Cameleiu jest dla mnie tajemnicą do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ciekawe wzory toreb. Minusem tego sklepu jest to, że aby cos fajnego znaleźć, trzeba spędzic w nim sporo czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka panienka
nie zgodzę sie że są tam rzeczy stylowe czy eleganckie. Czasem sie zdarzaja, ale są to raczej takie perełki. Zazwyczaj beznadzieje ciuchy i to w dodatku kiepskiej jakosci (przygoda z czarnymi spodniami które po trzech praniach zrobiły sie szare). Poza tym czasem faktycznie jaby sie do lumpeksu przywędrowało. Ale też czasem tam zaglądam ze wzgledu na fajne dodatki. Ubrania raczej kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubię ten sklep :) fakt, czasem trzeba się sporo naszukać, żeby coś znaleźć ale za to nie każdy potem na ulicy lata w tym samym :O ogolnie sklepik faaaaajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od tego sklepu
można sie uzależnic niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minus..
rzeczy sliczne a najbardziej te a'la lata 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
nie popadam w zachwyt . Są perełki jak wszedzie jednak wiele rzeczy gdyby nie przyszyta doń metka nie rózni się wygladem i gatunkiem od ciuszków z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczy bardzo kiepskie jakosciowo jak nie bylo w Polsce tego sklepu to kupowalam w Berlinie wtedy rzeczy byly swietne do nas kolekcja przychodzi z bardzo duzy opoznieniem.Nie pamietam kiedy tam cos kupilam wole Zare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego..
ciuchy z H&M są produkowane w Kambodży? ---> MADE IN CAMBODIA na sweterku. Czy produkcja jest w ten sposób tańsza? Ja mam mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
Osobiscie bardzo lubie ta firme, ale pracuje w lumpeksie i rzeczy zakupione tam maja faktycznie lepsza jakosc niz te ze sklepow w Polsce;( a szkoda poza tym ze nie mają sklepu w Legnicy, chociaż pewnie z drugiej strony dla mnie to lepiej bo nie umiem sie tej marce oprzec;)poza tym lubie ich za adekwatna i szeroka rozmiarowke;)moje ulubione ubrania sa z H&M;)goraco polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
ogolnie styl mi sie podoba ale jakby troche hmm... ksztaltniejsze te ciuchy byly bo bluzki z H&M sa straszne, jakies takie dlugie, chude i cienkie :P mam wrazenie ze jak pociagne to bede miala sukienke. ale jak bylam w lumpeksie to dorwalam fajna czarna koszulke krotsza z calkiem porzadnego grubszego materialu wiec moze to prawda co mowia inni ze za granica maja lepsze ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam te sklepy!!! Super ciuchy, mozna trafic na wielkie przeceny! W krakowie jest jeden H&M niestety nie ma tylu ciuchow ile jest w sklepach np. we Wiedniu, bo tam mialam okazje byc. Super sliczne ciuszki na maluchow. Ogolnie jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sklep miał do niedawna dla mnie jedną ogromną zaletę - rozmiarówkę. To było jedno z niewielu miejsc, gdzie mogłam przebierać w rozmiarach i zawsze znaleźć coś dla siebie. Teraz z kolei jak schudłam i lubię obcisłe ciuszki, wszystko tam dla mnie jest za duuuuze. :) Poza tym fura ciuchów dla panć, mocno bezstylowych. Ale czasami coś sie trafia. Mieli fajne kolczyki, ale w Krakowie jakoś zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
moge prosic o glowna stronke sklepu odziezowego H & M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisasssssss jak mozna byc tak
pustym i niezaradnym, zeby nie wklikacsobie ich adresu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbdbdc
czyta sie "ha-en-dem" ha - H, edn - &, em - M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja chyba jestem jedyna
która nie lubi tego sklepu :( Nie podobają mi się te ciuchy, rzadko coś mi się spodoba, a jeśli już to ma nieproporcjonalnie wyśrubowaną cenę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama kameliowa2
ja też nie lubię... straszna tandeta, że już nie wspomnę o jakości tych ubrań....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ciuchy wyglądają tam nieciekawie i są drogie..jedynie to dodatki... choc dzis h&m to byl jedyny skjlep gdzie(za przystepna cene 140zl) kupilam se w miare dopasowane jeansy rurki:P moze sie nie zniszczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrottka
Dla tych co lubią - niedługo w Galerii Krakowskiej powstanie baaaardzo duży H&M:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Za drogie,za brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
hm :(( wczoraj zakupiłam tam jesienną kurteczkę :(( czy mam się modlić do najwyższego by po praniu się nie rozpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
a ja uwielbiam H&M chociaż 2 ostatnie kolekcje (jesien-zima; wiosna-lato) to - w mojej ocenie - spore niewypały... :o jeszcze rok czy dwa lata temu nie wiedziałam, co brać, bo większość rzeczy mi sie podobała a ostatnio wchodze tam już tylko dla sportu, bo nic ciekawego nie moge znalezc.. :( mam nadzieje, ze kolejne kolekcje będą bardziej trafione... ;) i potwierdzam to, co ktoś tu powiedział: od H&M można sie uzaleznic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×