Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łajka

i Wielkiej Gry już nie będzie

Polecane posty

Gość łajka
no sorki,ale zostają same prymitywne teleturnieje...słowo,poproszę słowo albo familiada z durnymi machającymi rodzinkamia może''w której walizce jest kasa?''kpina cóż trzeba się martwic o gusta prostych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiecie
że nie będzie Wielkiej Gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajka
bo czytałam wywiad z STanisławą Ryster jest bardzo rozżalona,ze tak się skończyła jej współpraca po 31 latach programu,o końcu emisji została poinformowana z gazet,nawet nie pożegnała się z widzami,po prostu powiedziała''spotkamy się za dwa tygodnie'' w telewizji muszą pracowac niezłe chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy ludzie ona
miala zaledwie 3% ogladalnosci w najlepszym czasie antenowym i kosila na tym wielka kase :) w prywatnej telewizji juz dawno by wyleciala a w panstwowej nie szanuja grosza publicznego to ja sponsorowali:) szkoda kobitki ale tyle lat jeden teleturniej to wrecz dziwne no i wybaczcie ale co mieli uja tam trzynac z litosci? juz ja i tak za dlugo trzymali po znajomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajka
skąd wziełaś te 3 %,bo ja wiem o conajmniej 25 %,i to w w głupich przedpołudniowych godzinach to jest dama i telewizja powinna to uszanowa,a co następnego krzyczącego małolata zatrudnic?takich jak ona czy Sznuk to powinni po piętach całowac,w stanach starsi komentatorzy pracujący lata w jednej stacji stanowią markę a u nas co,Prokop,aaaaa,żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby byla taka dobra
to by dostala zaproszenie do polsatu czy tvn zeby tam prowadzic wielka gre..ale prawei nikt juz tego nie ogladal wiec bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ehem
super teraz zostały mi już jakieś głupie cipy w bikini na polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
serio sa takie teletutrnieje? musze zaczac to ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...hmmm
Nawet cipy nie zostały, bo tego nie da sie oglądać ani słuchać. Dno. nie jest to wina tych dziewczyn lecz formuły programu. A Wielkiej Gry bardzo szkoda. Takich programów już nie ma, ten był ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalala
no coz ostatni mamut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimorodek
I między innymi dlatego Wildsztajn zobaczy chuja a nie mój abonament. Niech idzie obciągnąć Pospieszalskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×