Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mróweczka24

UśNIJ WRESZCIE - PROSZE O LINKA LUB NA MAIL

Polecane posty

niestety nie mam tej ksiazki jako ebook ale kiedys ja mialam w wersji papierowej, stosowalismy sie do zalecen autora ale niestety po 3 dniach \'wymieklismy\'. nie mialam sumienia patrzec na placzaca mala. i jeszcze cos - 2 kolezanki tez probowaly te teorie wprowadzic w dzielo i sie niesteyt nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rda2
Czy ja też mogłabym prosić o "Uśnij wreszcie"? rda2@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezyk niemowlat
posiadam tylko "Język niemowlat", jezeli ktos chetny to podeslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Szczęsliwa mamo bardzo proszę tez o tę książke, mój mail: gosia-cg@o2.pl,będę bardzo wdzięczna, walcze z moja małą co wieczór i juz mi ręce powoli opadaja :( mogę się odwdzięczyć \"językiem niemowląt\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
Jeśli coś macie elektronicznie na temat niemowląt, bardzo proszę wioletta-p@gazeta.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poszły książki zgodnie z życzeniem ja swoją małą usypiam w ten sposób kładę się z nią na swoje łóżko ona czasami głaszcze moje włosy, lub trzyma za nie, czy za nos i w ten sposób zasypia trwa to od 5-15 minut. w dzień zostawiam ją na łóżku, a na noc przekładam do łóżeczka, w którym śpi do karmienia około 1-2( a chodzi spać ok. 20.30) później znów ją przekładam i tak śpi różnie do 5, do 6 wówczas przenoszę ją do nas i potrafi spać do 7.30. nawet nie mam zamiaru jej uczyć inaczej, przyjdzie czas, że będzie przesypiać noce i będzie sama zasypiać. aha moja mała ma 7 miesięcy jak miała 3 to kładłam ją do łóżeczka i zasypiała sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można to ja również proszę o UŚNIJ WRESZCIE vatos@vp.pl Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szczęśliwa mamo ja też bym prosiła o tę książeczkę. Mój adres madziaaafortunka@wp.pl Bardzo dziękuję. Ja też mam problem z usypianiem mojej małej Ksieżniczki. Aga ma 4 miesiaće , a zasypia mi tylko w wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
Dzieki, poroszę jeszcze "Język niemowląt" wioletta-p@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poproszę uśnij wreszcie i język niemowląt bo moje dzieciatko to mały ale kochany potworek :) agnieszka_wit@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rda2
Szczęśliwa mamo czy mogłabyś jeszcze raz spróbować mi wysłać Uśnij wreszcie? rda2@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szczęśliwa mamo ja też poprosze o \"uśnij wreszcie\" mój e-mail: zuzka715@wp.pl z góry dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rda2
Szczęśliwa mamo książka już doszła. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze o te ksiazke :) Ladnie sie usmiecham moj adres sylwia.wieczorkowska@interia.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammmmmmmmmmmmm
slicznie prosze o 'USNIJ WRESZCIE" i "JEZYK NIEMOWLAT" ,z gory dziekuje psyche@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania jakas
poprosze o 'Jezyk niemowlat" i bardzo z gory dziekuje kicius19@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja też
mogłabym prosić o te książki, które macie na adres: zoe125@interia.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×