Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brunet-102

Rzemyku, gdzie jestes ???

Polecane posty

Gość malolata59
Brunet skleroza na starosc:D Czesc Greczynkaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj... padam na kolana i od teraz na kafelkach kleczac bede pisal... Jak to wydedukowalas ze nie jestes w moim typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to napisalam jestem w typie 20 letnich chlopcow:) szukasz kogos innego nie mnie ze mna mozzesz wypic piwo pozartowac, ale nie nadaje sie na powazne rozmowy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co innego robia 20 - letni chlopcy??? Ja nie jestem az taki powazny, lubie piwo i wodki tez sie napije (oby nie zubrowki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie lubie zubrowki:)ale lubie zubry:D nie jestem w typi facetow ktorzy sa starsi ode mnie, juz to chyba pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nikim nie gustuje jestem z tym kto jest dla mnie dobry juz ci to kiedys pisalam, wiek nie ma dla mnie znaczenia, ale fakt nigdy nie bylam ze starszym facetem zawsze z mlodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to nie bylo forum to pokazalabym ci moje foto wtedy bys wiedzial dlaczego nie jestem ze starszymi:) ja nie pasuje do starszego faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he:) kolczyk w nosie mialam 10 lat temu:) tatulazy nie mam a co do irokeza to tak ale nie dzisiaj:) staram sie spowazniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to nie bylo forum to pokazalabym ci moje foto wtedy bys wiedzial dlaczego nie jestem ze starszymi... ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, nie bede ci wiecej glowy zawracal.... Szkoda. Na dluzsze pogaduszki na tym forum nie mam czasu..... \"it could have been fantastic if we only met, it could have been a blast of a relationship... I liked you \' rzemyk\' right from the start, but the winds of love have never crossed this electronic divide....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×