Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

pegaz mi się przeziębił....wsiadam w PKS:classic_cool: gitara jest nastrojona, mam nadzieję ,że ty też.... w sumie to żaden problem, powinno mi się udać i Ciebie nastroić... niestety wino jest z nocnego ale najdroższe jakie było:classic_cool: tak to bym po drosze do winiarni skoczył choć czekaj...marek kondrat kolekcjonuje, powinien poratować rycerza w potrzebie jako,że tez jest mężczyzną honoru...zahaczę o niego po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja tu ciułam ,zeby nasze dzieci do dobrej szkoły posłać a ty mnie o brzydkie rzeczy posądzasz...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cool , prześlijcie mi wasze fotki to się zrewanżuję:P Szczerze mówiąc to nasze imprezowe są dostępne w necie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj z tym miękczeniem...jeszcze wino...widzę haciendę pana marka..zaraz cos dobierzemy...myslę ,że białe o swierzym owocowym aromacie. lekkie o niezbyt intensywnym bukiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P Tam i tak wersja censored :P ale i tak nie podam :classic_cool: Kafe to shit, wiecie jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chateau de Fesles Le Jardin Skład: 70% Grolleau, 30% Gamay. Pochodzenie: AOC Rosé d\'Anjou. Winnica usytuowana jest na słynnych stokach Bonnezeaux. Wino o kolorze łososiowego różu, oferuje bukiet małych czerwonych owoców (malin, truskawek), delikatna kwasowość na środku podniebienia wspaniale równoważy odrobinę cukru w winie. Będzie wyśmienitym dodatkiem do przystawek, zimnych mięs i drobiu. Doskonałe na słoneczne upalne wieczory. Podawać w temperaturze 10-12°C. wybrałem bo ładna butelka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm...tylko nie tańcz na stole chyba ,że dla mnie:P eeee...ja tezkiedyś tańczyłem, chyba dobrze ,że nikt nie miał aparatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd jestem ze swoim facetem to sie troszkę uspokoiłam ;) Kiedyś z przyjaciółką chodziłyśmy na Jatki we Wrocku (te stare) i co sobotę na stole dansowałyśmy albo na barze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim wykonaniu to będzie \"trzęsienie ziemii\"....po twoim tancu będę bardzo usztywniony, co najkwyżej breakdance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów beze mnie😭 no ale kobiety muszą się wyszaleć, ja jedynie proszę o telefon kontrolny co 15 minut,żebym wiedział co się dzieje i jakie jest Twoje połozenie względem stołu i innych mebli:P już ,się ze mnie robi mały tyran :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była impreza informatyków, na szczęście są wyluzowani, zawsze szalejemy :D Tyle,że inni faceci nie zabierają raczej swoich kobiet na te imprezy :o Pewnie nie są takie jak ja :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja już powinnam się położyć chyba :D Wy tu świntuszycie a stary śpi 😠 Starość nie radość nie ten wiek na takie imprezki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko te co były, to raczej siedziały spokojnie... Ja stara ale jara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...wpadł mi na prawdę oblesny tekst do mego głupiego łba ale to nie teraz:P :classic_cool: to jest uczuciowe to jest uczuciowe to jest uczuciowe to jest uczuciowe to nie jest erotyczne to nie jest erotyczne to nie jest erotyczne eeeeee to jest erotyczne???????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już go nie dobudzę :) Padł jak pluto :P No trudno, jakoś przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzę widownię:classic_cool: gorzej z waszym pojęciem na temat tego normalnego człowieka,z którym macie niewątpliwą przyjemność konwersować..... dea...ewentualnie prześlę na maila...podasz dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
To ja, dea;):P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×