Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Na żonie będziesz oszczędzał-dusigroszu jeden!;-) (przynajmniej mam nadzieję ,że w innych sferach życia małżeńskiego ,taki oszczędny to nie będziesz?!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko na innych sferach nie będziemy oszczędzac;) Wiem doskonale o co Ci chodzi i mogę Ci tu przy świadkach obiecacać, że będziemy się równo dzielić obowiązkami domowymi i nigdy nie odmówię Ci satysfakcji wynikającej z pracy młotkiem, wiertarką, czy też innymi przedmiotami. Pełne równouprawnienie Skarbie:D Cieszysz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak bardzo(chociaż po głębszych przemyśleniach zamierzam więcej czasu spędzać po za domem-a wiertarki i insze wkręty pozostawić Tobie!;-)Cieszysz się?;-)-poczujesz się jak prawdziwy mężczyzna słonko!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, aby poczuć się prawdziwym mężczyzną wystarczysz mi ty, lodówka pełna browarów, sprawny telewizor, ażebym nie przegapił żadnego odcinka Mody na sukces i cepłe pantofle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, aby poczuć się prawdziwym mężczyzną wystarczysz mi ty, lodówka pełna browarów, sprawny telewizor, ażebym nie przegapił żadnego odcinka Mody na sukces i cepłe pantofle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ralph -ani mi się waż!!!Podobne fizycznie raczej nie jesteśmy;-),ale poza tym to ...podobieństwo poniekąd jest uderzające!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie muszę się Wam do czegoś przyznąć. Mam taki mały, aczkolwiek krępujący problem... Adamant nie masz pojęcia jak się cieszę, że wkońcu nam uwierzyłeś i zaufałeś. Inteligentna z Ciebie bestyja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-piękna czarnula będzie mile widziana -dla kontrastu;-) (tylko narzeczonego mi nie bałamucić proszę;-) ) Drogi Ralphie-mam nadzieję że wszystkie twoje kawałki czują się dobrze i nie były nadmiernie eksploatowane!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
🖐️Dea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku eksploatowałem się rozsądnie;) To była istna sieczka...jeden smok, drugi, hiena...kangur, Viking ...wszystkiego po trochu...ale byłem dzielny! Machałem szabelką jak opętany, ona rozgrzana do czerwoności...nie było chwili wytchnienia, ale...już podczas walki myślałem o powrocie do mojego niebieskiego różanego pączusia:) i to dodawało mi sił. Wróciłem cały...choć z zakwasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, powiem Wam o moim problemie... TAK mówicie co chwila, blondynka, brunetka, niebieskooka, czerwonooka, czarna sukienka, biała, różowa i wszystko było by fajnie...ale ja jestem, no ten...tego...no właśnie... ...DALTONISTĄ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibosz
Dea -- Ja nie podczytywaczka, gwoli scislosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×