Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

Gość black queen
powiem tyle. co was sie czyta to jedna od drugiej madrzejsza.wszystko wiecie najlepiej.kazdego znacie kazdemu powiecie jaki nie byl nie jest i co go czeka.a tyle w tym prawdy ze ho ho. nie jedna z tym 19 letnich czy 20 letnich mam ma wieksze pojecie o zyciu niz wlasnie wy. nie jedna madrzej pisze nzi wy .kim wy jestescie wogole by oceniac innych ludzi >KIM? Dla was kazda 18 latka jest taka sama. A to jest gowno prawda.Nikt nie jest taki sam. Jest duzo ludzi kazdy ma swoje problemy i przezycia ale to nie powod by osadzaj i mierzyc jedna miara.wiec nie chwalcie sie chociaz swoim doswiadczeniem zyciowym dojrzaloscia czy wyksztalceniem.Nie rozsmieszajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tobie tak zycie ustalilo pewne normy,jesli sie od nich odbiega oznacza to wypad z kregu NORMALNEGO zycia edukacja,praca,rodzina a nie rodzina i zasilek pelno jest ludzi po studiach ktorzy nie moga znalesc pracy,to jaka szanse maja te matki???? dosc ze jestesmy ubogim krajem,to jeszcze tworzymy sami ubogie spoleczenstwo...to jest irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dzieci
My kiedyś na te dzieci damy - na zasiłki, na opiekę itd. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
znalezc a nie znalesc irytujace jest wlasnie zachowanie ludzi ktorzy nie rozumieja ze inni maja inaczej.nie szanuja tego i uznawaja sie za lepszych. to jest irytujace.ze czlowiek czlowieka nie szanuje ! Nad tym moze czas sie zastanowic a nie jak dokopac mlodym matkom >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mogę po trochu z boonitą zgodzić bo naprawdę nie wszyskie 18 latki są dojrzałe ale to zaraz nie można powiedzieć że wszystkie....Ja miałam w klasie taką koleżanke której mama nawet w liceum śniadania do szkoły szykowała bo ta jak sobie sama przygotowała to pożal sie Boże...ale teraz mówię na serio ...po czym jakiegoś dnia przychodzi do mnie i mówi że może być w ciązy i że mam z nią lecieć do ginekologa po tabletki żeby czasem nie zaszła.Szczęście dziewczyna miała bo nie zaszła...ale ja po tym co z nią przeżyłam ten cały stres ja się bardziej obawiałam niz ona...to strzeż mnie Boże od dzieci przez parę najbliższych lat....I zgodzę się że niektóre nastolatki są całkiem bezmyślne a najbardziej (ale znowu nie wyszystkie mówię NAJBARDZIEJ) te które od rodziców miały całkowicie wolną rękę mogły robić co im się żywnie podobało tak jak ta koleżanka właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie za lepsza nie uwazam,to pojecie wzgledne,nie wymieniam co mam a czego nie,nie licytuje sie,,,wytykam tylko wedlug mnie i tylko mnie glupote mlodych dziewczyn DENERWUJE MNIE INFANTYLNOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
a mnie wkurza to ze kazdy jest ponad kazdym. Niejedna kobieta ktora urodzila pod 30stka ma gorsza sytuacje materialna niz mlode matki.Nie kazda mloda matka bedzie zyla w biedzie jak to wy twierdzicie. Sa starsze matki za ktorymi tak stoicie a one nie potrafia czasem zadbac o wlasne dziecko.nie maja pieniedzy by poslac je do szkoly i kupic ksiazki.Nie kazda matka ma odwage urodzic i wychowac dziecko.wyrzucaja je na smietnik albo zostawiaja w szpitalu.To chwalicie?? A co podatkow wole zeby szly na dzieci ktore tego potrzebuja niz na utrzymacie pedofilow w wiezieniu ! zastanowcie sie co wy gadacie wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego wynika ze
dziewczyny maja sobie pojsc w sina dal z wlasnego tematu, bo WAS denerwuje ich infantylnosc??!! wrzuccie na luz, madralinskie i wyjdzcie, niech sobie pisza, bo to IM jest potrzebne zalozcie sobie temat 'w kolko macieju' i dosrywajcie tam mlodym, glupim, puszczalskim, nieodpowiedzialnym itd, bo tu to juz na chamstwo zakrawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pedofili,to do rzadu z tym,wiadomo ze nad dziecmi kazdy sie zlituje...dzieki bogu rosja jeszcze nie jestesmy i nie obstawaj juz tak za matka 18letnia niemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKAPIOR
Una ......., Ty jestes naprawdę mądra dziewczyna, to co mowisz świadczy o Tobie jak najlepiej. Ty dziewczyno czujesz świat, czujesz życie, potrafisz wyciągac wnioski i używasz głowy do myślenia co nie jest często przypadłością. To prawda, ze nie kazda 30 latka ma warunki n a dziecko, takie sytuacje też się zdarzają, ale tym bardziej nie bedzie miałą takich środkow 18 latka, bo niby z skącd ma mieć? . Niesamodzielna 30 latka to ewenement, dla wieku 18 lat to standart. To nawet nie 90% zaleznych materialnie od rodziców 18 latek, to będzie 99%. Ten 1% zarabiających nastolatkow moze i jest i to wszystko. A prawda jest taka, decyzja o powiększeniu rodziny powinna byc prywatną sprawą małżeństwa, ale sprowadzajac to dziecko na świat biorą za niego odpowiedzialność i to do końca życia. Powinni więc to być połączone z całkowitą niezaleznoscią finansową. Jezeli jest inaczej to nie mamy o czym mowic bo jest to gówniarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety młodzi ludzie myślą że z chwilą przekroczenia 18 roku życia i dostania w ręce dowodu osobistego mogą wszystko...nic bardziej mylnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakapior-nie wiem czy mam ciebie brac na powaznie? troche ironia mi zalecialo...choc kontynuacja postu jest na czasie \"DDDD ze tez i tak obroce to w mlodzienczy ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer bonita masz dopiero 22 lata, życie jeszcze zweryfikuje Twój światopogląd 20 razy, uwierz mi. A o życiu , doświadczeniu życiowym mogą sie wypowiadać osoby, które mają własne rodziny, pracują, płacą rachunki, bo znają to z doświadczenia własnie. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i Tobie też nikt go nie broni, ale czasem trzeba troszkę przystopowac w swoich osądach. Nie można się wypowiadać o czymś, czego się nie zna i umoralniać innych, przeżyj troszkę życia wtedy porozmawiamy. Piszę to całkiem serdecznie i bez uszczypliwości, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pisze o niklym doswiadczeniu zyciowym tych mlodych pan-oczywiscie stawiam wszystkiepod jeden mur...przepraszam ale na prawde m isie w glowie nie miesci zeby brac taka wielka odpowiedzialnosc na wlasne barki,ja po prostu naogladalam sie wielu nieszczesc,a wczesniej byly wlasnie rzucane takie same hasla typu PRAGNELISMY,KOCHAMY SIE itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmmmmmmmmm
ktos tu napisal ze nie wystraczy rodzic bo ma sie ochote tylko trzeba miec warunki tak najlepiej podac je tu wy ocenicie czy faktycznie one istnieja :-( bo wy jestescie namadrzejsze i tylko wasze zdania sie licza bo jestescie strasze i zawsze czegos wam brakuje same z siebie robicie "stare" w wieku 23- i dalej bo zachowujecie sie jakbyscie staz zyciowy mialy co najmniej 50-letni mowicie ze nie ma czego pozazdroscic(dziecko w mlodym wieku) a wam jest czego? latania po dyskach, uganiania sie za facetami i imprezowaniu bez przerwy bo na nauke kazdy znajdzie czas jak ma checi czy ma 18 czy 28 lat moze im sie to znudzilo co? wyrosly z tego i postanowily siegnac dalej a wy bedziecie sie ciagle klocic o to samo co was interesuje jakas pani x z dzieckiem?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer bonita, ja wiem że takie tragedie mają miejsce, i nie pochwalam tego, ale na tym topicu są mamy młode, które świetnie dają sobie radę, kochają swoje dzieci i zapewniają im wszystko bo mają do tego warunki, a mimo to są obrzucane błotem i wyzywane przez inne osoby, które moim zdaniem nic sobą nie reprezentują, absolutnie nic. Nie żyjemy w ciemnogrodzie, a tu padają własnie temu podobne wypowiedzi, i to pisane takim stylem że aż kują w oczy. Jak to czytam to autentycznie wstydzę się za tych ludzi, po prostu sie wstydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie na swoj temat: kto najpozniej urodzi dziecko i wyjdzie za maz bo jak narazie dyskutuja same bezdzietne \"panny\" no jakbysmy mialy tak z was brac przyklad to dziekuje.... (nie mowie tu o wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dzieci
Tak jak młode mamuśki, uważające moje przyszłe dzieci za biedne (bo nie będę wyglądała jak ich starsza siostra :D ) tak ja uważam za biedne te dzieci zrodzone z 18 i 19 latek bo one sa dojrzałe i żyjące na garnuszku własnych rodziców. Współczuje i tym dzieciom i rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne dzieci
Evi ty nadal nie rozumiesz. To wyłuszcze ci tak dosadnie - dzieci rodzi się wtedy, kiedy ma się warunki do tego, kiedy ma się wykształcenie, wlasne mieszkanie, kiedy jest się odpowiedzialnym za siebie i za dziecko (nie babcia!). Ty chcialabys dla swojej corki takiego losu - rodzenia dziecka w wieku 19 lat? Zamaist studiów? Lepsze pieluchy niż rozwój twojego dziecka? W pieluchy zdązy wpasc a co z rozwojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ty jestes bardziej pusta \"panna\" :) wiesz ja mam szkole skonczona, meza, dziecko, wlasny dom a ty co masz???? nie odpowiadaj lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaaaa
życie przed sobą ma dziewczyna, przyszłośc, świat stoi przed nią otworem, mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
marna zawodowke ? ludzie po tym predzej dostaje sie prace niz po studiach ! niestety w dzisiejszych czasach najwazniejszy jest zawod!! poza tym co was to tak wlasciwie obchodzi to wszystko zalozcie sobie swoj topik iw ypad wszechwiedzace kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
a ty do czego dojdziesz swoja praca? no powiedz szczerze do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylaaaaa
Na dom nie zarobiła, bo jest wynajmowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na budowie nie pracowalam przy nim :-P swoja praca nie, tak czy siak czepiacie sie wszystkiego zazdroscicie czy co? ze ktos nam pomog??? mam to co mam, zycze zeby kazda mloda mama miala tak dobrze bp wy tylko oceniac potraficie nic wiecej, wam zawsze bedzie czegos brakowalo dobrze ze ty masz takie \"idelane\" zycie i wszystko sobie zawdzieczasz a rodzice zlotowki nie dorzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black queen
skad wy wiecie co wy bedziecie mialy za pare lat?? skad wy wiecie? najlatwiej jest krytykowac i wytykac ludziom popelnione bledy.patrzcie na to co WY macie a nie co ma ktos.i cieszcie z tego.bo czlowiek ktory sie nie umie cieszyc ze szczescia innych nie bedzie nigdy tak naprawde szczesliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×