Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***Japonka***

niebieskie oprawki okularów przeciwsłonecznych

Polecane posty

🖐️ Napije sie z wami kawy bo tu u mnie nudno i smutno, nikogo nie ma bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama miała śródstopie złamane.... i też od razu proponowali gips lekki... ale jak zaśpiewali ile to szczęka opadła - 500 zł... - ceny są chyba ustalane na zasadzie - bo tak nam się podoba.... a dla emerytowanej nauczycielki to jest porażająca kwota... została przy zwykłym gipsie za free..... oj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo \\_/D czyli filiżanka albo |_|D kubeczek.... kawusi rzecz jasna ja już po - ale nadal usypiam... a teraz sesja spotkań, więc albo usnę, albo się dobudzę..... znikam... na razie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
me_36--------> To gdzie to było i kiedy???? Ja za całą kończynę zapłaciłam chyba 260zł, czy coś koło tego:o może dlatego że nie jest kolorowy a może mąż mnie osłaniał przed szokiem i prawdy nie powiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*valkiria* ---> no pychota po prostu, ślinka mi poleciała po brodzie ide sie wytrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety stolyca a tu ceny se z sufitu wymyslają chyba - 2 zimy temu....... może teraz już ochłonęli.... ale wtedy - pogięło ich po całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam mniam dziękuję bardzo za kawunię, chętnie wypiję co do tego gipsu to fakt, u mnie za całą nóżkę--> 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val-----> Pocieszyłaś mnie:D A co do zrzucania to podobno jeszcze trzy tygodnie co najmniej:o ale nic to, coraz lepiej sobie radzę, pewnie mi nawet potem będzie czegoś brakować:) Czy zamiast podpisu może być ta Twoja grafika z linka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygrydo jak Ci się podobają wojownicze panie w stringach to bierz tego linka hihi:D A za gipsem nie musisz tęsknić-zostaw go sobie na pamiątkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonka, nie ściemniaj, akuratfacet sie zarumienił! przechodził koło ciebie i zdażył się zarumienić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×