Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Gość pomogę wam podniesc
nie musicie dziekowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomogę wam podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm za dużo tam treści nie było:O no nie pani Deo to, że jeden człowiek ma ewidentny problem sam ze sobą i najwyraźniej jedyne czego oczekuje i pragnie to kopniak w cztery litery to jest tylko i wyłącznie jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr...ale tu zimno i pusto:) To jakieś opuszczone zamczysko chyba :D Deaśka Ty palisz????????????? Miałaś się nie denerwować pamiętasz? I co charakter, jednak wyszło na moje co? A pisałeś, że się myle...ehh ale co tam. Miała być uczta, niewiasty, a tu tylko echoo marsza gra:D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiego
tak czsem czytam ten topik i nie dziwie się,że ludzie cie nie lubia. slodzisz,deklarujesz jakies tam zauroczenie,jestes mily a potem odbija ci i przywalasz z grubej rury.zastanow sie nad soba, to nie ludzie cie odrzucaja, ale ty sam do tego doprowadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiego
nie znam calej sytuacji, ale z tego co czytalam to ty caly czas zachowujesz sie jak rozkapryszony dzieciak i kazde slowo,kazde napisane zdanie rzucasz w twarz i jak dziecko w sklepie krzyczysz i placzesz bo nie napisane tak jak bys chcial. dlaczego taki jestes?> z tego co czytalam to jak jestes mily to dla ciebie tez sa tu wszyscy uprzejmi. to ty kombinujesz,nie mozesz normalnie z nimi pogadac,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wyluzuj chłopie, bo Ci żyłka pęknie ;) Za bardzo bierzesz wszystko do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiego
kiedys sie nasmiewali?? nie zauwazylam tego, ale nie wiem.moze nie pamietam. poza tym jesli chodzi o dee(tak to sie pisze?) to ona chyba sie nie smiala z ciebie, a ty masz do niej pretensje jak byscie razem byli.nie potrafisz byc mily.tak poprostu?z reszta to chyba ty caly czs szukasz problemu./ powoli zaczyna mnie to troche bawic, jak stare malznestwo. sielanka,klotnia,sielanka,klotnia(,wtracam sie a to nie moja sprawa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiego
dobra,przepraszam ze sie wtracilam,nie wiem o co chodzi, poza tym moga miec pretensje ze sie wtracam, ale najwazniejsze to rozmowa.pogadaj z nimi z nia. wyjasnijscie wszystko. papapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry mam brzydki charakter-> słuchaj chłopie, jesli Ciebie gdzieś obraziłem, nie wiem, czujesz się dotknięty jakoś osobiście to PRZEPRASZAM. Ja nie wiem co Ty bierzesz za żart a co dosłownie, ale zarazem nie mam zamiaru pilnowac się na każdym kroku by przypadkiem kogoś nie urazić......Nie chcę ,zebyś mi przypadkiem pokazywał gdzie co i jak o której godzinie zostałeś obrażony, pamiętaj tylko ,że pisząc tu mam świadomość tego ,że będą to czytać inni co zarazem nie pozwala mi tak po prostu z czystego chamstwa się z kogoś naśmiewać.....a tak zostałem przez Ciebie odebrany.....Nie wałkuj ciagle tematu, że jestem biednym brzydkim chłopcem bo swoje lata już masz i to po prostu nie przystoii facetowi tak ciągle mazgaić...Daj sobie samemu szansę i szukaj akceptacji najpierw w samym sobie a nie na forum gdzie raz zostaniesz zjebany z kretesem a raz pogłaskany, bo tak to ciągle będziesz wracał z tymi samymi tekstami....Koleją sprawą jest to ,że topic się rozpierdala i jak masz coś do powiedzenia to na innym proszę a nie tu żale i animozje wylewać, chcesz pogadać pożartować a proszę Cię bardzo zostań z Nami.....chesz pokazać jakimi to jesteśmy obleśnymi dwulicowymi ludźmi to prosze gdzie indziej...w takim razie bądź \"mądrzejszy\" od Nas i daj nam spokój....Charakter Ty równie szybko oceniasz ludzi jak Oni Ciebie....nie jesteś w niczym od nich lepszy a mógłbyś, na prawdę mógłbyś....może i trochę dystansu wraz z tym by przyszło..... Żeby nie było to nie list miłosny:P Dea🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blondi!!! Charakter-ja wnioskuję ,że Ty chcesz ,żeby się nad Tobą strasznie litować!!!???:-0.Przecież nie o to chodzi!!!Spróbuj się trochę wyluzować!!!Ja wiem ,że to może nie jest i proste...(zwłaszcza patrząc na Twoje wpisy na forum ;-) ),ale ...możliwe!Przestań wiecznie narzekać(można mieć,gorszy dzień ,tydzień!!!,ale czy chcesz ,żeby całe Twoje życie tak wyglądało!!!???)Uśmiechnij się :-)............................................no już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Design!!!Ech zamiast pożartować ,ja muszę się tłumaczyć z jakiś urojonych(w główce pana Charaktera)-win:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluerose2000->dzieńdobry🌻 :D Ja już swoje napisałem, tak jak myślałem....nie ma sensu tego roztrząsać pokazywać z każdej strony co i jak, a mam wrażenie ,że do tego jesteśmy niemalże zmuszani...nie chcę do tego wracać ani o tym rozmawiać...na pewno masz tak samo ale jak pisałem , nie tylko Ty to będziesz czytać więc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja stopka jest teraz jak najbardziej na miejscu:D Wracam do roboty....i czkekam na wiesz KOGO Pozdrawiam serdecznie:) Dea😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheheh:D A podobno facet przyznający się do łez jest taki męski i odważny:P Spoko juz wycieram nosa w rękaw i zacinam usta....tylko ,że teraz to będę wyglądał jak obrażona ciota:D Ale dziękuję za przywołanie do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ;) Brzydal a Ciebie do porządku to sie nie da przywołać? nie wiem moze ktoś Ci powinien w końcu dać klapsy na goły tyłek :P Pis da :D oni są za tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea😘 Takiego mazgaja jak ja to przez kolano i klaps na pupe Ewentualnie możemy zamienić się rolami:classic_cool: Gdzie wczoraj uciekałaś, musiałem się w mailu wyżywać:P choć w sumie bardzo chętnie to zrobiłem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: jeszcze dłubie...byłem tak wczoraj niepocieszony perspektywą samotnego wieczoru, że zasnąłem i nie miałem na nic ochoty.... Dziś powinienem być wolny jak ptak, więc czekać na ciebie...... Bociany już odlatują......buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×