Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpacz i załamka

Była dziewczyna wysłała mi smsa, że z nowym facetem jest jej cudownie w łożku.

Polecane posty

Gość brzydki sms
NIC NIE PISZ!!!! Moze próbować jescze coś Ci przesłać, jak ja trafi że nie odpisałeś. Też olej!!! Nie wymięknij tylko, bo zacznie sie głupia wymiana zdań i kto na tym zyska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Nie odpisuj!!!!! Ale czuję, że ty i tak odpiszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marstusiaaa84
Sluchaj dziewczyny sa wredne ( faceci niestety tez;( ) . W kazdym razie zignoruj to! Masz satysfakcje ze dziewczyna nadla o Tobie mysli i nie zapomniala, no w kazdym razie nie jestes jej obojetny.Nie znam jej wiec nie bede wnikac w jej inetcje,ale Ty nie daj sie wciagnac w jej gre.Nie odpisuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zuzanna zielona
dobrze że z nią już nie jesteś, strasznie pusta ta panienika :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
z klasą to nie tak łatwo znależć. mi się wydaje, że teraz większość dziewczyn to egoistki, które patrzą tylko na własne potrzeby. Jak je zaspokajasz to fajnei, jestesmy razem. A jak nie to odpadasz i zastepuje cię ktoś inny, lepszy. Bo przecież każda dziewczyna ma prawo do szczęścia no to się nie będzie męczyć z kimś kto jej nie daje tego co moze dac ktos inny. szkoda tylko, że ja nie mam prawa do szczęscia, bo co? bo jestem facetem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zuzanna zielona
też sie boje że wymięknie i odpisze. I to będzie jego klęska..a głupuia dziewucha będzie miała satysfakcję że go niszczy psychicznie. Nie bądź wariat - nie odpisuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
nie, chyba nie odpisze. Jeszcze na tyle twardy jestem ;) jak sądzicie zeby nie odpisywać to nie odpisze, chciałem tylko wiedziec czy tak jest najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia123
NIE ODPISUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
jesteś wkurzony, ale nas nie obrażaj. Nie wszystkie jesteśmy jak Twoja była..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Widzę,że ty naprawdę się przejmujesz :( Daj spokój, szukaj dalej, jest dużo fajnych dziewczyn na świecie, nie generalizuj. Wyciągnij wnioski z tego minionego związku, zastanów się, czego naprawde chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
ja nikogo nie obraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
masz jaaj - więc nie wymiękaj i nie odpisuj. Niech ją szlag trafi, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia123
ps. zapewniam ze istnieją kobiety które nie są egoistkami i nie dbaja tylko o swoje potrzeby!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
A co ty w ogole teraz robisz? Siedzisz w chacie i rozpaczasz czy jestes w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś jest komuś obojętny to nie pisze takich rzeczy ta twoja ex jest niedojrzała emocjonalnie bo dojrzała kobieta nie zrobiłaby czegoś takiego :) dojrzałe kobiety często idą w drugą stronę i pielegnują swoją prywatność ciekawe czy podobalo by sie obecnemu ze ona wypisuje takie rzeczy czyli wynosi na swiatło dzienne jakby nie patrzec, ich zycie intymne albo ją zignoruj albo napisz jej ze z obecną partnerką i z tymi przed nia nie miales takich problemów i cieszysz sie ze w koncu nauczyla sie osoiągac orgazm bo z tego co wiesz to kobieta musi sie tego nauczyc ;) pogratuluj jej nauczenia sie osiagniecia orgazmu i humorystycznie dodaj ze moze jeszcze kiedys ci pokaze swoją nową umiejętnosc ;) powinien ją szlag trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Jej właśnie o to chodzi, żebys zareagował. Najgorzej sie poczuje, jak ją zignorujesz, a jeśli napisze coś jeszcze i wtedy też nie zareagujesz - to już ją trafi :D Mówie Ci facet nie odpisuj, słuchaj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
no tak, istnieją. z resztą moja była z tym nowym kolesiem napewno nie jest egoistką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
np. ja jestem fajna dziewczynka :-) A tak poważnie -głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
siedze w chacie ale nie rozpaczam tylko sie zastanawiam co z tym fantem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
NIC NIE ROBIĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
Posłuchasz nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj smutny facecie
NIE pisz, nie pisz kazda reakcja wywyla u niej zadowolenie... a tego nie chcemy, nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
Obawiam się, że ty ją nadal kochasz :( Za bardzo to przeżywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
dobra, decyzja podjęta nic jej nie odpisuję. I nawet jak będzie chciała żadnych przyjazni , chodzenai na kawę, gadania na gg itp... totalna olewka. dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obróc to w zart tak zeby zrobic z niej idiotke napisz jej ze cieszysz sie ze w koncu sie nauczyla bo juz sie o nia martwiles bo nigdy z innymi partnerkami nie bylo takiego problemu ciesz sie razem z nia i pogratuluj i ciao ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki sms
Powodzenia, tak trzymaj. Fajny facet z Ciebie, choc smutny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpacz i załamka
no niestety, KO-BIETA coś tam jeszcze do niej czuję :( to jest najgorsze ale trzeba byc twardym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z kim Ty się związałeś?To jakaś idiotka totalna.Nie odpisuj na tego smsa,ale też nie kasuj go,jeżeli macie wspólnych znajomych,to możesz się nim przed nimi \"pochwalić\".Sama się prosiła,żęby wyjść na idiotkę bez klasy,więć jej tego nie utrudnaiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KO-BIETA
NIC JEJ NIE PISZ!!!!!!!!! Mówię ci to, bo jestem kobietą i wiem co by mnie wkurzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naiwna ma racje pokaz znajomym i smiej sie z tego to dobry pomysl i nie odpisuj tylko nie daj poznac nikomu po sobie ze cie to zabolało śmiej sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×