Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

a ja dzisiaj mam niesamowitą ochotę spędzić caluteńki dzień pod kołdrą, bez żadnych spacerów po deszczu, a już na pewno nie z dziewczyną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszą kawę robi Valkiria. Poczekaj chwilę, ona na pewno Cię poczęstuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym równiez spedzic dzien pod kołdra na zabawach i harcach ...chciałbym sie bawic w harcerskie podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście już wyrosłam z \"harców\" pod kołdrą i teraz głównie uprawiam pod nią sex lub śpię. Ale nic się nie martw Puciek, może i Tobie kiedyś będzie dane zakosztować tych wspaniałości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn Pucio lubi spać w skarpetach, które sięgają jego kolan. Albo lubi się gonić pod kołdrą z Banderasem. Albo lubi w łózku rozpalać ognisko. No i obowiązkowo śpiewać piosenki o drużynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Listek cóż za cięty języczek z rana. Piosenki o drużynowym? hmmm... w sumei jakby drużynowy wyglądał tak jak ten pan z mojego filmiku..... ;)to mogłabym pośpiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek ale mi dopiekłas....tak na poziomkowo...czułem sie tak jakby sie do mnie ładna dziewczyna uśmiechneła...z westchnięciem...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie wszyscy mój nie najlepszy humor, ale nie mogę patrzeć na tą pogodę. Poza tym niewyspana jestem strasznie. Obiecuję się poprawić. Z chęcią zjadłabym tą drożdżówkę Sygrydy. Na pewno by mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano kobieta budzi sie przeszło jedna godzine....dlatego trzeba cos z nia wtedy robic aby nie umiała rozróznic czy to jawa czy sen ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pucio przykro mi, że musisz do swoich ekperymentów wykorzytywać nieświadome kobiety. Powinnam być dwa tygodnie na diecie, ale nie dałam rady i już w sobotę jadłam normalnie. Nic mi nie jest, więc chyba będę żyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek okazuje sie ze jestest niewyobrazalny Łasuch prawda to ...nawet nie próbujmy pytać ja ile ma cm w pasie...? To juz nie jest mały listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Puciek Puciek, to że mam ochotę na drożdżówkę to znaczy, że w pasie muszę mieć 120 cm? :D:D:D mam 64 w pasie :D:D:D i nie jestem raczej łasuchem, jadłam normalnie znaczy: nie biszkopty i sucharki tylko bułkę z serkiem i kawunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×