Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

Japonka czuje w głebi duszy ze rozumiesz mnie bez słów..odkrywasz mnie jak talie kart, jedna po drugiej..niedługo prawie bedzie As ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz jak chcesz na ostro czy miło ? czy i tak i tak ? bo ja lubie piersi z kurczaka w ostrym sosie i łagodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź sobą Pucio, nie patrz na to jak ja chcę, tylko ja TY chcesz. Jesli mnie nie lubisz mów mi to prosto z mostu, nie obrażę się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety to takie delikatne stworzenia jednak jaka potezna siła w nich drzemie...!!! za kazdym razem ujmujace....uchwytne jak córka wikingów która by nawet piersia zabiła pewnie...z połobrotu..ale moge sie mylic....od razu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam sie tak pociac przez Ciebie ale za to bedziesz miała trudne zadanie do wykonania...które bedzie bardzo bardzo miłe i słodkie dla Ciebie ale je tak szybko nie zdadze bo znajac Ciebie nie zdobedziesz sie na taki ostry krok wzgledem mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fascynuje mnie temat darmowych piersi z kurczaka Pucia... czyżby Pucio faktycznie zajmował się hodowlą kur? czy na swojej wsi cichaczem podkrada je słodkiej sąsiadce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczku...Na to pytanie jest bardzo prosta odpowiedz..jednak nie odpowiem Ci teraz...mógłbym ale nie chce...dlatego ze za odpowiedz na to pytanie jest przewidziana dla Ciebie słodka nogroda.bardzo słodka ...ale odpowiedzi nie wyjawie bowiem chce aby temat piersi z kurczaka został pominięty teraz...mamy ważniejsze reczy jest poranek dzien drugi tygodnia..deszcz pada...dlatego przesyłam słoneczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... odsłoneczniam pozdrowienia :) jednego nie rozumiem: Ty odpowiadasz na pytanie a ja zgarniam nagrodę? :D:D:D fajnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Japoneczko 🖐️ jak Ci się dzień zaczął? Ja siedzę, piję kawę i staram się nie patrzeć za okno, gdzie deszcz i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pucio ryczę ze śmiechu po twej literówce :D:D:D a dzionek się ladnie zaczął, słońce świeci, szkoda ze u was pada. Idę sobie kawkę zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×