Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Gość wrożka inna
dlaczego zarzucacie mi jakiś interes w tym? czy ja pobieram opłaty czy się reklamuję? -> straszny cham liczby. to jedyne w co wierzysz? mnie one nie obchodzą, pewnie dlatego wróżę za darmo. chcesz znać liczby, zapłać komu trzeba. nie potrzebuję nikomu nic udowadniać, nie jestem wróżką z kompleksami. -> trututum poczytaj o tym w Psychologii ogólnej Zimbardo. zrozumiesz lepiej co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea, wierzę, że jesteś wróżką. zapewne bierzesz 20zł za 5minut informacji i to Cię boli, że są ludzie, którzy przekazują pewną wiedzę bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
a co Twoim zdaniem obecnie dzieje sie u mnie? co mnie czeka w najblizszym czasie?......... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
chodzi mi glownie o zycie uczuciowe:( i samopoczucie psychiczne...:( ja tam wieze we wrozki:) ostatnia ktora stawiala mi tarota sprawdzila sie w 80%...a nie byly to ogolne hasla typu.."masz wielkie mozliwosci wiec..."tylko autentyczne konkrety umiejscowione nawet w pewnej dekadzie czasowej... wiec wara mi od wrozek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh..
napisalam ze wierze we wrozki ktore ukladaja tarota... jestem ciekawa na jakiej zasadzie dziala to przez internet...i czy dziala.... bo u tamtej wrozki to musialam ja 3karty wybrac naprzyklad...wiec moja obecnosc byla konieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, czy mogłabyś mi powróżyć? Chodzi mi o moje życie uczuciowe i karierę zawodową. Przestńcie tak krytykować Wróżkę. Skoro nie wierzycie we wróżby, to poprostu nie wypowiadajcie się tu, tylko załóżci sobie oddzielny topik, np. \"co sądzicie o wróżkach i wróżbach?\" Możecie mnie ( i inne osoby z tego topiku) uważać za naiwną idiotkę, ale to sprawa tylko i wyłącznie moja w co wierzę, a w co nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moronies
witaj wróżko, i ja się przypominam z moim pytaniem. Bardzo proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka umarła... nadzieja
Już ktoś mi obiecał na innym topiku i nie dotrzymał słowa.... To może Ty mi napiszesz.Jakie są szanse, ze wyjdę z depresji ,w której jestem dosć długo. Za długo. Nie wiem, co Ci potrzebne do tego, jakies dane czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandyyyyyyyyy
Wróżko czy mogłabyś mi powiedzieć co mnie czeka w życiu uczuciowym?I kiedy spotkam docelowego partnera?A może go już znam?Bardzo proszę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik pupik
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko prosimy- wróć do nas
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cyfr - nie ma w kartach odpowiedzi w postaci cyfr ale w postaci sytuacji. dlatego tępaku nie można podać cyfr wróżąc tą techniką, która nie powstała w takich celach, aby ktoś się na tym dorabiał. chyba sobie mnie pomyliłeś z jasnowidzem? mylisz pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandyyyyyyyyy
Wróżko czy mogłabyś mi powiedzieć co mnie czeka w życiu uczuciowym?I kiedy spotkam docelowego partnera?A może go już znam?Bardzo proszę powróż mi,jeśli oczywiście mogłabyś:):):) I nie przejmuj sie innymi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
DROGA WRÓŻKO KAFETERYJNA----> nie będę orginalna...chcę Cię zapytać, czy mężczyzna którego mam w sercu, jest ty WŁASCIWYM i czy będziemy razem naprawdę i szczęśliwie zakochani ? Czy mam na niego czekać, czy on się zdeklaruje i mnie kocha? Dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczek
Mam pytanie jak i czy uloż mi sie zycie wspolne z nowa partnerka, bo myslimy o wspolnej przyszlosci. Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica R.
Wróżko, prosze napisz co mam dalej robic ze swoim zyciem. Jestem rozdarta, prosze ignoruj te chamskie wpisy, sa osoby ktore wierza we wrozby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica R.
straszny cham-> moglbys sie zamknac?? Dzieki, wiedzialam ze moge na Ciebie liczyc... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> straszny cham - pocałuj mnie w d... tyle możesz zrobić. chciałam powiedzieć, że im bardziej szczegółówe jest pytanie oraz im więcej informaci podacie, tym odpowiedź może być bardziej ścisła. na pytanie tępaków, wierzących w cyfry, nie odpowiadam, chyba, że chamsko. w kartach nie ma odpowiedzi w postaci cyfr, są jedynie odpowiedzi przedtem, teraz, wkrótce, za długi okres czasu. tępak nie jest w stanie zrozumieć, że w kartach nie ma odpowiedzi w postaci cyfr ale czasookresów. jessica r. -> sznur chmur rozpływających się po niebie. czujesz się nieco uziemiona, chciałabyś zmian ale czujesz się, jakby nic nie zalezało od Ciebie, czujesz zmiany naokoło Ciebie ale jakbyś nie mogła w nich wziąć udziału, jakby to, co niesie szanse było ciągle w strefie poza Twoim zasięgiem. próbujesz rozpościerać skrzydła do startu ale nie wiesz, czy lot się powiedzie. przyczyną Twojego rozdarcia jest podwójne życie. brakuje tutaj szczegółów w postaci Twojej informacji, jednak prawdopodobnie przyczyną jest fakt rozdarcia wewnętrznego z powodów uczuciowych. Twój układ partnerski wymaga odbudowy, został potargany nadmiarem emocji. jesli go odbudujesz, będzie mocniejszy niż dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moronies, kolejną kartę wyciągnęłam, przedstawiającą anioły. wniosek jest taki, że on się pierwszy nie odezwie, ale zrobisz to Ty (karta rewolucjonistki, odrzucającej konwenanse, biorącej sprawy w swoje ręce jako mającej do tego prawo). anioły po Twoim kontakcie oznaczają pomocną dłoń, Twój kontakt nie pozostanie bez echa i zyskasz przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akarina
Droga wróżko, nurtuje mnie pytanie, na ktore nie moge sobie racjonalnie odp..a moze Ty mi pomożez.powiedz dlaczego milo zapowiadajaca sie znajomosc skonczyla sie tak nagle, bez odzewu, dlaczego on zamilkl??CZy moge mieć jescze nadzieje, czy powinnam calkowicie wyzbyć sie złudzeń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututu kawałek drutu
nigdy się nie całowałam mam teraz faceta lae boje sie samam nieiwem czego i myśle że neiumiem a wiedz wróżko pomóż mi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akarina -> wolny ptak, krążący tam, gdzie można coś zyskać, jest, dopóki czuje głód i dopóki karmisz go, odleci tam, gdzie rzucają lepsze kąski, albo poleci sprawdzić, czy tam właśnie rzucają lepsze kąski. jesli nie, może wróci, a moze spotka po drodze lepszą \"karmicielkę\". trafiłaś na człowieka, który sycił się tym, co okazywałaś, pochlebstwami i uczuciami, nie można go mieć przy sobie, nie jest wart zaufania. nie mogłaś tego zauważyć. oni odchodzą, zanim to kobieta zauważy. nic złego nie zrobiłaś, on ma taką naturę, mewy krążącej przy kutrze rybackim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumbumdum
modliszka pliszka bardzo prosi o wrózbe co mnie czekaw zyciu ? kiedy poznam tego jedynego ? czy założene własny biznes co myśli o mnie pewien brunet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarina
czyli nie mam juz na co liczyć:-(..ah a naprawde wydawał się inny niż wszyscy, taki rozważny i porządny, ani pzrez hcilkę nie powiedziałabym ,ze z niego taki "wolny ptak", gdyż jest mężczyzną b. nieśmiałym i ostrożnym..może to były tylko pozory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×