Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy123

który z nich może być ojcem

Polecane posty

Gość pomocy123

strasznie uwielbiam się kochać i to z niejednym mężczyna. Miesiączkę miałam 4 lipca, cykle 28 dniowe, chyba jestem w ciąży, nie mam miesiączki,, kochałam się w tym czasie z 4 facetami i nie wiem kto może być ojcem, jak to wyliczyć którego dnia zostało poczęte dziecko, bo mam zapisane jakiego dnia z którym się kochałam, chciałabym jednego z nich, bo on ma frosę ale jeżeli nie jego, to napewno nie da się wrobić, 2 z dnich mam najgorszych, bo to brudasy, gdzie na drugi dzień właśnie było mi po tym seksie niedobrze, nie wiem czy ze względu na nich, czy to była już ciąża. Jeden z nich to nawet z budowy wpadł do mnie i jeszcze do tego podpiwszy, musiałam go najpierw umyć przed uzycie. Proszę nie oceniać mnie, mama taki charakter, że jak widze \\\"chlopa\\\" to od razu bym z nim uprawiała seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna to Ty
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko trzymaj mnie
:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika że
owulację miałaś około 18 lipca, jeśli okres 4, jeśli jakieś 3 dni przed i trzy dni po tej dacie współzyłas z jednm tylko - to zacznij ustalanie ojcostwa od niego. Jesli jednego dnia z jednym a następnego z drugim, a po dwóch dniach z trzecim, to leć z badaniami po kolei :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIII
to chyba jakiś żart!!!!! albo prowokacja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy123
wiem, że będę musiała robić badania DNA, a wiadomo, że jak nie trafię na pierwszego to opinia o mnie będzie nie najlepsza, a tak mam w środowiksu bardzo dobrą opinie, jeżeli nawet ten pierwszy będzie chciał robic badania DNA to i tak mu się doleci, że jaki to łobuz, spał ze mną a teraz jeszcze robi badania, a jeżeli dopiero 4 okaże się ojcem, to będzie na mnie jaka to puszczalska. Nikt nie wie o moich wojażach z męźczyznami, bo robię to nie w swoim domu i po cichu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy123
a myślałam, że uzyskam tutaj konkretną odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
fuck jak dziwkaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy123
tylko nie dziwkaaa, a wspierająca w potrzebie męźczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy123
lubie w nocy miec faceta by mnie pieprzyl jak bagieta!! nie jestem dziwka lecz szmata mala ktora pol miasta przelecialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojcem jest drugi od lewej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest dupy dać a potem płacz ,to że facet będzie miał dziecko to co najwyzej zapłaci elimenty,jak jest bogaty to takiej dziwki i tak sobie nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
hmm, jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1298
ja Cie doskonale rozumie.W pewnym okresie mojego zycia mialam okropne zalamanie nerwowe i kiedy sypialam z facetami czulam sie taka kochana i potrzebna,zapominalam o wszystkich problemach(oczywiscie tylko na chwikl) Sex to cos w rodzaju nalogu,tak jak z alkocholem jedni pija,robia glupstwa.a potem trzezwieja i zaluja. J w jednym czasie sypialam z trzema facetami i tak jak Ty nie mialam miesiaczki przez 2 mc. Ostro sie przestraszylam,ale ja jestem pewna ze zaden z nich nie zostawil by mnie w potrzebie poza tym wszyscy trzej byli obrzydliwie bogaci wiec finansowo bylam zabezpieczona nawet bez ciazy.Nie martw sie idz do ginekologa i zrob badania. Jesli okaze sie ze jestes to wtedy zaczniesz sie martwic,czasami hormony plataja nam takie figle a potem wszystko wraca do normy. A tak na marginesie to uwazaj na choroby,ktorymi latwo sie zarazic np.AIDS bo z tym to juz nie ma zartow.POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu nie wierze
ale szmatławce...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllll
prowokacja jak byk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×