Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredyt

czy brać kredyt na dom?

Polecane posty

Gość gość
jezeli chcecie zyc na swoim, to pewnie! wiadomo, łatwo nie bedzie, ale co wlasne, to wlasne. mam takiego doradce finansowego http://wojciechkwitowski.pl. skotaktuj się z nim, może uda się wynegocjować dobre warunki i przede wszystkim on Ci pomoże i doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zabrzu jest agencja finansowa która pomaga przy takich sprawach. Mam na myśli Copika. Mi się u nich udało dostać pożyczkę na dobrych warunkach i też w zasadzie od ręki. Dobry kontakt telefoniczny cały czas miałem informację o tym na jakim etapie są pieniądze itp. Spłata przebiegła na tych warunkach na jakie się umawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina66
racja trzeba być tego świadomym że kredyt to w końcu już jakiś obowiązek i co miesiąc trzeba miec odpowiednią kwotę na jego spłatę. My na szczęście nie mamy na razie kredytu ciśniemy pasa i jakoś sami odkładamy no i oprócz tego założyłam dziennik budowy na budogram.pl i mam nadzieje że uda mi się tam zdobyć jakąś gotówkę na materiały budowlane itp. Nie jest lekko ale wole spać spokojnie niż brać jakiś kredyt no chyba że już później jakiś mały na wykończenie ale zobaczymy czas pokaże może uda się bez tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eric financee
Czy potrzebujesz pożyczki z jakiegokolwiek powodu, jeśli tak, skontaktuj się z nami dzisiaj na ericfinancee@gmail.com zadzwoń lub napisz na +14242921067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie http://kredyt-lubelskie.pl masz namiar do doradców w Lublinie którzy dobierają indywidualnie oferty kredytowe i ubezpieczeniowe. Ja jestem bardzo zadowolony z ich kredytu. Jak sam szukałem pożyczki to nigdzie nie widziałem takiego niskiego procentu jak oni mi znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×