Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nhsakfhk

widzieliście jaki artykul jest głownej stronie wp?teraz macie świnie

Polecane posty

Gość nhsakfhk

które oskarażacie nas kobiety o niewierność...więcej mężczzyn zrdaza i to z tych najbardziej żenujacych powodów jak "ochota". jestescie frajerami to udowodnione naukowo a nas oskarżacie o zdrady:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z kims do kurwy nedzy muszą zdradzac!!! wienc nie pitol głupot no chyba że pedały:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neptyk
z matematycznego punktu widzenia jedna dupodajka jest w stanie obsłużyć wielu mężczyzn, więc teoretycznie jest możliwe, że kobiety zdradzają rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colman
a tobie juken żadna nie daje? z powodu pryszczy na gębie czy wtórnego alfabetyzmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken, patrz w tekst i czytaj uważnie: ZDRADZA TEN, KTO JEST Z KIMŚ INNYM A ZADAJE SIĘ JESZCZE Z INNĄ OSOBĄ, JEDNAK TA INNA OSOBA JUŻ NIEKONIECZNIE ZDRADZA, JEŚLI NA PRZYKŁAD JEST SAMOTNA zrozmiałeś? zatem liczba zdradzających obu płci nie musi byC (i nie jest) równa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colman
mam na imię Bożydar, jestem dzieckiem zkazanego hedońskiego związku króla brooklinskich pomywaczy naczyn i niekwestionowanej królowej pobocza trasy A4, choc nie wykluczone że mam troszeczke paszczunowatą twarz, ale dzeki tewmu jestem poniewieraną maskotką na pokazach w cyrku Bolasso, gdzie robie za klowna nieudacznika, zarobione w ten sposób pieniądze zamierzam zainwestowac w kupno stringów noszonych przez kobietę z wąsami( psedo artystyczne Damian), które z dumą prezentował bede na głowie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy że 35 roku życia u facetów spada zapotrzebowanie na sex a u kobiet od 30 roku życia rosnie, wienc jeżeli facet nie ma ochoty na igraszki a kobieta tak to kto może zdradzic??? a posługiwanie sie sterotypami jest bardzo wygodne ( mamy tu doczynienia z jedym takim własnie), równie dobrze mógł bym powiedziec tobie kobieto do kuchni i obiad gotuj i żebym cie nie widzial przy kompie, no ale przecież znasz odwieczny podział obowiązków i zawsze tak było, nie??? ale widzisz czasy sie zmieniły i kobiety nie chce już siedziec przy garach, tak samo jak nie czeka juz grzecznie na faceta tylko grzeszy:D na boku i to znacznie czesciej od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna slota
Wiemy tez, ze faceci ok 40 roku zycia maja silna potrzebe podniesienia swojego ego, a dla nich jest to jednoznaczne z imponowaniem mlodszym panienkom oraz udowodnieniem swojej sprawnosci seksualnej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny stereptyp:) powiem ci tak, u mnie w firmie jestt paru kolesi po 40 i jedyne o czym mażą po 10-12 h stersującej pracy do dokonczyc ostaniego papierosa z paczki i spokojnie dojechac do domu do żony jeżeli takwoą posiadaja, i naprawde wątpie czy mają ochote na dotakowe obciązenie w postaci 2 związku już ci mówiłem że czasy sie zmieniły i ciagle ulegają modulacji dla facetów na gorsze, stres i wymagania nas zabijają, a w takich warunkach niewielu facetów \"może\", w przeciwiestwie do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colman
juken wzbiłeś się na wyżyny, daruję, a;e mów o sobie ja nie maŻę, nie mają/ nie masz ochoty ich/twoja strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colman
o podszyw juken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies ogrodnika: sam nie może , innemu nie da, jak to sie ma do mnie i w jakiej kesti??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna slota
A u mnie w pracy jest jakos inaczej:( Lata tu cala zgraja podtatusialych "przystojniakow" Sliniacych sie na widok mlodszych, no i niestety nie swoich kobiet:( Zalosne!! I I Wiec nie opowiadaj mi o stereotypach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takim sam arument jak to że wsród moich znajomych same kobiety zdradzaja bez wyjątku, wienc mam podstawe sodzic ze to jedak płec piekna jest bardziej frywolna i rozwiazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,ze nie ma o co się kłócić -czy faceci czy kobiety częściej zdradzają...faktem jest ,że zdrada istnieje i nic tego nie zmieni...podzielić nas może tylko zdanie na ten temat ,czy to dobrze czy źle chociaż to i tak tylko zależy od zasad i sumienia osoby ,która zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×