Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

taaa!!!! i przenoszona droga płciową......byle nie do dupną:P chociarz miłość ma wiele oblicz i nie nalezy nikogo dyskryminować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no do cycka bym się chętnie przytulił...possał itd....ale jednej kobiecie juz swego czasu zmaltretowałem pierśi:classic_cool: szukam nowych egzemplarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem gołąbasy:) Nie chce przeszkadzać w tej intymnej rozmowie na tematy nie stosowne dla dzieci w moim wieku, aczkolwiem chciałem pozdrowić, bo dawno nie było całej ekipy na tym topiku:D Już się ulatniam:) Pojawiam się naraz i znikam zaraz:) Miłej konwersacyji i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa najlepiej UHT 2% tłuszczu:classic_cool: ja też nie znalazłem fajnych facetów😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa siedzą dwa gołębie jeden gruch drugi jabłko....... buhahahaha:classic_cool: straszny dowcip:P cześć Ralph normalnie niczym batman, teraz o ile dobrze pamiętam tekst pownienes pobiec do biedronki po draże kokosowe:classic_cool: nie zapominaj o swym side-kick boyu:P Robin to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robin??? A ja Cię szukałem:) My batmani sytyrasznie przywiązujemy się do swoich ministrantów:) Tak czytając te wasze gruchania wpadłem na pomysł, że może połaczymy te śluby i weseliska:) Bedzie oszczędniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea nie chce Cię za żonę??? Są sposoby...upijemy kolegę, nafaszerujemu Relanium, witaminą C, viagrą i miodem z czosnkiem i się zgodzi:) Damy radę!!!Miłość góry przenosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich drani:classic_cool: dea ja nie chcę Ciebie za żonę??? To ty nie chcesz mnie za żonę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochają drani powiadasz??? To ja wdziewam maskę drania i...hulaj dusza piekła nie ma!!! Skacze w tłum z estrady niczym Michał Wisniewski:D A tak apropos,masz wieści od narzeczonej, bo znów ją wcieło, a ja się niepokoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich drani kochają?:) Ja myślałem, że zimnych...ale co oznacza zimny??? Bo mi się wydaje, że trup:) Tak tu sobie kombinuje, że w takim razie kochają nas jak nam się nogi trochę wyciągną i zostaje po nas spadek:) ...ehh te kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was? Ja sobie wpadłam na chwilę, bo spać mi się nie chce :D Jak tam weekend? Ja spędziłam na pichceniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszek191
chyba ja ale musisz sie sama przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no każdy niech za siebie sie wypowie, czy już wszyscy śpią?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamanta
To dziwne że Ciebie bawi wpieprzanie sie w ich topik przez caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie wesele też w drodze
szalejecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adamanta
O mnie piszesz Adamancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×