Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

Gość przyglądacz
No przeciez wszystkie tu osoby sa dorosłe i dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trzeba dodac ze wszystkie najmadrzejsze wyksztalone i wszystko wiedzace:) pozazdroscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
"Plusem młodych matek jest to, że często , kiedy dzieci podrastają wygladamy na ich siostry, a nie mamy I to niektórych boli Jak maluchy podrosną, same zobaczycie, jak wygladają mamusie odprowadzające dzieci do przedszkola. My na ich tle promieniujemy młodością, optymizmem, zadowoleniem. A one cóż... stare, zgorzkniałe baby... I to tym się najbardziej nie podoba, że młode kobiety mają dzieciaczki " Ten argument rzeczywiście mnie przekonał, młody wygląd mamy to koronny argument, bardzo dojrzałe podejscie do sprawy. Jezzzzzeli ty rzeczywiście masz 32 lata, to mnie rozwalasz zupełnie, bo jednak moge jeszcze zrozumiec taki sposób myslenia u dziewczyny nastoletnie, ale u KOBIETY? Załamać sie można. I co masz 32 lata, dziecko urodziłas w wieku 22, czyli teraz ma 10 lat. I ty uwazasz, ze odchowane, i najwieksze problemy masz z głowy?, no wybacz załąmałam sie twoim mysleniem kompletnie. Tu juz nie ma nawet co komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm powtarzam wiec ze to nie byl argument ani plus ciazy w mlodym wieku tylko zwykla pogadanka ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyc sie czyms trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę zrozumieć jak kobieta, która jest matką, może tak obrażać inną, która również nią jest? To nie jest obrażanie? Przeanalizujcie swoje wypowiedzi, są poniżej przeciętne. Moje Drogie Starsze Panie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsz panie w wieku 24
lat, weż sie zasanów bo to już nie jest śmieszne wrecz mnie przerażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię przerażam? Niby czym??? Fakt. masz 24 lata a uważasz się za taką strasznie dorosła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsz panie w wieku 24
starszą panią to można nazywac kobiete która ma trochę wiecej niż 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CAmomille
"Jak maluchy podrosną, same zobaczycie, jak wygladają mamusie odprowadzające dzieci do przedszkola. My na ich tle promieniujemy młodością, optymizmem, zadowoleniem. A one cóż... stare, zgorzkniałe baby... " No własnie jak jedna matka moze tak mowic o innej matce, powinno być wstyd?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umiesz czytać ze zrozumieniem?? Ja pisałam \"Panie po 30stce\" uuuuu. jednak radze wrócić do podstawówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 lat i wcale nie czuje się dzieckiem. Pracuje, utrzymuje się sama. Fakt! rodzice pomagają. ale oni zawsze pomogą. czy teraz, czy za 20 lat. Dajcie spokój, bo naprawde żałosne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja tez napisalam:) ciesze sie ze moja mama nie jest jak twoja:) zal mi was obu:( brak kultury i nie umiecie sie zachowac.widac moja mama urodzila jak byla mloda ale byla do tego dosc dojrzala.twoja chyba nie dorosla do tego.i ty chyba tez nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsz panie w wieku 24
Idę stąd bo mi żal waszego toku myślenia. Zresztą o czym ja dyskutuję z takimi jak wy, szkoda słów, zal tylko dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zawsze robilam po swojemu i nie bralam z nikogo przykladu:) ale co tam...ty i tak jestes najmadrzejsza i wszystko wiesz lepiej :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle ze
a jaki dałaby przykład jakby tak wcześnie nie zaczeła eksperymentow z seksem, albo przynajmniej potrafiła sie zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a JA MYSLE ze moja mama nie ma z tym nic wspolnego:) to ja jestem w ciazy nie ona wiec po co ja obrazac i mowic zle na jej temat ? nie rozumiem wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale my przeciez wiemy ze wy wogole jestescie zarabiste super madre wyksztalcone ....hahahaah poprostu skarb dla narodu..nic tylko gleboko zakopac :)pozdrowki dla wszystkich wspanialych madrych kobiet PEACE :) hahahahah a ja w tym czasie lepiej pojde umyc okna ..ponoc smiech to zdrowie ale i co za duzo to nie zdrowo buehehehehehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie napisalam ze mam 22 lat. mam 20. na tym topiku pisalam to już chyba kilka dobrych razy. Niunia. zrobiłaś błąd. ale jestem pewna, że jakby któraś z tych dziewczyn, które są w ciąży, zrobiły taki sam, to byś je pojechała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę tego zrozumieć jak można tak obrażać innych. ale to chyba naturalne dla polaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne tak. i naprawdę nie potrafię zrozumieć, jak można być tak wylgarnym. Owszem. wpadły. nie zabezpieczyli się. Ale nie wydaje Ci się, że właśnie taki mamy świat? wszędzie tylko seks i seks. a mało się mówi o zabezpieczeniu. mnie mama nie uświadamiała jak to się robi, i czym się zabezpieczyć. i nie mam do niej żalu, bo gdyby mi mówiła, coreczko nie wolno tego i tamtego i napewno by mnie do gina nie zaprowadziła. ich sprawa. naprawdę skończcie. i dajcie im spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pomyslałaś, że nie musi biegać po mieście tak jak inni? sama piszesz, że ma noge krótsza, rurke w krtani, moze spedza inaczej czas ni z Ty. może faceta nie ma ze swojego miasta, a jak jest u niej, to nie wychodza do baru, czy gdzies. o cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 21 lata. tak. obliczyłam . zgadlam??? to jesteś rok odemnie starsza. i ja dla cebie jestem gowniara>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leb a nie lep hahaahahah
to moze napisz od razu ile masz lat anie podajwesz jakis nedzny przedzial. pisz czytelniej poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma faceta z naszego miasta, ale obecnie pracuje dalej i widują się raz na tydzien, czasem na 2 tyg. i jak wroci do domu, to sie soba nacieszyc nie moga i czasem tak jest ze przez caly weekend sa w domu i nigdzie nie wychodza. i też moze nikt ich nie widziec, i nie wiedziec, ze ona ma kogos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×