Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meeeeeeeeeeeeeeee

19-letnie mamusie są tu????

Polecane posty

winogronka a Ty tez tam sie udzielalas bo nie pamietam :( a skad mnie pamietasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podaj mi tylko date ostatniej @ a powiem Ci w ktorym naprawde jestes tygodniu :) ja tam wpisze (to sie wpisuje w ta 2 rubryke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udzielam sie,ale tez planowalam rok temu dziecko:)nawet myslalam ze jestem w ciazy hehe:) no,ale wyszlo tak a nie inaczej...;)ostatnio znowu czesto poruszany jest temat dziecka wiec kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa z makiem masz rację :-) One wszystkie sprowadzają to do patologi, mają bardzo płytkie spojrzenie na świat. Żal mi takich ludzi, sami nie wiedzą o czym piszą. Mi się wydaje że to są młode osoby, bo przecież dojrzała kobieta nie zawracała by sobie głowy i nie wypisywała by podobnych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny musisz byc w 12 tygodniu juz podaj date ostatniej @ i sprawe rozwiazemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokossanka
Figa zmakiem załujesz, ze tak pożno. Ja urodziłam, w wieku 24 lat i żałuje, ze tak wcześnie. Wiesz to jest poplątane, fizycznie jestesmy gotowe do ciązy wczesnie, psychicznie dojrzewamy wolniej. Ja teraz juz inaczej podeszłabym do macierzyństwa. Wiesz to jest troche jak z seksem, mozesz zacząc uprawiac go w wieku 16 lat, ale prawdziwa przyjemnośc osiągasz z tego jednak trochę póżniej. Niewiem czego załujesz co niby stracilaś?, ja z persektywy oceniam, ze nie ma potrzeby sie spieszyc. Tym bardziej, ze musisz miec swiadomosc tego, ze dziecko to obowiązek juz do końca życia. zadne tam takie, ze odchowasz i wezmiesz sie za COS." Małe dziecko mały kłopot, duże dziecko duży kłopot". To bardzo życiowe przysłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mi sie porobalo jak mi lekarz mowil ze to bedzie 9 tydz a ja zrozumialam ze 9 na nastepnej wizycie akurat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mialo byc koncowka 13 tygodnia bo 12 tygodni skonczonych i 5 dni 13 tygodnia wiec koncowka 13 a poczatek 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokosanka, ale to Ty żałujesz że urodziłaś tak wcześnie, figa z makiem nie jest Tobą. Każdy jest inny i ma inne potrzeby. A czego żałujesz konkretnie, co straciłaś przez to że urodziłaś w wieku 24 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokkosanka - jak widzisz - ile kobiet, tyle opinii. Ty załujesz, ze za wcześnie, ja załuję, ze za późno (instynkt macierzynski obudził sie u mnie bardzo wcześnie, ale strach opóźnił wszystko). Uważasz, ze każda 19-latka nie jest gotowa do bycia odpowiedzialna i mądrą matką? Poczytaj sobie te młode dziewczyny - one są madre i mają swiadomosć tego, ze dziecko ma się do konca zycia - i nie jest to tylko obowiązek i kłopot. Szkoda, ze tak myślisz. Jak widać niektóre kobiety w ogóle nie powinny mieć dzieci. Młode mamy mają więcej radości w sobie i cieszą się z posiadania swoich maluchów - to jest topik dla takich mam! Nie dla Ciebie, ani dla mnie. Odezwałam się, bo wkurzają mnie takie głupawe posty \"madralińskich\", którzy uważają, ze mają prawo do krytyki każdego, kto jest innego zdania lub nie postępuje wg jego zasad. Pozdrawiam młode mamy ostatni raz - bo spadam na swój topik :-D Czasem się odezwę - jeśli można, bo miło mi się Was czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka2222
Pisalam wczesniej, ale widac modern usuwa nawet normalne wypowiedzi :p Wiec jeszcze raz: Zycze Ci duzo szczescia i pociechy z maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem ja też się tu udzielam żeby pomóc im troszkę odpierzeć ten atak. Dzielne z nich dziewczyny, dają sobie świetnie radę i oby układało im się tak dalej, a wszystko na to wskazuje. Pozdrawiam Was dziewczyny i Wasze dzieciaczki. Co jakiś czas będę Was odwiedzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka2222
To bylo do Evi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisienkaaa
nareszcie spokoj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze.niech ktos zrobi tu wreszcie porzadek:) ide pozmywac i na spacerek z psem.dobranoc dziewczyny:) Evi ucaluj bobaska:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
una mujer bonita, już dobrze, daj już im spokój, niech sobie wreszcie spokojnie porozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×