Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Gość alfatamora
a ja co mam zrobić? nie chce się rozpisywać bo miałam już swój topik. więc? co ma robić biedna, zagubiona istotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WislaKrakow
Czy Legia bedzie mistrzem w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka pliszka
co mnie czekaw zyciu ? kiedy poznam tego jedynego ? czy założene własny biznes co myśli o mnie pewien brunet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ja też poproszę
Czy będę w życiu szczęśliwa? I kiedy ułoże sobie życie tak formalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfatamora
a co bedzie jak jednak do niego napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
wrozko prosze chcialabym wiedziec czy w koncu znalazlam swoja milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
wrozka poszla juz sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam, tak, z tą osobą możesz planować przyszłość, ale będzie pewien ciężki moment, trudność, którą trzeba będzie pokonać, jesli uznasz, że warto z nim być zawsze. tę trudność będziesz musiała pokonać samodzielnie, bez jego udziału, on będzie pasywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile macie
Pani Wróżko mam nierówne wargi sromowe czy istnieje szansa że mój facet podczas seksu tego nie zauważy ?? z góry dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ja też poproszę
Prosze odpowiedz mi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
Wróżko, czy odezwie się do mnie jeszcze mój facet, który odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
i kiedy to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka pliszka
modliszka pliszka bardzo prosi o wrózbe co mnie czekaw zyciu ? kiedy poznam tego jedynego ? czy założene własny biznes co myśli o mnie pewien brunet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko czyli nie znam tej osoby?To będzie ktoś nowy?bo tak się zastanawiam nad osobą, którą znam:)i jest mi bliska;)A karty mówią, czy to będzie mój decelowy partner?Jestem numerologiczną 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nudny temat
modliszka pliszka co mnie czekaw zyciu ? - gówno kiedy poznam tego jedynego ? - nigdy , jestes tak żałosna że nawet pies Cię nie zechce czy założene własny biznes - ehe chyba burdel co myśli o mnie pewien brunet ? - myśli i nie może dojść do tego skąd się takie idiotki biora jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka pliszka
usmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nudny temat
ze swojej głupoty mniemam ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniekszka85
Wróżko kiedy poznam milosc mojego zycia ??, czy chlopak z ktorym obecnie sie spotykam bedzie tym jedynym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny nudny temat
agnieszko --->Twój obecny partner rucha inne na boku także strzeż się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
straszny chamie!-----> skoro jesteś taki mądry, to może Ty mi odpowiesz na moje pytanie: czy i kiedy odezwie się do mnie facet, który odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy prorok
agnieszka85-nie na pewno nie bedzie tym jedynym bo kiedys przez przypadek przeczyta to co tu napisalas i da sobie spokoj z Toba bo stwierdzi,ze szkoda czasu na kogos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
nowy proroku, a Ty za to zostaniesz sam, bo jesteś mało dowcipny i żadna Cię nie będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniekszka85
Ale się przywalisliscie ,nawet jak nie będzie /tego kwiatu to pół światu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
straszny chamie----> różnica między nami polega na tym, że próbujesz błysnąć tam, gdzie i tak jest już jasno. Chyba nikt z nas nie spodziewa się, że dostanie odpowiedż pewną, rozwiązanie, czy przepowiednię przyszłości. Każdy z nas jednak potrzebuje trochę otuchy i humoru w naszych problemach, i dlatego zwracamy się do nazej wróżki. A Ty nie rób z siebie filozofo-psycho-socjologa, bo tutaj tacy niepotrzebni. Z tego, co widzę to jedyną osobą; która patrzy na wszystko poważnie tutaj to jesteś Ty! Wejdż na topiki o zdradze, piciu, ignorancji i tam umoralniaj i pouczaj innych. Tutaj podobne zdania są niepotrzebne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
no i co? straszny cham nawet nie ma odwagi skomentować moich słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
zwracam honor, myślałam że nie masz ochoty mi odpisywać. Mogę się zgodzić z Tobą, że konsekwencje wróżb mogą być nawet tragiczne (mam przykład) jednak ciężko mi przyznać rację, że są osoby tutaj, które biorą na poważnie odpowiedzi. Widzisz moje pytanie wynika raczej z bezsilności, i gdybym dostała odp, że np. tak w pażdzierniku; to może miłoby mi się zrobiło, i rozmażyłabym się w nadziei. Jednak absolutnie; nie uznałabym za prawdę. Poczytaj więcej z tej strony, wróżka daje otuchę, pocieszenie; może i chociaż to stawia niektórych na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
straszny cham-----> po pierwsze są wróżki dlatego, że są chętni do zadawania pytań. Po drugie co traktuję poważnie, a co nie to moja sprawa; i nie masz prawa mi wmawiać jak jest. Odpowiedż już dałam. Po trzecie dzięki niejtórym słowom, czasem hasłom łatwiej analizujemy pewne sytuacje, nazywamy je po imieniu, i oceniamy, interpretujemy sami. Może nie masz takich potrzeb, i nie rozumiesz tego. Jednak raz już wyraziłeś swoje zdanie, Twoja odpowiedż jest już w topicu, każdy ją przeczyta i nie rozumiem po co kontynuujesz temat? Sam traktujesz sprawę poważnie, gdybyś umiał spojrzeć z przymróżeniem oka sam zadałbyś jakieś pytanie prywatne, a nie wnikał w prawdy i nieprawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumtururum
mi kiedys wróżka powiedziała, że skończę studia tylko uczyc się muszę :D :D no i sprawdza sie, od pół roku nijak za pisanie pracy się zabrać nie mogę i mi się wszystko przeciąga:P a z innej beczki, mojej siostrze cos tam nagadała, część się jej sprawdziła. Powiedziała jej tez że ktos bardzo młody z naszej rodziny umrze, kilka dni potem dwumiesięczna córka mojego brata wylądowała w szpitalu nie wiadomo do tej pory co jej było (zatrzymanie akcji serca itp) Przyżyła, ale przez tą głupia wróżbę to 3 dni chodziłyśmy przerażone:O nikomu tego nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×