Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Ojej aż czuje presję i boję się zawieść wasze oczekiwania;) Szłam sobie dziś spokojnym i zrównoważonym krokiem do pracy wpatrując sie wprost przed siebie. Nagle z naprzeciwka ujrzałam bardzo przystojnego mężczyznę, miał żywo poruszające się lazurowe oczy i długie, ciemne kręcone, jedwabiste i mieciutkie jak kaczuszka włosy. I już, już bym się zakochała, już uruchomiłam w sobie wszelkie odruchy kobiecości aby go uwieść ale przezornie spojrzałam w dół ... a tam, hmm to było niesamowite. Na stopach miał japonki :classic_cool: spod których widać było dwa ogromne ale to ogromne duże paluchy. Rozchodziły się w przeciwnych kierunkach (tzn. do siebie), prawie stykały się łebkami ... i tak sobie pomyślałam że to może być oznaką samotności, niedostępności, bo która niewiasta odważy się rozewrzeć te paluchy i dostać się do ... serca tegoż mężczyzny .... Może macie jakieś pomysły jakby tu przedrzeć się przez tą przeszkodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe było też to, ze mimo niezaprzeczalnego defektu, jakim są dwa gigant paluchy, starał się je uatrakcyjnić. Otóż na każdym z paluchów były po trzy długie, kręcone włosy, które nieodmiennie przypominały te na jego głowie. I tak się zastanowiłam czy kręcą mu się naturalnie, czy może co wieczór zakręca je na papiloty i rozmawia z nimi jak z kwiatkami aby szybciej rosły? I co ile je strzyże gdyż nie zauważyłam rozdwojonych końcówek, hm to chyba na zawsze pozostanie jego słodką tajemnicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno oznaka jego wrażliwości.... pomyśl jeśli jego włosy są kręcone i miękkie jak kaczuszka to jakie muszą byc na całym jego delikatnym ciale....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pogilgać go w ta słodką przestrzeń między dużym a środkowym palcem, wtedy w ruchu obronnym odchyliły by się od siebie niczym wrota ukazujące tajemniczy skarb narodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dla każdego włoska na ciele ma osobny papilot. Myślę że ma je w różnych kolorach, jeden czerwony niczym wnętrze słodkiego arbuza, drugi biały niczym suknia ślubna obleczona na nie skażonej grzechem dziewicy, inny zaś soczyście zielony niczym kolor aromatu unoszącego się z nie pranych nigdy skarpetek pucia :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie, przejęłyśmy jego moce twórcze, są teraz w naszych niecnych rękach HA HA HA :P Też uwielbiam japonki, a moze też zapuścimy sobie takiewłochy, nie uważasz że to bedzie wygladało bardziej sexi niż takie łysole? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie! wtedy kazdy facet bedzie sie zastanawiał czy aby nie uzywamy papilotów i w jakim kolorze... pobudzi to twórczą wyobraźnię kazdego samczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez łapy
Listku dlaczego taka mina? Romans to romans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem tak jak obiecałam i opowiem Wam dziś moją historię Jak juz wiecie, wczoraj wybrałam się do miasta.Zmęczona chodzeniem po sklepach postanowiłam usiąść w pobliskiej kawiarence napić się kawy i odpocząć. Kiedy weszlam moim oczom ukazał się mężczyzna.Spojrzał na mnie i delikatnie się uśmiechnął, tak trochę nieśmiało i zalotnie. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze jak tak patrzył to opuszkami prawej dłoni delikatnie uderzał w blat szklanego stolika.Od razu pomyślałam o zimie i o lodowisku,że ten blat to taki właśnie chłodem bijący lód. Wspaniale to wyglądało bo zimno stolika kontrastowało z ciepłem jakie emitowało od nieznajomego mężczyzny."Chwila, chwila", pomyślałam.Przecież on tymi swoimi zgrabnymi i długimi palcami muska stolik w takt muzyki, która wydobywała się z pobliskiego głośnika. I tak sobie pomyślałam , że na pewno marzy teraz ,żeby ze mną zatańczyć,że ta chęć tańca ze mną jest w nim tak silna ,że nie może nad sobą zapanować. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że koniecznie chciał z tobą zatańczyć i w ten sposób sygnalizował ze porwie cię w gorące tango.... a chłód stolika? on w ten sposób dał ci do zrozumienia , ze ma dwie natury zimną i gorącą.. i na pewno ma w tygrysią na turę w sypialni :classic_cool: czołem załoga!🖐️ PS. a jakie miał palce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no palce miał takie bardziej smuklejsze :D tak uderzały w ten blat jak fale uderzają w skały tak delikatnie ale z ogromną siłą jednocześnie. Miałam wrażenie ,że odgłos jaki wydostawał się od tych uderzeń czułam w każdej części mojego ciała :D wydobył ze mnie najskrytsze odruchy kobiece zaczęłam kołysać się i wyginać śmiało ciało :D wiedziałam, czułam,że to coś wielkiego,że zaraz poczuję się jak w bajce o królowej śniegu i nasze ciała zatańczą na lodowisku, że lada moment zacznę robić piruety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy miał takie bardziej czarniejsze i błyszczące jak blat tego stolika i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że pod stolikiem było bardzo dużo piasku tak jakby chwilę wcześniej wrócił z jakiejś ciepłej plaży, a skóra jego też wyglądała tak jakby słońce gładziło go swymi promieniami dość długo.Jakie było moje zaskoczenie kiedy zobaczyłam ,że skarpetki, które miał na sobie były z dwóch różnych par.Niby takie same ale jednak delikatna różnica koloru, pomyślałam,że to niemożliwe, że się pomylił aż tak bardzo, a może jedna z tych skarpetek bardziej wystawiona na słońce po prostu wyblakła. Sama nie wiem, co o tym myślicie? Najdziwniejsze było też to, że do tych skarpetek miał założone japonki. A wyglądało to tak , że wbił skarpetki między duży paluch a ten obok, żeby buty mu nie spadły. Byłam tym zdumiona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpetki z dwu róznych par wytłumaczyć można tylko wielkim jego roztargnieniem, czując bowiem iż spotka tego dnia kobietę z którą przetańczyć chciał bedzie życie, od rana głowa jego unosiła się w chmurach. Japonki jako buty lekkie a jakże seksowne wdział aby kobietę tę oczarować symetrią równie szczupłych palców u nóg. Podrygiwały one także w takt słyszanej melodii? Tylko takie wyjaśnienie znajduję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×