Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Co to jest jajko molet

Polecane posty

Nie pytam, żeby się dowiedzieć ponieważ jestem po szkole gastronomoicznej i doskonale wiem co znaczy ta nazwa. Mam spór z żoną. Ona twierdzi, że 90% społeczeństwa nie zna tej nazwy tylko ludzie po (jak to ona określiła) \"sekciarskiej szkole\". I druga sprawa proszę napiszcie jak waszym zdaniem wygląda jajko na miękko? (Chodzi o konsystencję białka i żółtka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jestes seksiarzem
tfujjj!... sekciarzem :D na miekko gotuje 3 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micra
a możesz nam, laikom wytłumaczyć co oznacza termin "jajko molet"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss
na moj gust molet to jajko w koszulce:) /tak gotowane w wodzie bez skorupki/ ale nie jestem pewna:D czekalam az zalozyciel odpowie ale zdaje sie konsystencja jajek na miekko go pochlonela:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micro, odpowiadam. To jest znane przez nas wszystkich jajko na miękko. Ze ściętym białkiem i płynnym żółtkiem. Natomiast jajko na miękko to jajko z płynnym żółtkiem i nie do końca ściętym białkiem. I dlatego moja żona nazywa moją szkołę \"sekciarską\". Jej zdaniem jajko na miękko wygląda tak jak to moje molet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna jajko ugotowavc bez
skorupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka molet gotuję jak nie wyjdzie mi na miękko. Wszystkim mówię, że molet- to takie które ma białko zupełnie scięte a zółtko płynne czy sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×