Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżka inna

masz problem - zadaj pytanie

Polecane posty

Andzka, takie dane urodzenia to za mało, by mówić coś o horoskopach. jeśli chodzi o wyrocznię, zaglądnęłam co masz w sercu. nie kochasz go ale boisz się, że gorzej mogłoby być gdyby go nie było. nie kochasz ale i nie wyobrażasz sobie być sama, nikogo nie szukasz. wiesz, tutaj nie trzeba dalszych wróżb. widzę Cię patrzącą przez okno przez które wpada strga światła, za oknem są ptaki, uciekające z młodymi, szukające dla nich bezpiecznego schronienia. tęsknota a czymś innym i strach, wygodnictwo, że ktoś jest i się Tobą opiekuje, to Ci nie wystarcza, ale jest Ci z tym bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytanie o przyszłość kim jesteś Ty - widzę rozczarowany tłum, który nie tego oczekiwał po aktorach. kim jest ona - widzę dzieci różnych kontynentów bawiące się razem. jest tolerancyjna, nieco dziecinna, naiwna idealistka. potwierdź lub zaprzecz, nie będę dalej patrzeć, dopóki nie odpowiesz czy to rzeczywiście jej cechy. jesli się mylę, nie wolno mi dalej patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko jeśli
możesz to powiedz mi kiedy się będę w stałym związku?Kiedy założe rodzinę?I czy będę z mężczyzną którego znam?Mam na myśli 2 mężczyzn, ale sama nie jestem pewna. Jeśli możesz to powróż mi:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwxxn
dziękuję wróżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> powróżysz mi życie uczuciowe: wkrótce ktoś bardzo odważnie wkroczy w Twoje życie. będzie to osoba, która lubi być podziwiana, dość głośna w sensie, dużo mówi, zabawia towarzystwo, robi wokół siebie duzo szumu. ta osoba jest Ci pisana jako wkraczająca do Twojego życia. finanse: tu będziesz mniej zadowolona, w chlebodawcy dość staromodni nie docenią Twoich starań i potrzeb tak, jak uważasz, że powinny być docenione. jeśli chodzi o rodziców, nie zdają sobie sprawy, jakie są Twoje potrzeby materialne, sądzą, że dużo mniejsze. w tej chwili w kwestii finansów więc nieco rozczarowań, natomiast kolejna karta mówi, iż nie jest wcale tak źle jak myślisz, lecz Twoje oczekiwania są bardzo wysokie, natomiast jeśli spojrzysz na swój standard życia obiektywnie, zauważysz, że nie jest źle, trzeba jedynie docenić to, co się ma. a karta mówi, że w sumie poza miłością niczego Ci aż tak bardzo nie brakuje, by być z tego powodu sfrustrowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekielka111
Pytanie stanardowe;-) Kiedy spotkam miłość mojego życia, a moze ona uż jest koło mnie?? A moze karty powiedza, jak wyglada, tak na wszelki wypadek, bo moze jeszcze nie zauważe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko jeśli
Proszę wróżko powróż mi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> powróżysz mi przykro mi. a w kartach, w kwestii finansów, nie było widać relacji uczuciowych (nie widziałam czy to rodzice czy pracodawcy, czy opiekunowie, mąż, itp), rozpatrywane były one w kategoriach \"starszyzny\", która \"finansuje\", przyczynia się do posiadania pieniędzy. za to widać było różnicę pokoleniową, Ci, którzy \"finansują\" czy u których zarabiasz to inne pokolenie, stąd odniesienie do rodziców. może w pewnym sensie otaczają Cie emocjonalnie troską, stąd brak wyraźnej różnicy. Migotka-> macie w tej chwili problemy z komunikacją. w uczuciach wszystko gra, tylko nagle przestaliście się dogadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minorka
wróżko- a co powiedz o moim związku? czy warto w niego "inwestować" jeszcze wiecej uczuć, czasu, nadziei i marzeń? jak postępować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko jeśli
Proszę nie omijaj mnie jestem na poprzedniej stronie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaa
wróżko powiesz mi co mnie czeka?znajdę wkońcu tą drugą połówkę? będę szczęśliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko jeśli
Wkleję jeszcze raz:):)Wróżko jeśli możesz to powiedz mi kiedy się będę w stałym związku?Kiedy założe rodzinę?I czy będę z mężczyzną którego znam?Mam na myśli 2 mężczyzn, ale sama nie jestem pewna. Jeśli możesz to powróż mi:):) Będę Ci niezmiernie wdzięczna:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co.
Brazylia sni mi sie po nocach i karnawal w Rio, kiedy tam bede realnie???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szczesliwie przeprwadze sie do nowego domu i czy zamieszkam w nim z chlopakiem, z ktorym teraz jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz... nie bede sie czepiac szczegolow, pewnie ciezko jest dokladnie przelozyc to co mowia karty. ja szczerze Ci dziekuje za poswiecony czas:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytanie o przyszlosc
Dziekuje za podpowiedz ale sam do konca nie wiem co moga oznaczac bawiace sie dzieci. Mysle ze jest idealistka osoba ktora bardzo mocno stapa po ziemi i wie czego chce od zycia. Natomiast co do mnie to tez mysle ze wiem czego chce tylko moze do konca nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnac. Prosze o dalsze wrozby. Pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżko jeśli
możesz to odpowiedz mi na moje pytania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolvampirek
proszę Wróżko, powróżysz mi również? w którą stronę mam dalej iść? na czym się skupić? czy mam szanse na spotkanie miłości , czy moze już ją spotkałam tylko nie wiem o tym? Jak sprawy finansowe? czy mój stan ducha się poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest akt desperacji, ale zaryzykuję :) Co Wróżko możesz mi powiedzieć o mojej przyszłości i moim związku ? Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
====> straszny cham.... sluchaj, a nie mozesz czasem potraktowac czegos z lekkim przymrozeniem oka?:p przeciez nikt sie z mostu rzucac nie bedzie jak cos zle wyjdzie... a pozatym dosyc pozytywnie to wyglada jak do tej pory...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia burza
Wróżko, czy mężczyzna, którego kocham z z którym chce być, kocha też mnie i zdecyduje się na związek ze mną, czy tęskni i myśli o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaszczescia
czy bede miała chłopaka o imieniu krzysiek w wieku 20 lat ? on mi sie bardzo podoba ale my sie nie znamy ale mam zamiar go poznać w tym tygodniu czy ja mu sie spodobam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×