Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podaaa

ortodonta poznań

Polecane posty

Gość podaaa

Bardzo prosze o podanie namiarow na dobrego, nie aż tak drogiego ortodonty w Poznaniu, dla osoby dorosłej.Bede wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubsza Anka
a google gryzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Grubsza Anka
a czy w google ktos ci napisze czy dany orto jest dobry, niedrogi i godny zaufania jako lekarz? nie!! wiec skoro nie mozesz pomoc to sie nie udzielaj z laski swojej podaaa Niestety nie mieszkam juz od jakiegos czasu w poznaniu wiec nie moge ci pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankafrommars
z ortodontami różnie bywa... chodziłam do ort.,który miał dobrą opinię,wykładał na uczelni,miał extra gabinet,był bardzo miły,wszyscy go chwalili.... po 6 latach noszenia aparatu zdjęłam go na własną odpowiedzialność, miałam już dość. Lekarka która mi go zdjęła stwierdziła,że mój doktorek pokpił sprawę - zniszczył mi zęby.I jeszcze te 6 lat - okazało się że nosi się aparat max 3lata,niezaleznie od wady. Także zanim dasz sobie założyć aparacik - popytaj innych jego klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
do "do Grubasz Anka"dzięki za pomoc:)No cóz akurat to nie dla mnie, tylko dla mojego chlopaka, w końcu zdecydował sie zrobic coś z mocną wadą zgryzu.Mieszkamy w Poznaniu nie od zawsze więc za bardzo nie znamy lekarzy:) jesli jednak ktoś zna takiego lekarza to prosimy o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o polecenie jakiegoś dobrego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka12
Wiesz co, ale gdzie szukasz? Ja mogę Ci polecić doktor Iwonę Gnach-Olejniczak, ale z Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też kogoś szukam. w necie sporo różnych opinii, tu mimo, że anonimowo, to jednak można pogadać. miałam przez lata aparat ruchomy, a potem zaniedbałam sprawę... w wieku 25 lat stwierdziłam, że teraz jest dobry czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilkowskska
W szpitalu św. Wojeciecha przyjmuje dr Hubert Kardach. Ja u niego zakładam właśnie sobie aparat i polecam, bo p. Hubert bardzo miły człowiek i zna się na swojej pracy, dobry ortodonta z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka787

Ja chodzę do Rock Your Smile na Norwida na Jeżycach. Bardzo dobry gabinet, jestem zadowolona z opieki i z podejścia do mojego leczenia. Ortodonta zaangażowany, z wizją na leczenie. Miła odmiana po wcześniejszych moich przygodach z ortodontą w moim rodzinnym mieście - nosiłam aparat 3 lata a efekty były marne. Tutaj zrobili kompleksową diagnostykę i solidny plan na leczenie. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna

Również założyłam aparat na Norwida w Rock Your Smile, chodzę do dr Kocent. Też mogę polecić osobom które szukają ortodonty w Poznaniu. Bardzo konkretne podejście do leczenia, jest rozpisany plan, wszystko czarno na białym. Przy takim leczeniu, które jest rozłożone w czasie i też kosztuje niemało, to moim zdaniem jest to podstawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona92

Właśnie czytałam bardzo dobre opinie o tej klinice Rock Your Smile na Norwida. Możecie mi napisać, jak tam wyglądają koszty leczenia, ile kosztuje aparat, wizyty kontrolne? Interesuje mnie ten finansowy aspekt leczenia, bo że klinika jest świetna, to już nie raz w sumie słyszałam z kilku różnych źródeł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśmina

W Poznaniu tylko doktor Monika Marczewska! Najlepszy ortodonta u jakiego do tej pory byłam. Miła, sympatyczna, służy dobrą radą, porozmawia i przede wszystkim posiada ogromne wieloletnie doświadczenie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u ilu ortodontów byłaś? :classic_unsure: Ja zanim wybrałam Rock Your Smile, bo też chodzę na Norwida, to byłam na 5 konsultacjach. Tak że faktycznie miałam porównanie... Wszyscy byli sympatyczni, ale o moim wyborze gabinetu zdecydował konkretny plan na leczenie i jasne zasady dot. okresu i całościowego kosztu leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panią Monikę Marczewską z EnelMed, bardzo miły lekarz. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do dr Kocent, Rock Your Smile na Jeżycach (ul. Norwida). Bardzo polecam, jestem zadowolona z leczenia, zarówno z jego przebiegu, jak i z efektów 🙂 Dr Kocent jest naprawdę świetną specjalistką, wszystko zmierza w ustalonym kierunku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2016 o 18:59, Gość franka12 napisał:

Wiesz co, ale gdzie szukasz? Ja mogę Ci polecić doktor Iwonę Gnach-Olejniczak, ale z Wrocławia 🙂

Ja jestem pacjentką pani doktor od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona że w końcu zdecydowałam się leczenie u niej. Niesamowicie przyjazna i kompetentna pani doktor. Wszyscy ortodonci u których byłam zanim trafiłam do pani Gnach-Olejniczak mówili że moja wada kwalifikuje się na leczenie operacyjne a tu proszę pani doktor jakoś sobie poradziła bez operacji i bez usuwania zębów (tylko ósemki miałam usunięte) także naprawdę szczerze polecam wszystkim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×