Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

🖐️ Nie załamujcie mnie:o zwłaszcza z tym podziwem:D japonka--------> koszula w kartę....może opinać muskularną pierś przystojnego robotnika budowlanego który pracuje pod moimi oknami. Koszula jest czerwona w czarną krate i ten dobór kolorów na pewno świadczy o wrodzonej wrażliwości tego przystojnego meżczyżny. O tym że w jego głebi czai się ogień i ciemne siły....i tak patrząc na niego, na tę siłę i ogień można.... Jak mi pomożecie to może jakoś to pociągnę:o nie potrafię być trollem, nazwijmy rzecz po imieniu, bardziej nadaje się na pogromcę trolli.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja tez bardziej nadaję sie na pogromcę trolli :D no więc owa koszula... muskularna klata opięta koszulą w czerwoną kratę.. odzwierciedla mroczne siły drzemiące w jej właścicielu..... kazdy czarny guzik jest kolejny stopniem do piekielnej rozkoszy.. jak sie bedzie odpinac jeden po drugim coraz blizej bedzie sie w wizualnym raju. pod warunkiem że ów młody robotnik mył się rano:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później to mozemy na węch łowić prawdziwych samców:O :D U mnie zaczeli pod blokiem elewację budynku robić. Będą mnie budzić rano stukajac mi w okna sypialni. Bo nie mam rolet :classic_cool: co w takiej sytuacji zrobic? udawać ze nie widzę? czy ewakuoać się ze spaniem do drugiego pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonka-----> ale ile się będzie działo:D elewacja to nic, u mnie robili piony wodociągowo-kanalizacyjne:o Musiałam wykorzystać na to urlop (3 tygodnie) bo musiał ktoś być w domu i zasadniczo nie zamykałam drzwi bo wlatywali co 15 minut żeby coś tam zrobić:) a w chacie demolka total:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresywniejsza-------> A może to prawda, może prawdziwy samczy zapach ma zasygnalizować mi że pan taki chce wydobyć głęboko we mnie ukryte kobiece odruchy? Spowodowac drżenie serca? Osłabić mą niekobieco silną wolę i sprawić abym przełamując wrodzoną kobiecą skromnośc odchyliła delikatnie połę czerwono-czarnej koszuli i pogilgała prężące się tam mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze przyniósł ci cukierki znaczy ze jest słodki i romantyczny... a jednoczesnie męski... przyniósł piwo - symbol męskości i pewnie jeszcze w butelkach... a cukierki? to znak ze lubi byc słodki.. pewnie chciał byście razem possali jednego cukierka:P wymienili się nim... on najpierw zataczałby na cukierku małe kółeczka jezykiem a później chciałby byś zrobiła to samo:P nie wierze ze to piszę :O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresywniejsza------> Ty go po prostu na kolana powaliłaś, on z wrażenia zamiast rzec :\"Pani, bądź mą ukochaną na wieki, tu w darze przynosze ci słodycz która nie dorównuje Twojej lecz nie znalazłem nic co by bardziej dorównywało słodyczy Twej powabnej postaci \" po prostu z tym piwem tak. japonka-----> nie martw się, ja też czasami nie mogę uwierzyć w to że to piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podobał ani jeden ani drugi :D ja nie wiem co taki facet ma w głowie :o pewnie mial nadzieje ze powiem \" panie, daj pan spokoj z tym piwem chodzmy od razu do sypialni \" :o ze zrobię mu dobrze i on sobie pójdzie do Sygrydy:o :D tylko wczesniej skoczy po kolejne cukierki :D wizualne standardy unijne? Ci moi nie spełniali podstawowych norm estetycznych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, moi jak przychodzili rano to estetyczne spełniali tzn. czyści byli i nawet nie tacy jacyś specjalnie oblśni, farta miałam:D Ale cukierków żaden mi nie dawał:o tylko kibelek wyminieali trzy razy:D może to z uczucia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się też zwierzę: kiedyś jak mi remontowali mieszkanie to też łazili po całym domu. Kiedyś sobie słodko spałam kiedy nagle obudziło mnie wrażenie, że coś się na mnie gapi. Otwieram oczy, a tu nad moją głową wisi robol (ani unijne standardy ani walory estetyczne nie wchodzą w grę:O) i budzi mnie słowami: panienka wstaje, 8 już, szychta się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×