Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Dea jesteś?? przez te pierdoły zupełnie zapomniałem po co tu zajrzałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryyyygryyy
Przeciez to jasne, że w końcu brzydki charakter musiał przyznać, że to on był tym jednym takim z kafe. Wszyscy to jednak wiedzieli już od dawna. Ale nie chce się przyznać do designa, bo tam na tej stronie (domowej):D był taki delikatny, szarmancki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryyyyykryyyy
no właśnie co cię tak nagle do nas sprowadziło. A to zbieg okoliczności :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryyyyykryyyy
tak też myślałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreeeewreeee
nie, nie ja trafiłem na niego już "po wszystkim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...znów słysze głosy:classic_cool: dzięki, całkiem sprawnie, jazda po łuku opanowana....przynajmniej w moim mniemaniu..... wiesz Dea powinniśmy założyć płatny topic...jak z HBO. Sępy czytały i teraz szukają dziury w calym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden charakter
Dea, zbłaźniłem się przed Tobą, co? I to na dzień przed odejściem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreeeewreeee
no nie dea ty jesteś jedna jedyna, dobrze że i ciebie nie spodkało rozdwojenie, ba rozwielenie jaźni. A tak swoją drogą to ty się nie domyśliłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreeeewreeee
tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim
:😭:( chlip chlip...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim
Smutno mi...:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim
Bo on odchodzi...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim
I ja tez nie wiem..naprawde mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim
W sumie nie wiadomo. Moze naprawde wyjezdza albo nie bedzie mial neta juz...:( Tez mam nadzieje ze nie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.... mi też:( chociarz ja tych chłopaków nie rozumiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim
Jakich chlopakow, design?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich co nie mieli dziewczyny itd itp. zapewne wiesz o , których chodzi:) ja też nie miałem i co z tego, czy to ma mi zabronić z kimś normalnie porozmawiać....nawet jesli nie jestem najpiekniejszy itd.....chodzi mi głównie o ich podejście...charakter to charakter ale teraz traktuję to zjawisko zbiorowo...wiecznie na nie, ustawiają się na przegranej pozycji, nawet nie dają się specjalnie polubic choć widac ,że posiadają poczucie humoru itd. zamiast się pobawić...zobaczyć jak mogą kogoś soba zainteresować to odrzucają kreownym przez siebie wizerunkiem....brać kogoś na litość?? ani to żadna nowość, nic wyjątkowego a na pewno niezbyt skuteczna metoda w tak anonimowym świcie jakim jest kafeteria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Design, ale Ty potrafisz rozmawiać a ja nie. Brak umiejętności normalnego rozmawiania jest nawet gorszy niż brzydki wygląd. Bo brzydki facet, ale rozmowny zawsze może dziewczynę zainteresować tym co mówi (skoro nie ma wyglądu), natomiast facet ktory \"nie mówi\" chocby był piękny jak Apollo to i tak nie będzie wzbudzał zainteresowania. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy😘 coś śie do mnie nie odzywają bo kumpel miał dać namiary co i jak... będe spędzał czas bardzo blisko TMT jesli faktycznie ma tyle tych nicków...co ja np.:classic_cool: jutro łono natury, ale tym razem powinna pogoda dopisać...niedziela...hmm...nie mam pojęcia, może znów mnie przywiążesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy Ty myślisz ,że gdybym tak na prawdę wszystko umiał to czy nie miałbym w tej chwili dziewczyny i za przeproszeniem dla uciechy nie pierdolił się anonimowo na erotycznym??? możliwe ,ze jest mi bardzo blisko do Ciebie, a kafe gdzie masz czas na wymyślenie czegoś(nie mylić ze zmyśleniem) to ułatwia....nie trzeba przeciez ciągle strzelać celną ripostą, w kócu i tak sie rozmowa ustatkuje a widziałem do czego jestes zdolny i reszta i nie widzę przeciwskazań.....po pierwsze dać sobie szansę, a nie oczekiwać ,że prowokując kogoś ktoś ciebie zauważy, bo wtedy faktycznie możesz być wrogo odbierany...jako kolejny trujący dupę malkontent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy Ty myślisz ,że gdybym tak na prawdę wszystko umiał to czy nie miałbym w tej chwili dziewczyny i za przeproszeniem dla uciechy nie pierdolił się anonimowo na erotycznym??? możliwe ,ze jest mi bardzo blisko do Ciebie, a kafe gdzie masz czas na wymyślenie czegoś(nie mylić ze zmyśleniem) to ułatwia....nie trzeba przeciez ciągle strzelać celną ripostą, w kócu i tak sie rozmowa ustatkuje a widziałem do czego jestes zdolny i reszta i nie widzę przeciwskazań.....po pierwsze dać sobie szansę, a nie oczekiwać ,że prowokując kogoś ktoś ciebie zauważy, bo wtedy faktycznie możesz być wrogo odbierany...jako kolejny trujący dupę malkontent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wiadomo kto jest kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×