Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mróweczka24

UśNIJ WRESZCIE - PROSZE O LINKA LUB NA MAIL

Polecane posty

Gość flowerska
Bardzo prosze o 'USNIJ WRESZCIE" i "JEZYK NIEMOWLAT" dziekuje ewqa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo czy mogę jeszcze raz prosić o uśnij wreszcie bo mam problem z otwarciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez mam problem, aby otworzyć UŚNIJ WRESZCIE Proszę o ponowne przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ja dopiero jestem w 10tyg ciąży ale może mi się przyda któraś z tych książek dlatego bardzo bym prosiła o przesłanie również do mnieza co z góry dziekuję : syla_w@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_ja
mogę ja też prosić? dalkey@op.pl dziękuję ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 36
dziewczyny przeslijcie mnie tez ta ksiazke prosze .Z gory dziekuje pozdrawiam. Oto moj adres :lominki@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Dostalam juz ''Usnij wreszcie''. Otwiera sie bez problemu Serdeczne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłabym też poprosić o \"Uśnij wreszcie\"? Mój adres: milka1979@wp.pl Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata36
prosze o jezyk niemowlat ,z gory dziekuje na adres:lominki@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata36
prosze przeslijcie mnie tez te 2 ksiazki z gory dziekuje na adres:lominki @neostrada.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza zosia
linki juz nie dzialaja :( gdybys ktos byl tak mily i wyslal mi "usnij wreszcie" na padisahzosia@poczta.onet.pl Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja tez.....
bardzo ladnie prosze o ksiazeczke usnij...... z gory bardzo dziekuje :) zlotowlosa26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokurcz
witam kobietki, czy i ja moglabym prosic o "jezyk niemowlat" i usnij wreszcie. z gory dziekuje, mirna1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już teraz macie problemy z konsekwencją (nie dajecie rady na podstawie tej książki) to co potem będzie? Nic tylko współczuć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasia
Ja też ślicznie proszę o przesłanie tego poradnika, jesli go ktoś ma :) kaasiam28@wp.pl z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Ja tez prosilabym jeśli można :) wszystko co macie :) aniastasiak88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka
Witam, czy któras z Was ma może "Zaśnij wreszcie" elektroniczne? bedę wdzięczna, bo noce są fajne, ale w dzień dziecko się męczy okrutnie..... Pozdrawiam, b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Mam 10 miesięczną córeczkę, która od urodzenia zasypiała w wózku teraz staje się to coraz bardziej niemożliwe ponieważ jest duża i wystają jej już nóżki:)Próbowałam kilkukrotnie uspać ją na łóżku i w łóżeczku ale to na nic, zaczynała się wtedy bawić a kiedy tylko wkładałam ją do wózka momentalnie zasypiała.Nie mam już siły ciągle bujać i przekładać do łóżeczka pomóżcie proszę -słyszałam, że metody z UŚNIJ WRESZCIE coś skutkują mój mail to kamabanaszek1@o2.pl Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Mam 10 miesięczną córeczkę, która od urodzenia zasypiała w wózku teraz staje się to coraz bardziej niemożliwe ponieważ jest duża i wystają jej już nóżki:)Próbowałam kilkukrotnie uspać ją na łóżku i w łóżeczku ale to na nic, zaczynała się wtedy bawić a kiedy tylko wkładałam ją do wózka momentalnie zasypiała.Nie mam już siły ciągle bujać i przekładać do łóżeczka pomóżcie proszę -słyszałam, że metody z UŚNIJ WRESZCIE coś skutkują mój mail to kamabanaszek1@o2.pl Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiks
ja też bardzooo prosze u uśnij wreszcie:-)plis,plis,plis na e maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×