Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antoja

JAKIE SĄ TRENDY NA JESIEń 2006?

Polecane posty

Gość skórzane spodnie tro jest TO
były bardzo modne w drugiej połowie lat 90-tych - widac moda wraca! Swoja droga ciekawe czemu moda na nie przeminęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesus
Mam dylemat,jesienia wraca do polski moja dziewczyna i nie wiem jak sie przygotowac na jej przyjazd oczywiscie chodzi mi o kwestie ubioru,prosze pomozcie mi w co sie mam ubrac:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północna
Hesus, przede wszystkim oldschool:D a wiec najmodniejsze kolory to szary, czerwony, czarny kontrastowo z bialym i złoty( w koncu złota jesien:D). Stawiamy na jednolitosc. Szkoca kratka- jak najbardziej! Spodnie rurki, cieplutkie, duze swetry. Warto tez miec w szafie biala koszule z kolnierzykiem ktora laczymy z zakietami lub sweterkami...uwaga wraca moda na jasna cere(!!), a oczy mocno podkreslone czarna(obowiazkowo na wieczor), szara, brazowa lub zielona kredka:P no i czerwone usta:D co do butów to hm...styl retko i nieco przesadzony mukluk. Rowniez z zaokraglonym czubkiem i marszczone wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puff
to,co bedzie modne tej jesieni nie jest dla mnie niespodzianka(punk). moda nieustannie zatacza kolo-punk modny 2 lata temu, z p[rzerwa na hippie, znowu bedzie modny za kolejne 2 lata- oczywiscie pomiedzy trendami hippie... nic nowego,dobrze,ze nie wyrzucam starych ciuchow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
północna - Hesus to chyba chłopak, a Ty mu zalecasz jakiś makijaż i tym podobne jak babie. Czy ja jestem nie na czasie i teraz jesienią tak facet ma wyglądać jak Ty radzisz? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak
chlopaki uwielbiają dziewczyny w skórze tak samo dziewczyny lubią chłopaków w skorze - kup koniecznie obcisle skórzane portki tak aby ładnie podkreslały twojego kutaska a dziewczyna bedzie juz na zawsze twoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej skórzane kozaki
wyskie do kolan, podkreślające kształt nogi! Klasyczne czarne z blyszczącej skóry są zawsze na czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoja
A ja znalazłam w "Przyjaciółce" takie wskazówki: TRENDY - kratka (od kaszkietów, szalików i torebek po spódniczki, płaszcze) - tweed (najlepiej melanż pieprz+sól oraz wraca "jodełka") - czerń łączona z czerwienią i łamana bielą (desenie: paski, krata i "maziaje") - militarne dodatki - spódnice z wysoką talią i paskiem - bryczesy+kozaki z wysokimi holewkami - futrzane wdzianka (np. kamizelka) - OBOWIĄZKOWO czerwona, duża, pojemna torba + np. apaszka w tym kolorze - lożuszki ze szwami na zewnątrz, z haftami - ciemna kamizelka tweedowa na białą koszulę do tego ciut jaśniejszy (od kamizelki) żakiet - złote elementy stroju (najlepiej stare złoto połączone z szarością) - zwiewne spódnice z lat 6otych - proste spodnie z zaznaczonym kantem - wraca połączenie długiego, szerokiego swetra w stonowanym kolorze z legginsami i skórzanymi oficerkami DE MODE - spódnice do kostek - orientalne wzory - cekiny i błyszczące materiały - torebki-aktówki - kokardki, motylki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W katalogach zachodnich zauważyłem że obcisłe spodnie w kolorze fioletowym, szarym, turkis lub beżowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Trendy - jednolite materiały - duzo firm rezygnuje ze wzorów, itp. - torebki - raczej prostokąt nić worek, raczej dobra skóra, zamsz lub płótno niż syntetyk - swerty - wełna, dziergania, itp. - kolory: zieleń militarna, brąz, śliwka i czerń - powoli do sklepów wchodzi granat (będizemy go łączyć z czerwienią) - buty - skóra, żadziej zamsz w tym sezonie - przody łagodne -może być "kaczy nosek" ale i spokojna forma "baleriny (ale nie rozdeptane półkole), szczątkowo szpice - dla pasjonatek przedmiotu. - dodatki złote, ale już nie tak mocno przeładowane (koraliki, pomponiki) jak wcześiej Generalnie: - zamsz zastępujemy skórą naturalną - nasze ukochane koraliki chyba niebawem odejdą do szafy - teraz czas na naszyjniki oraz apaszki - im bluzka, sweter, dzinsy mają mniej "doszywek" i nadruków, tym lepiej. Do szafy wrzucamy: - róże oraz turkusy - szpiczaste buciki na cieńkiej szpili - te barwne koraliki - plastokowe butki - lakierkopodobne torebki do nich - spódnice, sunkienki, bluzki kryzczące kwiatami, ornamentami, bazgrołami Być może uda sięjakoś połączyć: - brązowe - czekoladowe szmatki z jesieni i wiosny - soczyste pomarańcze Szukamy po sklapach: - prostych wysokich spodni - spokojnych sweterków z wełny w khaki, czerni, brązie i granacie - wełnianych poncho, najlepiej ręcznie robinyvh z grubej wełny - prostych, eleganckich butów skózanych ciemny brąż (nie czekolada!) i czerń, kórtek skórzanych z paskiem w pasie i przede wszsystkim; - paskó skózanych i apaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaplenzke
Ja się juz przygotowalam prawie na jesien. Buty mam kozaczki zamszowe na niewielki obcasie nosek szpic ale zaokraglony. Sweterki z dobrej bawelny w kolorze kremowym i recznie dziergany dluzszy bialy. Kolory ktore teraz dominuja w mojej szafie to bialy, ciemna zielen, szary, fioletowy, brozowy. kurta z futerkiem przy kapturze. adidaski czarne paski z dodatkiem miedzi, i zlota szalik w kolorze ciemnego brazu z dodatkiem brudnego rozciemny fiolet bluzek dlugi sweter zawiazywany w tali no a coz chociaz koraliki odchodza do lamusa to mam jedne w kolorze turkusu i zamierzam je nosi , bo lubie. torby raczej preferuje ciemne w klorze ciemnej oliwki czy brazu zeby pasowaly do butów. pozdrawiam i udanej jesienni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelka odzież skórzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzeczne paski, kratka LEGGINSY szerokie paski spodnie 3/4, szorty bluzki i swetry za pupe bolerka fiolety, szarosci, czern, czekolada, zlote akcenty duza bizuteria, metrowe ciezkie korale kozaczki na niewielkim obcasie, z polograglym czubkiem, sznurowane wiecej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa gazela
Oliwka i ciemne zielenie:) Sliczne w połączeniu z białym. Generalnie, nie da się nie zauwayzyć, że wracają desenie sprzed dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninapalucci
Gość kuń
Nie wiem , co to za problem ubrac sie modnie. Idzie się do sklepu , a tam aż sie roi od modnych ubran - jak człowiek chce kupić coś uniwersalnego , klasycznego , to się musi ochodzić , bo wszędzie wisi to , co akurat jest en vogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×