Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Gość akarina
ach wróżko..zapomniałam podziękować;-) ..ale wiesz co ?Mimo wszytko mam cichą nadzije, że ten pttak pojawi sie w moim życiu choć jeszcze na chwilkę, heh..bo jak móią ""to nadzieja umiera ostatnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica R.
Wróżko inna, serdeczne dzięki za odpowiedz. Tak naprawde moje pytanie brzmi co czuje do mnie "ten drugi" i na ile traktuje mnie powaznie, a najlepiej gdybys wiedziala co on w ogole mysli :-) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssss
czemu nie chcesz odpisać nakolejne post wiem ze mozesz nie miec czasu ale jak znajdziesz to odpiszplissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandyyyyy
Dziękuję Ci wróżko:)Wróżko możesz mi na ten temat powiedzieć coś więcej. Będzie nosić uniform?To mnie zszokowałaś bo nigdy na przykład nie podobali mi się wojskowi. Będę Ci bardzo wdzęczna:):):)🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> taka umarła... nadzieja widzę problem separacji na własne życzenie. jesteś otoczona ludźmi, którzy chcą Ci pomóc ale sądzisz, że potrzebujesz innej pomocy. widzę osoby z sąsiedztwa, wyciągające do Ciebie pomocna dłoń. nie odtrącaj jej. następna karta dla jaka jest Ci przeznaczona przedstawia party wśród wesołych, życzliwych osób. oznacza to, że jeśli otworzysz się na sasiedztwo otaczających Cię osób, Twoje życie nabierze obrotów, spotkasz towarzystwo, w którym znajdziesz nie tylko oparcie ale i dobrą zabawę, będziesz bywać i bawić się, poczujesz się doceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> sandyyy nie mogę nic więcej powiedzieć, przedstawił się facet w uniformie. ubranie związane z pełnioną funkcją. może np. myśliwy a nie żołnierz ;) a myśliwy to już hobby a nie zawód :) więc nie rozglądaj się jedynie wśród zawodowców :) jest to facet z pasją. nie mogę Ci więcej powiedzieć bo zamiast otworzyć Ci umysł założę klapki na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli możesz
wróżko to powiedz mi co mnie czeka w uczuciach?Czy spotkam tego jedynego?A co z tym, który jest w moim sercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesicaaaa, wiemy z tamtej wróżby, że stary układ ulegnie znacznej poprawie, będzie silniejszy niż dotychczas. ten drugi układ, który Cię pociąga bo jest piekny, ale którego się boisz, jest odległy i jakby nieosiągalny narazie, nie daje stabilizacji, widzisz perspektywy ale gdy tylko wyda Ci się, że osiągnęłaś coś więcej, zbliżyłaś się do celu, poczujesz się odepchnięta. niestety, ten drugi facet nie wydaje się być dojrzałym emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akarina, sorry, że tak go przedstawiłam, nie bierz tego dosłownie, bo wśród wonych ptaków też są wartościowi ludzie ale nie potrafią się zatrzymać w 1 miejscu na dłużej, ciągle szukają, ciągle czekają. wolne ptaki mają tendencję do powrotu. wyciągnęłam jeszcze jedną kartę. facet ten potrzebuje rządów silnej ręki. sam w tej chwili nie wie co robić, potrzebuje instrukcji. miotają nim w tej chwili emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga wróżko: Dlaczego On nie chce ze mną być? Czy w końcu zakocham się szczęśliwie z wzajemnością? Czy dobrą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldinka, trwasz dzielnie, pomimo oporów świata zewnętrznego, jesteś osobą kształcącą się. praca, jaką teraz będziesz mieć będzie związana z komunikacją, będzie polegać na przekazywaniu informacji, przez to wydawać Ci się będzie mało twórcza. będziesz tłumaczyć czy prowadzić sekretariat, nie jest to ścisle powiedziane, jednak będziesz miała za zadanie przekazywanie treści. czy dostaniesz akurat tę pracę, o którą się obecnie starasz? jeśli jest to praca sekretarki, asystentki, związana z tłumaczeniami, raportowaniem, związana z telefonem, prezentacją, itp bo taka właśnie praca czeka na Ciebie obecnie. układ z mężczyzną, którego spotkasz będzie początowo mezaliansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi24, czy nie jesteś duszą towarzystwa, zawsze wygadana, wszędzie Cię pełno? jesteś żywiołowa i wzbudzasz w nim strach, on woli pozostać na dystans. nie pasujecie do siebie, nie jesteście w swoim typie, Ty go całkiem zdominujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli możesz
Proszę powróż mi wróżko:):)Jestem na poprzedniej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko inna po części racja z tą dominacją i tym, że nie jesteśmy w swoim typie, ale jeśli nie on to kto? Czy w końcu znajdę miłość i ułożę sobie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmll
będę z Nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwxxn
czy on przynajmniej teskni, czy wspomina, co myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarina
Wróżko, wcale nie jestem zła i nie musisz przepraszać;-) W końcu nasze żyie w dużej mierze zależy od nas i rzeczywiscie zasem aby dotrzeć do faceta potrzeba rządów silnej ręki;-)heh..a jak chce latac to niech sobie lata, jak n ie umie podjąć decyzji to straci nastepna przystań, heh no chyba, że mi sie odmieni i nim pokieruje:) p.s a moge Ci jeszcze o cos zapytac?? Dostalam propozycje wyjazdu, zmiana m-ca zamieszkania itp. cZy to suszna ddecyzja, czy sie podjac takiej zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarina
u..sorki za literówke:) miało być słuszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkarian, w kartach nie ma przeciwskazać do wyjazdu, karty są dość neutrale w swej wypowiedzi, nie ostrzegają przed niczym gdy wyjedziesz ani nie mówią, być została. zadaj dodatkowe pytanie pomocnicze, może wówczas się czegoś dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polny mak czujesz wiele restrykcji w życiu, niemoc w pewnych zakresach. następna karta przedstawia żołanierza, który po walce otrzymuje 2 medale za swe osiągnięcia. a więc na polu zdrowia walcz bo wygrasz, wygrasz podwójnie na swej chorobie. efektem walki jest to, co oczekiwałaś i coś, czego nię nawet nie spodziewałaś, ale w efekcie to, co zyskach niespodziewanie będzie ważniejsze dla ciebie niż pierwsza, oczekiwana nagroda, jakim jest zdrowie. życie uczuciowe: poparzt w przeszłość, tak zosbaczysz dotychczasowe błędy. w nastepnej karcie widzę schodzące z niebios anioły niosące pomoc. facet, który czeka na Ciebie to wielki samotnik, żyjący w własnym świecie, do którego świata niewiele osób na dostęp. na jego odludniej wyspie jest miejsce dla Ciebie. to trudne zadanie dotrzeć do niego, ale dotrzesz. a może tą drugą nagrodą żołnieża zwycięscy jest miłość, którą poznasz podczas leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna żona przystojnego męża
to ja też chcę.... mam problem z mieszkaniem dla mojej mamy.... chcemy ją przeprowadzić bliżej nas....i nic nam się w tej kwestii nie układa, jedna baby zrezygnowała dzień przed notariuszem.... inny chłop podniósł znów cenę..... już nie wiem czy to jest sens to dalej ciągnąć.... jest też inny znak zapytania, rozwój mojej firmy.... mam kontrakt terminowy na giełdzie na znaczną sumę... wszystko rozstrzygnie się w listopadzie.... czy będę mieć na rozwój firmy czy stracę praktycznie wszystko.... z tego też powodu nie chcę wkładać zbyt dużo pieniążków w mieszkanie dla mamy....boję się.... czy wróżka może pomóc w takich materialnych kwestiach i dać jakąś prognozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacjowa masz spory potencjał i odwagę. to, o czym myślisz - ze nie dasz rady, karty mówią, że podołasz wszystkiemu. gdy zaczniesz wrótce opuści Cię zapał, który będzie musiała przezyciężyć. pianista wykonujacy swą pracę to obraz przedstawiający Twój przyszły biznes - tylko rzeczy rozpoczęte i dokończone są efektem pracy, dopóki nie odegrasz swej robi sumiennie do końca, efekt będzie marny, chwil na początku, że nie dasz rady, będzie wiele. nie możesz się im poddać. ludzie będą podziwiać sukcesy ale w \'tobie panować będzie siła i strach zarazem. firma odniesie sukces, o ile nie załamią Cię przejściowe problemy. ta sytuacja spowoduje, że przestaniesz się interesować mężczynami, przedpkładając biznen nad miłość. to nie będzie Ci wystarczać i zaczneisz szukać miłości. zawieś kryształ w oknie. osoba, którą poznasz będzie tajemnicza, przedstawiona jesteś z nim jako tańcząca w świetle księżyca. coś będzie ukrywał, albo bedzie wielkim romantykiem, obie te cechy nie wykluczją się wzajmenie. czyli biznes jak najbardziej wypali, potem poznasz tajemniczego romantyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×