Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpacz i załamka

Była dziewczyna wysłała mi smsa, że z nowym facetem jest jej cudownie w łożku.

Polecane posty

Gość rozpacz i załamka

I ze ma zawsze orgazm (ze mną nigdy nie miała) i ze nie sądziła, że kiedyś przeżyje coś takiego :( Napisała że jest najszczęśliwszą osobą na świecie i że chce, żebym to wiedział. Chamówka, nie? Co ja mam teraz robić? Zabolało mnie to strasznie, ale nie moge dać po sobie poznać, nie? Nic nie odpisywać? Napsiac,. ze to świetnie i ze się cieszę? POMOCY!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz że sie cieszysz
że jeszce o tobie pamięta i że ona nigdy cie nie podniecała i robiłeś tylko sobie dobrze bo ci sie nie chciało z nią bawić ...hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się
ze mimo ze jest jej swietnie, to gdzieś tam tli się w niej jeszcze rządza zemsty nic tak jej nie wkurzy jak twoja ignorancja jak odpiszesz to zacznie Ci napieprzać jakieś kolejne głupoty czasem warto być bardziej dorosłym i stonowanym boleć napewno boli, no ale wchodzenie w gadki smsowe bólu nie zmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza nieduża
Ale infantylna panienka. Olej to. Nic nie odpisuj. Tak będzie najlepiej. Gdyby jej było tak cudownie to by o Tobie zapomniała zupełnie, a widać nie może. Pewnie chciała Ci zrobic przykrość, ot co. Zachowuj sie tak jakbyś tego sms-a nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
Odpada :( ona strasznie mnie kręciła i o tym doskonale wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Nie odpisuj, to będzie dla niej najlepsza kara - twoja OBOJĘTNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj smutny facecie
a jak i z czyjej winy sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zuzanna zielona
Najbardziej ją wnerwi jak nic n ie odpiszesz!!! I tak właśnie powinieneś zrobic -tzn. zignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
o własnie! chyba oleje tego smsa, odpada na pewno mówienie ze onma teżbyła cienka, bo nie była :( i to by było załosne jakbym tak napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj smutny facecie
napisz ze cie to NIC obchodzi i widocznie cos do ciebei ma, skoro tak sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
ona zerwała ze mną. własnie dlatego mnie to dziwi tym bardziej. bo jakbym ja zerwał to mogłaby to być zemsta, ale przecież to ona nei chciała ze mną być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj smutny facecie
a tak naprawde -- NIE odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Dokładnie! Ona liczy na to, że się załamiesz, pusta próżna panienka. Musisz jakos wytrzymac i nie odpisywac, bo sie zacznie wymiana sms-ów, która do niczego dobrego nie doprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonny c
nie pekaj - kłamie zdzira i tyle jak komus jest dobrze, to nie ma czasu wymyslac sms-ow do swoich eksow, bo po prostu o tym nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
a poza tym pod koniec bycia razem mnie olewała i widac było, że nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obojętność
zachowaj klasę, skoro jej tego brak!!!! Zaboli ją bardziej jak nic nei napiszesz-będzie sie zastanawiac i męczyć. A Ty zachowasz godność osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
a tam, godność to ja juz i tak straciłem będąc z nią. cholerne panienki, już mi nigdy żadna nie wejdzie na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
chciała Ci dopiec, a Ty jej dopieczesz nie odpisujac nic -jednocześnie zachowasz się tak jak należy. Brak jej klasy. Gdyby była taka szczęśliwa to pisałaby do Ciebie.Nie. A teraz jak zignorujesz będzie jej jeszcze gorzej. A Ty wyjdziesz z twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Nie załamuj się, ona nie jest tego warta, trafiłes na jakiś wybrakowany towar, najlepszy dowód jak sie teraz zachowuje - totalny brak klasy. Ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
ja 24 ona 21. sądzicie że ściemnia w tym smsie czy ze to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie30
a ja mysle ze jej było cudownie własnie z tobą i dlatego próbuje wzbudzic w tobie zazdrosc i uwazam jak wiekszosc ignorancja bedzie dla niej totalną klęską i karą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
smitny facecie-poznasz kogoś wartościowego, widać ona nie była warta wiele skoro w taki prostacki sposób sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia123
nie zniżaj sie do tego poziomu.ludzie czasami robią,mówią rzeczy których nie da się wytłumaczyć.nie wiem co było miedzymi wami,jak i dlaczego się rozstaliście.nie rozumiem jej zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
pewnie że ściemnia!!! Myśli o Tobie cały czas i chce Ci dogryźć!! Gdyby było jej tak wspaniale zapomniałby o Tobie a nie podczas miłosnych uniesień czy po nich sms-owała do byłego. Pomyśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
brzydki sms no może masz rację ale nie wiem, bo ona zawse była dziwna, dziwnie się zachowywała :( dla mnie może to być prawda, nawet tak mi się wydaje ze to prawda. Na mój gust ten sms nie pachniał ściemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Ja myślę, że ściemna, bo jakby naprawde miała takiego fantastycznego faceta, to na pewno nie myślałaby o byłym. Ale niezależnie od tego czy ściemnia czy nie, daj sobie z nią spokój, bo ci tylko wstyd będzie przynosić, nic więcej. Żenująca dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
żenująca, owszem. Czyli olać i nic nie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia123
nawet jeśli tak jest to nie powinna o tym pisac.nie przejmuj sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
właśnie o to jej chodziło, żebyś tak myślał. Nie przejmuj sie głuptasku. Strasznie dziecinna ta panienka. Najlepiej Ci zrobi nowa znajomość. Nie warto być z kimś kto potrafi zachować sie w ten sposób. Nie daj jej zniszczyć poczucia wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Zamiast się zastanawiac czy to ściemka czy nie, rozglądaj się za normalną dziewczyną, z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×